Jump to content

Moto Zajednica

agregat od 125 do 200ccm za kineze

Recommended Posts

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Trazio sam neku ovakvu temu na forumu ali je nisam nasao,i evo sada je otvaram..

Pre 3 godine kupio sam Sky off road(Sprint cross,Yamasaki off road) zavisi kako ga ko prekrsti,kada sam ga kupavao u VLC centru su mi rekli da ima ojacan celicni ram,koji je namenjen i za motor od 150cc,ja sam ga kupio sa 50cc,kada sam presao 3000km,na njega sam stavio kit od 80cc,sa precnikom klipa 47mm,sto znaci da je prava kubikaza 72cc,i tako vozio do sada.Eh sad kao i svima sa vremenom me je smorio,jer mu je maksimalna brzina samo 65 km/h i sto ima samo 4 brzine itd.

Gledao sam na youtube-u te od 150cc i svidja mi se kako rade i kako idu,zatim sam hteo da nadjem samo agregat od 150cc nov ili polovan nebitno i da ga ugradim na moj Yamasaki,ali u trazenju agregata nisam imao srece,gledao sam i zakljucio da bez vecih problema moze da se ugradi agregat od qingqi 125 gy,i qingqi 200 gy,ali nigde nema da se kupi ceo agregat,barem ja nisam mogao da nadjem,

Molim sve forumase,ako znate neki sajt koji prodaje agregate od 125 do 200cc ili ako licno poznajete nekog ko bi mi prodao takav 4t agregat pomozite mi u mojoj potraznji..

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Na ebay ima svasta al nikako da nadjem ceo agregat,ima sve u delovima al kucam qingqi engine,i nema,samo delovi,a meni treba kompletan agregat sa menjacem,u svakom slucaju hvala na pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Samo imaj u vidu da ces morati da menjas i cdi i instalacije verovatno + izduve da kupis ili pravis, tako da razmisli da li ti se vise isplati to ili da prodas taj motor, dodas razliku koju bi dao za agregat i ostalo, postedis se zajebancije i eventualnih problema. Sad je takva situacija da za nekih 500-600 e mozes da uzmes solidan motor te kubikaze... naravno samo moje misljenje 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Da,o svemu tome sam dobro razmislio,i izracunao,sad tacno je da mi se ne isplati u smislu zezati se sa time,jer nasao sam na oglasu sprint apollo 250 za 800e 2013 god presao oko 4000km,sto je bas jeftino,ali ako bih to uzeo ne smem da vozim nigde van kumodraza,tj morao bih da polazem za A katgoriju,a ovako posto vozim sa psp-om ,mislio sam da ugradim veci motor i da se i dalje vodi na 50cc i da mogu da ga vozim bez polaganja.Eto mene zeza,da li da polazem,jer svejedno kad tad cu morati da polazem za vecu kubikazu,mozda bi trebalo da za te pare sto planirm da ulozim u ugradnju motora,da polozim za neku vecu kategoriju,da prodam ovaj motor,jos malo skupim i eto negog jaceg,

Hvala mnogo si mi pomogao,razmislicu jos jednom dobro pre nego sto ista uradim 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Polazi za A nemoj se zezati sa tim, nije tesko napraviti razliku izmedju 50cc i veceg motora a ako te ukebaju sa tim eto velikih problema, jedino si mogao da se vadis ako ti je motor trajno registrovan, ako imas zutu tablicu ne bi sigurno prosao tehnicki sa vecim agregatom, a i da ugradis agregat morao bi da nadjes nekoga da ti prekuca broj motora, sto je takodje nije po zakonu 1zdravo.gif

 

Samo bez zurbe i sve po "knjizi" 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Polazi za A nemoj se zezati sa tim, nije tesko napraviti razliku izmedju 50cc i veceg motora a ako te ukebaju sa tim eto velikih problema, jedino si mogao da se vadis ako ti je motor trajno registrovan, ako imas zutu tablicu ne bi sigurno prosao tehnicki sa vecim agregatom, a i da ugradis agregat morao bi da nadjes nekoga da ti prekuca broj motora, sto je takodje nije po zakonu 1zdravo.gif

 

Samo bez zurbe i sve po "knjizi" 1moto3.gif

 

Upravo tako,prvo da skupim kes za polaganje,sve to da sredim pa da kupim neki pristojan motor..1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja