Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KMX 125 kao nov.Obavezno pogledaj!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

Motor u izvarednom stanju, stavljen nov cilindar i promenjen klip(stavljen najkvalitetniji na trzistu) i promenjeno ulje u motoru i kocnicama.Motor kompletno u prvoj boji, uvezen iz ch. Podvozan i startan.Od generalne nije proso ni 200 km ,tek se razradjuje. Moze zamena iskljucivo za drugi motor, ali cena u zameni nije ova i varira od vase realnosti. Najbolji primerak trenutno ga oglasima. Sve ovo sto sam rekao mozete da povedete bilo kog majstora da pogleda i potvrti. Za vise informacija pozovite na bro ili pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Jel si ozbiljan u tekstu oglasa ili se sprdas? Da nisi mozda postavio pogresne slike?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Molio bi detaljnije obavestenje za ovo da se sprdam,motor je star 20 godina,i u odlicnom je stanju.Ovo je ipak kros motor i mora da je ram zagreban i motori godinu dana na oof-u izgledaju gore nego ovaj. Pozdrav i prihvatam svacije kritike i nije da se ljutim samo mislim da je redno da iznesem svoje misljenje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Jel si ozbiljan u tekstu oglasa ili se sprdas? Da nisi mozda postavio pogresne slike?

Slike i cena od 500-600e sa savrseno slazu.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Kad ti budes prodavao nesto svoje odredi cenu,dok sam ja prodavac i znam koliko je ulozeno i koliko vredi ja cu odredjivati.Ukoliko si kupac imas pravo da ponudis svoju cenu a ne da nameces svoje misljenje drugima.Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Razlozi zasto mislim da se sprdas:

 

1. napisao si nov, slike drugo govore.

2. nisi napisao godiste.

3. napisao si za zamenu nije ova cena. Koja ova ako je nigde nisi pomenuo?

4. za vise informacija pozovite na broj. Na koji broj nisi napisao.

 

Ako vec dajes oglas daj ga u potpunosti i realno, ovo nisu polovni automobili vec forum bajkera i vecina nas ocekuje da opis bude iskren od strane prodavca.

  • Podržavam 42

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Izvinjavam se svima sto nisam stavio telefon i cenu,mislio sam da jesam. CENA JE 800 e a u zameni zavisi od vase realnosti. Broj je 0653052368. Izvinjavam se jos jednom i nisam shvatio tvoj komentar dobronamerno i ovom prilikom se izvinjavam.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

A zanimala bi te zamena za...??? Veci motocikl, manji, skuplji, jeftiniji...??? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Evo ovako zanima me zamena za "Naked do 500 ccm" " Ënduro do 650" "Skuter od 50 pa navise" Cena recimo do nekih 1200 e ili zamena za jeftinije i vasa doplata ,ili najvise bi mi odgovarala zamena kljuc za kljuc. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo ovako zanima me zamena za "Naked do 500 ccm" " Ënduro do 650" "Skuter od 50 pa navise" Cena recimo do nekih 1200 e ili zamena za jeftinije i vasa doplata ,ili najvise bi mi odgovarala zamena kljuc za kljuc. Pozdrav

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/97334-gilera-dna-50/page__p__1569239__fromsearch__1#entry1569239

 

ili

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86218-gsx-r-750-96god/page__p__1382876__fromsearch__1#entry1382876

 

???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Iz iskustva znam da se 125-ice 2t tesko prodaju,tako da,strpi se jos malo,obnavljaj oglase i cekaj...Samo polako :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nije da se bas tesko prodaju,zovu ljudi nude svasta,ali do sad mi nista odgovarallo nije. A inace prodavac je izuzetno mlad. Pozdrav.

 

Sacekaj, sada mi nije jasno: Ko prodaje motor, ti ili...??? I koliko je to mlad prodavac, odn osoba koja je ovo vozila? Pitam kao potencijalni kupac. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja