Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje?

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: zero gee

OK,

 

zovem se Ivana Bubić. Ne vozim motor, već sam ko-pilot iza jednog vlasnika MZ-a, koji ovdje konstantno visi na podforumu MZ svet. Imam 25 godina, studentica sam, a budući da je prilično nezahvalno pričati o samoj sebi, ostavit ću to na zadatak svojoj web-stranici - puno više o meni i mojim interesima ima ovdje.

 

Pozdrav :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: zero gee
Zdravo mala' date=' ti si meni nešto poznata. Da se nismo negdje sreli?[/quote']

 

:D ... naravno da jesmo, sokole, u tvojim snovima - ja sam ona koja slijepo poštuje zakone kinematike i ne ispravlja se u zavojima KRRndije ;)

 

 

Zahvaljujem se forumašima na toploj dobrodošlici, zbilja sam ugodno iznenađena. Sviđa mi se ovaj forum, povremeno mi Svakak uperi prst u threadove i postove koji bi mi mogli biti zanimljivi a imate jako ugodnu, LEŽERNU, atmosferu. To se ne vidi često, a nadam se da će takva i ostati. Pozdrav!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Pozdrav Ivana,

 

Ovlass sam 'te procitao'. Obzirom da ti je cesto izgovorena rec 'objasni?', voleo bi da ti meni objasnis:

Ako ne volis vodu, pse i sarmu, kako je moguce da te fascinira Antarktik(voda u drugom agregatnom stanju), a sa njim i ona dva predivna haskuja na jednoj slici ?

 

Za sarmu ce mo se mi pobrinuti da je zavolis !!! :D;)

 

Dobrodosla na forum BJB !

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja