Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa stapom

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

Pozdrav drugari,treba mi saveti i sta da radim,ima stapove ok su nisu krivi,ali jedan stap ima ostecenje kod semeringa,u vidu ogrebotine kao krug,i stap non stop curi to jes procuri posle nekog vremena,inace to je jedina mana ima drugu cizmu to jes taj donji deo pa mi opet treba savet,dali da stalvjam tu drugu cizmu ili kako da resim ovaj problem? hvala na odovoru unapred

post-25242-0-01634500-1388268990_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Mislim da ti je kod nas jedina solucija da tražiš drugi štap.Ponovo tvrdo hromirati je skupo,i nisam siguran da bi to kod nas neko prihvatio,ali rade se klipovi od hidraulike,što je otprilike isto,al neznam kog bi ti preporučio,mozda neko zna pa se javi sa adresom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

Mislim da ti je kod nas jedina solucija da tražiš drugi štap.Ponovo tvrdo hromirati je skupo,i nisam siguran da bi to kod nas neko prihvatio,ali rade se klipovi od hidraulike,što je otprilike isto,al neznam kog bi ti preporučio,mozda neko zna pa se javi sa adresom!

Videcu ima drugu cizmu ok, sa donjim delom,i onako moram da menjam ulje u stapovima,tako da smislicu nesto,a tvrdo hromiranje mogu lako da vidim preko burazera,posto radi nabavku delova u Kolubari i slanje istih gde treba na servisiranje,smilsicu u glavnom nesto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

Pazi s tom Kolubarom da ne završiš u Insajderu....

Niti radim u kolubari niti cu raditi tamo :D ,a i nisam ni povezan tamo,jedino sto brat radi od strica tamo,pa cu njega da pitam gde rade te stvari,to jes gde mi preporucuje :) inace ovako sab me gabri za kolubaru i kopove,nema od toga nista,mucis se za bednu platu i na ugovor ako ti produze po tri meseca... ali nije to za ovde rasparava ,a ako hocenu mogu da me stave u insajder :moto3: samo ne znam koju bi malverzaciju mi stavili na teret,kad mi niko ne radi tamo od mojih iz kuce i blize rodbine,sem brata :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

boze blagi...zajebavas..pa odneses stap na brusenje,hromiranje pa opet brusenje na meru,ni prvi ni poslednji...:takoje:

p.s. nov stap ili drugi zna da kosta manje nego sve te operacije...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

boze blagi...zajebavas..pa odneses stap na brusenje,hromiranje pa opet brusenje na meru,ni prvi ni poslednji...:takoje:

p.s. nov stap ili drugi zna da kosta manje nego sve te operacije...:takoje:

 

 

Ja sam celu viljusku prednju uzeo sa trouglovima za smesne pare, pitam ciosto ono sta mi prdlozite,ima donju cizmu sa cevkom tako da samo cu nju da zamenim i kraj,naravno zamenicu i semeringe na oba stapa i ulje, i kraj price realno gledajuc jeste posao hromiranje i ostalo,ali kad vec ima od drugih stapova koji su u vrhu kod trougla osteceni,sta mi znaci da se zezam sa tim hromiranjem :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja