Jump to content

Moto Zajednica

Srbija -- Austrija -- Rumunjska ... svega ima

Recommended Posts

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6

...

 

DSC01674.thumb.JPG.5d5713986ceac2e53abe6d4e6cbc40ef.JPG

 

DSC01683.thumb.JPG.3ae79c62e5123fc279b74c9d6ff2aac6.JPG

 

 

Najbolji dio s povratka doma:

 

DSC01688.thumb.JPG.84d538c23548d903c5cd2fa70d7fda6e.JPG

 

 

Od sve skalamerije viđene što na parkiralištima što unutar ringa, best in show lentu nosi ovaj:

 

DSC01492.thumb.JPG.94e4053de6e3c021b38beabf9efd0376.JPG

 

 

8)

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
6 hours ago, abarth_maniac said:

Al je dobar! :care:

Copava sa desne strane!?

 

Ne ... to je centralni oslonac. Isto je tako i s druge strane. Ako detaljnije pogledaš, budeš vidio da je motorić potpuno uspravan i da je zadnji kotač lagano odignut od podloge.

 

A dobar je ... rado bih ga usvojio. Imam još mjesta u garaži.

 

:)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Za slike bih ti dao neku nagradu da mogu,steta ne staviti u neku veliku knjigu sve sto si slikao,i pisanje sa avantura,da imam stampariju rado bih to uradio,jos jednom svaka cast :care::sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Ja svojevremeno reko da je Protector pravi moto i turistčki ambasador svoje zemlje a i šire, trebali bi da mu daju platu za to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

@protector Platu možda teško al dobro mi došao u "deželu" na tvoje omiljeno energetsko piće i tvoj omiljeni tuna sendvić :D . Naravno uz drum ;) 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
On 8/17/2018 at 8:24 AM, Veselamasina said:

Za slike bih ti dao neku nagradu da mogu,steta ne staviti u neku veliku knjigu sve sto si slikao,i pisanje sa avantura,da imam stampariju rado bih to uradio,jos jednom svaka cast :care::sampion:

 

Hvala. Uživaj ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
On 8/17/2018 at 10:17 AM, eduardo said:

Ja svojevremeno reko da je Protector pravi moto i turistčki ambasador svoje zemlje a i šire, trebali bi da mu daju platu za to.

 

Pivce u BC bude sasvim OK.

 

:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
On 8/17/2018 at 10:41 AM, Ćale said:

@protector Platu možda teško al dobro mi došao u "deželu" na tvoje omiljeno energetsko piće i tvoj omiljeni tuna sendvić :D . Naravno uz drum ;) 

 

 

 

 

 

Ćale, spomenuti zalogaj i napitak odradio sam na MOL pumpi uz Dravu prije cca 4 sata. Vraćao sam se iz Austrije ...

 

Ali budem ja opet skoro u Deželi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6

 

Kralj Ludwig i planinski runolist

 

DSC01704.thumb.JPG.16c91daaad09d3b6d1c88a30708afdf7.JPG

 

 

Pedest nijansi zelene, pedeset nijansi plave i pedeset nijansi zlatne, plus trunčica crvene za jedan mali udaljeni krović. Malo baršunaste bijele za oblačiće i tek jedan oštar potez toplom sivom kako bi cijela kompozicija stajala na relativno čvrstim nogama. Kompozicija možda i stoji na čvrstim nogama, no to se za mene baš i ne bi moglo reći jer već pet sati žuljam guzicu kako bih se ubacio u spomenutu kompoziciju. Nema mjesta neugodi, još samo tri i pol kilometra i ovu impresionističku idilu zamijenit ću za dinamični futurizam, razigrani pop art i ponešto sirovog konceptualizma.  

 

Alzo, šest je sati popodne i upravo sam se iz pitomog impresionizma preselio u primjenjeni futurizam, na tragu onoga kako ga je zamislio Marinetti prije sto-i-nešto godina. Futurizmu u koji sam se taman uparkirao ime je Red Bull Ring i ima već pet dana kako ga nisam obišao. Da, pet dana ... od prošle nedjelje kad je tu bio GP Austrije.
Dakako, ima tu nekih sitnih razlika ... gdje mogu turit nos i gdje ne mogu, jeli mogu izaći na pit line ili ne mogu, hoću li ući u boksove ili neću, hoću li srknuti energetski napitak u crvenoj fotelji u kafiću na katu s pogledom na ciljnu ravninu ili "s noge" pod šatorom u fan village. U vezi ovoga zadnjespomenutoga ... energije, jeli ... ovdje ili ondje cijena je tri i pol eura.

 

 

DSC01707.thumb.JPG.b879b262003f11355fa3019853deeb50.JPG

 

 

Crnog Đuru ostavio sam iza Rindta - sutradan i u nedjelju ovdje mi nisu dali parkirati pa sam se preselio u unutarnji krug, ha! - i polako ušetao među sudionike koji su se ili raspakiravali ili već stajali u redu za tehničku kontrolu motocikala. S nekima se već znadem otprije, s nekima sam se tek sada upoznao ... materijala za priču koliko hoćeš. I što me je prilično razveselilo, vidim dosta motorića koje do sada nisam viđao na eventima ove vrste. Odlično.

 

Uglavnom, da spomenem o čemu se ovdje zapravo radi: austrijska udruga organizira utrkivanje različitih kategorija "starih" motora, a usput su pod svoje krilo primili i klasične i moderne prikoličare, a u zadnje vrijeme i moderne superbajkove. Svega tu imade za vidjeti ... uključujući i jednog djedicu u crvenim kožnim hlačama. Ne, nije djed Mraz ... on je dosta deblji i pojavljuje se tek krajem godine.

 

 

DSC01708.thumb.JPG.04b57218ee6396a089e8900c99db0a4b.JPG

 

DSC01712.thumb.JPG.04b6ef800182ddf44e28b84bb06c9b4d.JPG

 

DSC01741.thumb.JPG.96915a7a00fbdca5cf9eb41a6eab4848.JPG

 

 

...

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Hahahaha, nećeš verovat al i ja čekam deku u crvenim pantalonama već dva dana :D 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
2 hours ago, Ćale said:

Hahahaha, nećeš verovat al i ja čekam deku u crvenim pantalonama već dva dana :D 

 

 

 

Evo samo što nije ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja