Jump to content

Moto Zajednica

Srbija -- Austrija -- Rumunjska ... svega ima

Recommended Posts

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6

...

 

OnxHrbuz0Xb5PDpjjnXD2Kmj_pJN-NlsGvLCIALN

 

GIBTMY27_LJ7MTvbKIWzJnBHIxVrzcwPdcPWLtgX

 

ThVITZ07jcT037Vd655dTQH612t76d7-oAq2FfeP

 

 

Sa Mugella smo otperjali oko tri popodne, tek da popodne - i sutradan - uživamo malo i u ostalim ljepotama Italije.

 

TtLbGZrYr20mgfg9kxTfJusnIO69BQ76VVtAp59h

 

 

...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6

...

 

lZsiGs4cTnUGZIIOcwf9l3dQN1OIxjGC3WtsWXt5

 

9r434BCdWzFoEIHANENeovsVaK0RA9EinrMHKLmx

 

Of0Z-8UoBeGM2VrsnT_iy2vw5gZj-Er6jMI9oodQ

 

 

Od Riva del Garda na istok preko brda do Rovereta bila je solidna gužva na cesti, tako da se autobana dohvaćamo tek po debelom mraku. Da ne bude previše dosadno pobrinuo se iznenadni susret s Lambom ... rekao bih da je neko od kasnijih godišta Countacha. Milina od dvanaest cilindara.

 

gzKyBVRxchzAp9POJIEVvYt5abef6_Un_W1i8ZMR

 

 

8)

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6
11 hours ago, bocca_bastard said:

bem ti ala je lepo!

 

Aha ... čarobno mjesto. A i nije daleko.

 

Bili smo na Lago di Garda još u dva navrata ranije ... sve nekako pri povratku doma nakon sajma u Veroni.

 

oUqw0nO3sCeM-m52mLV9bEuopv_I7cNLm37Bp8j0

 

tEEK2X_fZBcPVrKzUmugF4mOlsAhWkc3FqZluCg1

 

iiwJgTpl5gDbCX3wE5-cSn5nbH5QiOLhY1zuKyDL

 

rMWAi4iZeUDDVQMookr-Od6q-0BbcrP3RNw3doVZ

 

 

...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2374 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: T100 / DB6

 

Oldies but Goldies

 

Ćufte u umaku od paradajza, kotleti koji nalikuju samoborskima, pohane šnicle, tjestenina, vrlo vrući grašak i kuhani krumpir. Mislim da je bilo u ponudi i nekakvih sitnih friganih ribica, a krajičkom oka uočio sam i nešto što bi mogao biti fiš paprikaš, iako mislim da se ta juhica s komadima ribe ovdje garant drugačije zove. Sve fino posloženo na dva kvadrata stolova plus još dodatne površine za korpu s narezanim kruhom, dvije ili tri vrste kolača i isto toliko vrsta voća. Sa strane je uza zid stajao onaj stroj na kojemu pritisneš dugme pa iz njega curi sok od jabuke ili naranče ... jedino što je iz ovoga curila hladna boda koji god druker pritisnem. Sok su mi uz večeru htjeli dodatno naplatiti ali nije im uspjelo. Kad sam si već bukirao polupansion nemam se namjeru uvaljivati u vanpansionsku potrošnju.

 

Preko razglasa u sali čuju se Oldies but goldies hitovi s radio Antena Bayern i sve u svemu atmosfera uopće nije loša. Stariji par za stolom do mojega iz germanskih je krajeva, vidim i čujem da je većina prisutnih na večeri iz Češke, a za ove ostale s druge strane sale nemam pojma odakle su.
Alzo ... hrana je sasvim pristojna, voda u čaši je čista i hladna i kad sve to s tanjura sprašim malo ću se prošetati i zatim se bacam u krpe. Prilično me iscrpio današnji dan ... osim što sam se lagano primrznuo u dolasku preko brda, napravio sam i solidnu kilometražu bauljajući po vrućem asfaltu. Ne, nisam u Alpama, nisam u Dolomitima a nisam niti u Švarcvaldu.

 

Lokacija na kojoj se borim s velikim ćuftama je hotel Selce u istoimenom turističkom mjestu na sjevernom Jadranu. Osim što ću ovdje biti na hrani i spavanju naredna dva dana, nemam nikakvih specijalnih planova. Cijelo popodne danas proveo sam na Grobniku, a sva je sila da i sutra budem tamo navratio ... evo zašto.

 

aG1ybDWlpDmHpNlBst33esrAu5o7tna-faZOrAb4

 

hRPIP-xrHSvnpuz5NDtrlK_IcOjJGRZxakTNpBRt

 

oVsT7XVIfnQwF5jYhhbbhtxCrueHyvG-OfHCSUC1

 

ErUrrm27X00yWfDObUMNUCTVkd17lshfL_XuyH9s

 

 

...

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja