Jump to content

Moto Zajednica

Baklava ispod kape

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 580 postova

Cefo, sumnjam da je to toga. Kaciga puni 2 godine za par meseca. Unutrasnjost je stvarno perfektno ocuvana, kao iz prodavnice. Jer je nisam nikada nosio van potkape.

@mradomir, ufff kolega nemoj nista da mi pricas. Zadnja voznja mi je tako nekako bila, nezidrziva. Stao sam, skinuo kacigu i poceo da gledam sta ce sve ovo meni,ugggh

Nisam imao drugog resenja sem da uloske  gde su usi, i pozadi jedan ulozak. Posle toga je bilo opet ponovo uzivanje, ali iskreno ne vozi mi se tako...

Savan, kolega pazi ovako to sam i ja pomislio, da je potkapa takva kakva jeste,sklona teskom trenju unutar kacige pa zajedno sa kacigom ne dozvoljava neko pomeranje unutar i onda sve to cupa kosu,usi,celu glavu...

Moracu da isprobam definitivno jos jednu voznju bez potkape ali duzu da vidim kako ce da se pokaze. Ako ne steze, ne zulja definitivno je potkapa. A ako pocne isto, onda sam obrao zeleni bostan...

Eeee da najbitniju stvar nisam rekao, moja kaciga je fli-up. I sve ova nelagodnost se desava kada spustim onaj kljun, pocnu usi da stezu, pozadi se oseca neki pritisak i stezanje. A kada je kljun podignut tada kacigu i ne osecam???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja