Jump to content

Moto Zajednica

Apolo 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Cao,

 

 

 

 

Pre nekoliko dana kupio sam Apola 250.Vecina ga zna po Sprint Apolo 250.Za sada je odlican motor.Vuce nenormalno.Vozio sam ga i po livadama,blatu samo jos nisam osetio sneg.Pokazao se odlicno.Za sve terene je.Ne oseca nijednu rupu.Motor je odlican,nema mane za sada.

 

Sta me buni kod njega.Moj prijatelj ima Sprint Apolo 250.Sprint je kao sto vecina zna,samo fabrika.Buni me sledece.Kod mene u papirima nigde ne pise da se motor zove Sprint Apolo 250 vec samo Apolo 250.Kod mog prijatelja pise svuda Sprint Apolo 250.Sta tu sad moze da bude.Da li je moj Apolo 250 izasao iz neke druge fabrike pa pise Apolo 250 ili je to neka greska.Svuda gde bi trebalo da pise Sprint Apolo 250,pise Apolo 250.Uporedjivao sam i sa jos jednim Apolom.Malo se motori razlikuju.I po brzinometru,auspuhu i ima tu jos sitnih stvarcica.

 

Za sada sam skapirao da je Apolo 250 model a Sprint i Orion fabrika gde se motori prave.

 

Svako ko moze da mi pomogne u vezi ovoga nek napise o svemu sta zna.

 

Da znam na cemu sam :)

 

Hvala Unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Ма опусти се брате, спринт није фабрика, већ само име увозника у Србији, фабрика која прави те моторе се зове Orion :takoje:

 

А то што се мало разликују мотори, разликују се зато што је један од та два новији модел, исправили су само неке ситнице, мало су изменили ауспух да не би топио задњи мигавац као што се дешавало на старијем моделу...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Vecinu kineza pravi ista fabrika sa nekim minimalnim razlikama, uvoznih ih prihvata i lupa svoju etiketu i neke sitne detaljcice, npr fabrika JIN-LUN vezano za kineske copere pravi sve delove i komponente a motocikle mozes naci pod imenom, Sprint, Kinroad, Sky, Yamasaki i slicno, tako da u sustini vecina delova pase sa jednih na druge, pa se nemoj zamarati sitnicama 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Немојте лупати какав орион и крагујевац, постоји један једини увозник тог мотора и то је спринт нови сад...

 

http://www.chinaorion.com/

 

Иначе орион је само бренд компаније аполо...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja