Jump to content

Moto Zajednica

BICIKLOM NA MORE U GRCKU 2013

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Krenuli ste na jug prvog poluostrva u Pefkohori, a noćili u Paralii :stabre: . Pogrešili izlaz iz Soluna ili ste baš tako hteli :lol:

Kako je Paralia u Grckoj i naziv i putokaz za svaku plazu a ne samo za mesto kod Katerini a udaljeno u jednom pravcu nekih 70-80km od Soluna jeste li vi sigurni da ste zalutali u tu Paraliu na putu za Pefkohori? Mislim da se zeznes i zalutas 150km tamo i nazad tesko i kolima a ne biciklom, a opet ko vas zna? :stabre::lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@ledu da objasnim opet posto vidim da vam nije jasan taj nas put na Halkidikiju!!!

Kas smo izasli iz Soluna nismo skrenuli levo prema Epanomiju,nego smo samo cepali pravo i zavrsili u Paraliji beach!Sutradan se nismo vratili ka Solunu niti smo nastavili putem kojim smo dosli nego smo se popeli gore na neko brdo i pokasavali da nadjemo taj Epanomi prolazivsi kroz neka brdovita naselja pa smo se tu malo gubili i nasli smo konacno Epanomi,i onda iz njega smo isli ka Pefkohoriju!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Sledi nastavak avanture!!!

Posle kumovog romanticnog pozdrava sa staricom nastavili smo dalje putem...

Usput smo nailazili na jako lepe vocnjake na kojima se gajilo ogromno i prelepo grozdje!!!Zastali smo pored nekog puta da kupimo malo grozdja kod nekog coveka koji ga je prodavao pod nekom nastresicom!!Sa prodavcom je bio i jos jedan covek u plavom1lol.gifprisao sam njemu i pitao da li mogu da uberem jedan grozd iz vocnjakka pored nas, on mi je neprijatnim tonom odgovorio da mogu,ali cu morati noc da provedem u stanici!!!Nista mi nije bilo jasno0stabre.gif,i tek onda sam ugledao Pandurski motor iza nastresice marke Aprillia i shvatio sam da sam pricao sa pandurom!Nije bio bas prijatan!!!Kupili smo grozdje od prodavca i krenuli dalje...

I dok smo tako cepali putem uz more dosli smo do Nea Moundania gde smo skrenuli, i iz Halkidikija polako smo presli na prvo poluostrvo Kassandria i uz more nastavili ka Pefkohoriu...

 

68E49166-1D6E-6243-B339-40A96AB7F377_thumb.jpg

a usput smo prolazili kroz razna mesta gde smo i malo gurali bajseve na uzbrdicama kako bi sacuvali i to malo snage sto nam je preostajalo...

 

12E8AE3E-9C6C-5E4E-BC37-0874B5469FA3_thumb.jpg

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Zadnjih 50 km kum je imao opasnih problema sa zadnjicom,moglo mu se videti na licu verujte mi.....1lol.gif

Jednog trenutka sam poceo da ubrzavam misleci da cu pobeci ostatku ekipe,ali nije mi bas uspevalo zbog umora i bicikla koji je imao samo 12 brzina1oda.gif

I dok smo tako sve blizi i blizi bili ciljnoj tacki opet uspon koji nismo mogli da izdrzimo na bajsevima pa smo morali da guramo iste pored nas...

 

2B999844-375E-3A4E-96AB-EF44BB561C38_thumb.jpg

i onda drage kolege 30-tog Jula negde oko 16:00h ,posle putovanja koje je tralalo 6 dana uz predjenih 935 km konacno dolazimo do table Pefkohorija i sledi neverovatno slavlje...sampion.gif

 

31947598-5508-D944-9F04-5A3A75A8C70D_thumb.jpg

 

CBF72CB0-FE5C-A141-8A8E-D738C3F045CC_thumb.jpg

 

A1D5D080-6EAD-E944-9351-B88FB01BA0BB_thumb.jpg

 

0F46096A-E3D4-3A47-B320-39698725D066_thumb.jpg

 

 

 

D8557C80-C1B8-6346-9D74-039B9C1B89C1_thumb.jpg

 

8B6434FE-4F1A-014A-908D-54712AA87C58_thumb.jpg

 

 

CF5D51AF-F291-1941-AB1E-631179B22119_thumb.jpg

 

Zaista smo bili presrecni kad smo stigli!!Odlazimo zatim odma na plazu i kupanje do mraka....

Tu noc smo prenocili na plazi,jer smo tek od sutradan imali rezervisan smestaj u nekom hotelu tako da smo taman stigli na vreme!!!!

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

7.DAN

Budjenje samostalno ,posto smo konacno stigli na zadato mesto....

 

AFD826E7-39CC-1D46-BCFF-997B5BDC9F68_thumb.jpg

 

B85C342E-9812-EB4B-8538-3C402ACA861D_thumb.jpg

Zatim smo otisli do naseg hotela,uvezali bajseve ispod nekog stepenista i konacno videli krevete posle 7 dana1lol.gif!!Necu vam pisati sta smo tamo radili,samo cu reci da je bilo vrhunki uz mnogo mnogo piva kod nekih od nas...

 

BDC82774-6331-FB40-B07A-AFBF0BE5CC69_thumb.jpg

 

BE03563E-A18B-CB48-94BD-364269D9F2BB_thumb.jpg

malo sam i vozio motor tamo kako bi smirio strasti prema istom,Kawasaki ZX6-R JE U PITANJU1lol.gif,UMALO NISAM ISCUPO TU IGRACKU KOLIKO SAM GA SPUSTAO KAD BI DOSLA KRIVINA1moto3.gif

 

0905E12C-7105-FE4E-BF49-E813706CA643_thumb.jpg

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Posle ove lude avanture nazad smo se vratili autobusom jer su nam godisnji odmori bili pri kraju!!rasklopili smo bajseve i ubacili smo ih u prtljaznik pozadi!Tako smo putovali do Beograda,zatim vozom do Novog Sada,i opet biciklovima do naseg sela!!

Kad smo stigli u Novi Sad negde oko 08:00h,pozdravili smo se sa kumom posto on od pre par godina zivi u Novom sadu,a zatim smo ja,Daca i Steva totalno opustenim tempom krenuli ka Zmajevu....

Konacno kad smo dosli u nase malo selo,vracamo se na mesto sa kog smo posli a tamo prava festa sledi...

Naime Mile i njegova zena Buba su nam priredili docek kod njihovog kioska uz muziku i pivo sa jos par drugara...Odma ide slikanje,grljenje,cestitanje,milion pitanja i sve ostalo...

 

BC1221B9-94CD-D145-A552-8B482DCB6FA5_thumb.jpg

 

95207FFB-734A-724E-B920-4BA1D9B3E345_thumb.jpg

 

D95C8164-DC93-0147-9860-59CF1D1BE873_thumb.jpg

 

4925CE9E-15DC-8A44-9D4E-452B37DD2BF1_thumb.jpg

 

1C5F1353-10AA-4B4C-9973-47A849E1067D_thumb.jpg

I dok smo tako pricali moram da priznam da smo se svi prisutni dobro napili,bilo nas je nekih i u kanalu pored....bilo je i padanja sa motora(u mestu1lol.gif),paljenja gume,ispecenih listova na vruc auspuh itd...

 

 

 

 

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Genijalno,odusevljen sam. :care: :care: :care:

Koliko km/h ste vozili po ravnom,jel ste imali neki dogovor

ili ste kao i sve opusteno? :)

Ja imam zelju da krenem ka Zabljaku na prolece,u dobroj sam

kondiciji ali i dalje mislim da je to neizvodljivo :staa:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

:Mina::takoje:

Koji ste vi carevi svaka vam dala!:care: :care: :care:

 

Za ovde neobican putopis, a sad znamo i kako gledaju na berbu grozdjau tudjem vinogradu :D:zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

DABOGDA PROPUTOVALI SVET KAD STE TAKVI LIKOVI I LAD STE SE NASLI !!!

Tesko je naci takvu ekipu prijatelja koji su spremni da isprate jedni druge i svakakvim situacijama !!!

1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Hvala vam na pohvalama!!Da smo imali vise para i vremena verovatno bi otisli za Barselonu,sto je i bilo u nekom malom opticaju ali nije ni ovo bilo lose1moto3.gif i da,oprostite na pravopisnim greskama i lapsusima tipa "okean"1lol.gif

I jos jedna bitna stvar koju sam kasnije ispravio,nismo zavrsili u Paraliji posle Soluna,nego na nekoj plazi Paralija beach!!To su dva totalno razlicita mesta!!Moja velika greska u pisanju0tuzan.gif!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Momci, pročitah sve sa uživanjem. Imaćete čega da se sećate i pričate kad postanete matorci - sa ponosom. Ovo je priča pravih bajkera. Svaka vam čast i hvala na domaćem zadatku. :takoje::zdravo::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja