Jump to content

Moto Zajednica

BICIKLOM NA MORE U GRCKU 2013

Recommended Posts

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Izlazimo polako iz ovog veoma zanimljivog sela!!i dalje sve uzbrdo a upekla zvezda gore i asfalt odbija toplotu na gore!Bog te j*bo kao u tosteru da se nalazim!!J*ebala me kosa ceo put,znojo sam se ko mutav a vrat mi se usirio koliko se upario1lol.gif!!!

No idemo mi dalje,i onda jedan deo puta gde nema sela,samo put!!!

FDCDDFD1-5130-7446-96AE-0781148C717B_thumb.jpg

Prijalo je veruj te mi iako je i dalje bila uzbrdica!!!Toliko smo se popeli da smo dosta toga mogli da vidimo od gore,ali Nisa ni na vidiku!!!Onda konacno spust kroz neku sumu,pa opet Jovo na novo!!!!

Trajalo je to jedno dobrih 2 sata,i onda opet na scenu nastupa neverovatna glad kod mene,i totalna iznamoglost!!!Stali smo u nekom malom selu pokraj jedne zanimljive table1oda.gif

 

154F4676-E0C9-544D-9AD9-E8712B6F14DF_thumb.jpg

Uzeo sam neku pljesku,jedva sam izdrzo da je docekam a ostatak ekipe je navalio na lubenicu!!!

Ortaci su mi predlozili da odem do te psihijatriske bolnice,ali dzaba kad za mene leka nema1lol.gif!!!

Napunismo baterije i lagano krecemo!!!Ide jedno 20 km jos uzbrdo pa ona konacno spust i ravniji put!!!

I onda negde oko 18:00h konacno tabla Nis2jee3.gif, uz predjenih 349 km!!!!!!

 

0850F72F-3A45-3045-B9CA-907D6EC4050B_thumb.jpg

 

EB532DA0-DEB4-BA43-9BDC-FB8F650120EB_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@Djoledb lako je ladom ici1oda.gif,u autu ti neces osetiti toliko uzbrdicu,ali zato na bajsu i najmanja uzbrdica se oseti a hvala bogu ovde ih je bilo na pretek1oda.gif!!!Drago mi da i ti volis bajseve.....1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Eve je reka Nisava1oda.gif

 

7A73D06E-356A-1F4E-BCF5-29F0FAB2183D_thumb.jpg

Zatim po ulasku u Nis trazili smo neko mesto gde bi mogli opet da pojedemo nesto,malo se odmorimo i dogovorimo sta cemo dalje!!!

Tako smo i uradili,i dok smo klopali dogovorimo da nocimo u Nisu,a po mogucstvo opet nadjemo gradski bazen da se okupamo ko ljudi!!!Uz objasnjenje prodavacice u pekari gde se nalazi bazen,saznajemo da je bazen pored F.K.Radnicki,popularni "Cair"1oda.gif

krecemo prema njemu i ubrzo zapazamo njegove visoke stubove reflektora,i shvatili smo da nismo daleko!!Usput do njega Steva je naso prodavnicu biciklova i kupio par rezervnih guma...a ubrzo zatim stizemo kod stadiona i raspakujemo se u sred parka pored stadiona!!!

Pun park ljudi,a mi ko sa marsa da smo pali1oda.gif,ali zabole nas....

Nalazimo bazen,i na vratima nam covek rece da se uskoro zatvara bazen a nocno kupanje pocinje cini mi se od 22:00h da je reko(neka me neko iz Nisa ispravi ako gresim)!!1

Uz razgovor sa njim odaklwe smo,gde idemo on nam ljubazno odgovori da ce nam naplatiti samo 2 karte za nocno kupanje i sacuvati stvari pod uslovom da im donesemo pivo kad budemo dosli1oda.gif!!Normalno da je dogovo pao,a za to vreme mi smo cugali u parku i sumirali dosadasnji deo predjenog puta

 

C3541ABC-5FF4-964E-BA08-F8C7C0CB76F8_thumb.jpg

E konacno je i bio dosao trenutak da odemo na bazen,uz naravno pivo kao karte1oda.gif

 

4F8B2F0B-13F9-B147-86B6-08CA69F09A2C_thumb.jpg

voda u bazenu je bila hladna kao led, jedva smo cekali da udjemo....!!Nismo se puno banjali,jedno pola sata,zatim tusiranje,uzimanje stvari,malo price sa ljudima na vratima i pravac otisli nazad u park da spavamo...

 

9B666799-7E30-5C42-9230-674BBD9E5039_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

@Djoledb lako je ladom ici1oda.gif,u autu ti neces osetiti toliko uzbrdicu,ali zato na bajsu i najmanja uzbrdica se oseti a hvala bogu ovde ih je bilo na pretek1oda.gif!!!Drago mi da i ti volis bajseve.....1moto3.gif

 

Mali dodatak: ne samo da je ladom lako nego je i lepo i zanimljivo,a za uspone znam (pitah za grčeve),moje avalsko iskustvo beše povratak sa Avale 1.brzinom po ravnom i 2 nedelje hoda kao kauboj na dvoboju...onaj šestarski hod. I " baj de vej" , a koji je to auto bolji od lade...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Drugari sad ojdo kod drugara na rodjus da se iskrivim od piva2cirka1.gif pa nastavljam sutra sa pisanjem....

Ovoliko vremena za komjuterom nikad nisam proveo!!Stolica mi je bez naslona a tastatura i monitor se nalaze u regalu sav sam se iskrivio ko visibaba,ali drago mi je sto vam se ovo svadja,te imam jaku volju da isteram ovu avantura do kraja!!!Vidimo se sutra.....0takoje.gif

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Krupanj
  • Motocikl: R1200GS LC
:takoje: Svaka čast za avanturistički duh i pozitivnu energiju, potroših sve plusiće. Ovog leta supruga i ja krenuli da se provozamo do Tornika, napravimo pauzu kraj Drine i priđem čoveku koji menja gumu na biciklu da mu ponudim pomoć. Kroz priču se ispostavilo da je čovek teški pozitivac i avanturista. Jedna noga mu je dosta kraća, ali reče da ga to ne čini invalidom i da mu to nije smetalo da prošle godine stigne peške iz Novog Sada do Ostroga, a ove bicikom do mora! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: RI
  • Motocikl: DR,TA

Svaka čast dečki!

 

Čitam ovo sa zadovoljstvom ... i pomalo ne mogu da vjerujem.

Bez pripreme,bez kondicije,bez ikakve opreme,bez iskustva i još na prastarim biciklima...Samo ogromna volja i entuzijazam...

I da - mladost!

Možda i ludost...a možda i ne,pošto vas ipak nisu odvukli iza one table. :lol:

 

Inače i ja vozim i motor i bicikl,već dugi niz godina ( ove godine 8000 km na biciklu ) i istina je da nas uglavnom nema puno takvih. Ili jedno ,ili drugo. I obično su baš motoristi ti koji se najviše čude odakle nam volja za ganjati biciklo. :jok:

 

Te dnevne kilometraže koje ste odradili na ovaj vaš način nisu nimalo bezazlene..Problemi sa sjedalom,sa bolovima i grčevima,nagli pad šećera u krvi ( nepravovremeni unos hrane),vjerojatno i dehidracija ... sve ste to na teži način naučili i savladavali .

 

Na ovakav se put ja bez nekoliko hiljada km pripreme ne bih usudio krenuti ... Nadam se da je na kraju sve završilo dobro.

Pratimo dalje.

 

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Da ste bar uzeli biciklisticke sorceve sa uloskom i po majicu i rukavice ,operes uvece i do jutra suva ,pomno pratim temu ,obozavam ovakve putopise :):Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Evo me opet!!!Mi smo na sve ovo gledali na totalno opusten nacin,pogotova ja!!!Njih trojica su se malo vozikali pre ovog poduhvata oko bliznjih okolnih sela,nista puno!!Dok se ja nisam skidao sa motora do dana polaska1lol.gif!!Ekipa je extra i blesava,pa kontamo da nam nista vise i nece trebati za ovu avanturu1oda.gif!!!Ja licno volim da je sve ekstremno opusteno i nepredvidljivo uz mnogo zezanja!!Znam da je ta formula najuspesnija za super provod!!!Niti sam znao gde idemo,niti sam i jednom pogledao kartu gde se nelazi taj Pefkohori!!!Tek tamo negde posle Soluna sam na karti video gde se nalazi Pefkohori,a kartu Grcke smo kupili na nekoj benzinskoj stanici pre Soluna!!!Steva je u telefonu imao Gprs,pa je svremena na vreme bacao oko na njega da vidi dali smo na dobrom putu!!!Steva je bio zaduzen da nas odvede do tamo,a niko nikad pre toga nije bio u Grckoj1oda.gif!!!On je znao marsutu odprilike,a i najbolje stoji sa geografijom1lol.gif

Nije zanimljivo ako je sve isplanirano,onda znas otprilike sta ce ti se desiti,a ovako nemas pojma niocemu,niti znas gde ides i sta god da se desi bude zanimljivo1oda.gif!!!!Nije poenta biti fizicki i psihicki spreman za ovako nesto1oda.gif....

Hvala vam na pohvalama,i drago mi je da se javljaju ljudi koji isto vole biciklove.....

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

@djubre toxictrace:Ja licno volim da je sve ekstremno opusteno i nepredvidljivo uz mnogo zezanja!!Znam da je ta formula najuspesnija

I ja sam za opušteno uz potreban oprez i razum (dolazi to s godinama)0staa2.gif.....

Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Idemo dalje sa putopisom!!!

 

DAN.3

Budimo se se u parku u 06:00h uz pomoc telefona,a nenaspavanost i umor su vec vidljivi na nasim licima.....

 

4909CA29-F1B8-EA47-A14B-76CBADD05A7A_thumb.jpg

 

8AD04712-A3C9-FC4A-9041-E6B62E848E52_thumb.jpg

Polako ustajemo a ja vec osecam kako me misici nogu bole,nisu grcevi u pitanje nego kao neka vrsta upale....

Pakovanje je u toku a ja grabim trenutke kako bi istegao malo noge i uradio par cucnjeva!!!Konacno sam se i ja spakovao,zatim opet svi na svoje rage uz onaj cuvani bol u zadnjici koji traje par sekundi i laganim gasom kroz park!!Nekoliko trenutaka kasnije zapazili smo kraj parka neki kako nam se cinilo deciji vrtic ili zabaviste,i primetili smo nekog coveka kako stoji na vratima!!!Stigosmo do njega i upitasmo da li mozemo da se posluzimo toaletom,da se umijemo i ostalo!Bez problema nas je pustio!!!Umivanje i sve ostalo je obavljeno,a zatim smo izasli sa njim malo da pricamo uz glavnu temu gde idemo i ostalo!!!!Posle 10-tak minuta pozdravljamo se njim i odlazimo u prvu pekariu na dorucak!!!!!

Dorucak je obavljen i krecemo polako ka Leskovcu!!!Uz pomoc prolaznika pronalazimo izlaz grada i put ka njemu!!Moram da napomenem da kad smo izasli iz Nisa Isli smo jedno 10 km neverovatno losim putem!Naime toliko je asfalt ispuco da sam svaki procep istog debelo osetio na mojoj vec uveliko ranjenoj zadnjici1oda.gifali sta da se radi cepaj dalje valjda nece doveka trajati....!Kad smo konacno dosli na asfaltiran put kum je osetio da mu se vreca odvezuje i cese od zadnji tocak,pa stajka za vezanje vrece nastupa

 

DCFE3994-7878-DA45-8DE9-7B655C9C9CB9_thumb.jpg

Sredismo i to...!Prolazivsi kroz razna sela ucuni nam se da Leskovac nece brzo,ali onda smo dosli do opet nekog loseg puta uz neki atar,i nedugo zatim ulazimo u gore pomeniti grad!!!

Trazimo centar,nalazimo ga i normalno pauza za njihov cuveni rostilj i hladno pivo!!Tu gde smo stali da klopamo mi je vise licilo na neki kafanicu,ali smo videli da imaju rostilj i svratili na isti!dolazi neki stariji prijatan konobar,i posle porudzbine krece pitanje staro odakle smo,gde idemo itd....!1Nije mogao da veruje kad je cuo0staa2.gif!Posto smo sedeli u basti,videli smo da je dok je ulazio u kafanu po poruceno prilazio ljudima da isprica sta je cuo,a oni su odma zatim gledali u nas kroz izlog1oda.gif!!Dok se rostilj pekao stavili smo telefone unutra na punjace da se napune,zatim pojeli i popili sve na stolu i krenusmo dalje......

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

PRAVAC VRANJE!!Put postaje odlican za voznju,a sunce se polako penje sve vislje i vislje....

 

77D80222-1A42-1142-B4E8-79CD2726A425_thumb.jpg

 

62BA7466-08B9-4B40-B347-49F1C9AAE31D_thumb.jpg

Cini mi se da na ovom delu puta ka Vranju gotovo i nismo prosli ni kroz jedno selo!!To je izgleda kao neki stari auto put,a mnogo je dobar za voznju1moto3.gif....

Posle malo monotonog dela puta ulazimo u Grdelicku klisuru koja je extra zabavna za voznju

 

E4D67AC6-8CE2-F549-9601-F08F5A24070E_thumb.jpg

 

FA66FA0A-DD8F-E44A-9394-7FF681417370_thumb.jpg

Gore-dole,levo-desno,okolo-naokolo mnogo zanimljiv deo za voznju moram vam priznati! kad smo je presli opet onaj monoton deo puta predstoji do Vranja!!!Podne je proslo,sunce greje ko ludo a mi se priblizavamo gore pomenutom gradu,i negde oko 14:00h osvajamo tablu gore pomenutog grada a zatim i sam grad!!!!

 

EC9C2A31-F194-594C-98A1-DCA3FF311506_thumb.jpg

Isljucujemo se sa glavnog puta,i skrecemo desno gore uzbrdicom kako bi usli u grad!!!I onda na samom vrhu uzbrdice pocinje trka izmedju mene i Steve ko ce pre da istera uzbrdicu!!!Posle 10-tak sekundi nastaje havarija br.2 kod Steve i puca mu lanac na samom vrhu!!

 

39D75976-A577-F447-AD4A-24489AC62C02_thumb.jpg

Sisao sam sa bicikla i vristao od smeha,nisam mogao sebi da dodjem koliko sam se smejao1lol.gif!!!Tako mu i treba kad se trka sa Rossijem1moto3.gif!!1

Nista,posto smo srecom bili na ulazu u grad,Daca ga je slepo dok nismo nasli prodavnicu biciklova kako bi stavili nov lanac!!!!

 

DB6BBF3D-DEC1-244A-A4BC-2A22DBE9D3FE_thumb.jpg

Sad ojdo da pecam stuku sa ovim ludim Stevom kod nas na Jegricku,pa kasnije nastavljam avanturu.......1zdravo.gif

 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Hvala @strom_kg!!Idemo dalje!

Kao sto rekoh dok je Daca slepo Stevu po gradu uz pomoc prolaznika saznajemo gde ima prodavnica biciklova i konacno je nalazimo!!!Tu smo stavili Stevi nov lnac,razmenjivali iskustva sa radnicima u prodavnici i otisli da jedemo!!Dok smo sedeli ispred neke rostiljinice i cekali pljeske,Steva je zapazio da se preko puta nas nalazi frizerski salon,i dosao je na ideju da ode u isti i osisa se na kratko!Tako je i uradio cim je jeo...

 

D2DB377D-FA6C-FC49-9746-7D9D9DED0ACE_thumb.jpg

Moram da vam priznam da i ja umalo nisam uradio isto,posto mi je bilo uzasno toplo tokom celog puta,ali ipak sam na kraju sacuvao moje repove!!!!Dok smo cekali Stevu ja i kum odlazimo u prodavnicu po lubenicu,a u povratku nazad zaticemo Dacu kako je legao pored puta uz neko drvo i pokrio se nasim biciklovima1lol.gif

 

DA1D0B78-2D9D-8140-936E-FD28F270BC82_thumb.jpg

Kad smo se konacno svi opet okupili otisli smo u park pored gradskog bazena, i tu debelo zalegli dok se nesmiri malo sunce....

 

63AE0FE5-C993-4C42-B304-1E7C3AA4CAAC_thumb.jpg

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Niti sam znao gde idemo,niti sam i jednom pogledao kartu gde se nelazi taj Pefkohori!!!Tek tamo negde posle Soluna sam na karti video gde se nalazi Pefkohori,a kartu Grcke smo kupili na nekoj benzinskoj stanici pre Soluna!!

 

 

 

kralj

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Pauza je trajala dobrih sat ipo vremena sigurno!!!I negde oko 16:30h lagano na noge umorne,sedaj na bajs i cepaj dalje!Prijao je taj odmor u parku moram priznati,cak smo malo i odspavali!Kad smo izlazili iz Vranja,tek smo onda uzeli neku kremu protiv sunca1lud.gif,ali dzabe kad smo vec izgoreli ko rakovi1oda.gif...

Izlazimo polako na glavni put,i pun gas ka granicnom prelazu Presevo!

Put je sada dosta ravniji do granice!Sunce polako popusta a mi polako nailazimo na deo puta koji vise nije u funkciju jer je u izgradnji pa saobracaj mora da se obavlja u po jednu traku u oba pravca,ali za nas to nevazi!!!Prolazimo izmedju barikada i sami nas 4 na celoj traci nastavljamo ka granici!!!

 

5CCE6B28-F810-F84B-81F9-5AD7C9F6A7A5_thumb.jpg

Lagano idemo i ulazimo opstinu Bujanovac,a ja odma zatim skidam zastavicu Srbije i trpam u kumovu torbu za svaki slucaj1oda.gif.....

Dolazimo do granicnog prelaza Presevo a kilometar sat pokazyje da smo do sada presli 530 km...

 

3EFCD18B-1249-AF4E-8A88-F0CA7734FE92_thumb.jpg

 

3A465706-F34B-CF49-A1D8-D99B39091ABE_thumb.jpg

Srecni i uzbudjeni na granicnom prelazu zaticemo nenormalnu guzvu u svim trakama,kao da se nesto besplatno deli tako je izgledalo1oda.gif!!Zastajemo na trenutak,uzimamo kacige i stavljamo ih na glave da nam nebi pravili probleme za svaki slucaj,a zatim izmedju jedne kolone prodjosmo skroz do rampe kao da se nista ne desava!!!Dajemo kroz prozore pasose,a carinik nas cudno pogleda i upita gde idemo?Kad smo odgovorili vise nije imao pitanja,samo nam je overio pasose,vratio iste i garant pomislio koje su ovo budale1lud.gif1oda.gif..

Evo i jedna kad smo prosli granicu....

 

8A97A0D9-9C59-9041-B2F5-0C9A84A6DF42_thumb.jpg

 

Makedonska granica je zatim u slicnoj reziji prosla bez problema,i konacno se sad nalazimo u Makedoniji1moto3.gif

Neverovatan osecaj je bio kod svih prisutan.....

 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

E sada krece voznja po Makedoniji!!!

Dok smo vozili autoputem dogovarali smo se gde da nocimo!Videli smo na tabli da nam do Kumanova fali nekih 20-tak km,i jednoglasno odlucismo da autoputem nastavimo do njega i tamo prenocimo....

Mrak polako pada,i uvatio nas je zadnjih pola sata voznje a mi konacno nailazimo negde oko 20:30h do table trazenog grada,skrecemo u desno,iskljucujemo se sa autoputa i ulazimo u Kumanovo...

 

 

1980B2B0-71FA-9E4C-AEBC-B792B7D2D4D6_thumb.jpg

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ulazimo u grad!!Uveliko je mrak,a mi posle spustanja sa nadvoznjaka dolazimo do neke pumpe i pitamo radnike gde je centar grada i da li ima neki gradski bazen u gradu!Odgovori nam jedan radnik na srpskom da bazen neradi,a centar je dole niz ulicu pravo...

Krenuli smo kuda nam je pokazao,i dok smo grabili ka centru nailazimo na pekaru i naravno vreme je za veceru!!Secam se da smo u toj skromnoj pekari jeli jako dobar burek sa mesom!Kad smo se naklopali nastavili smo ka centru,a neko od nas zapazio je poslasticarnicu,te smo odma svratili u istu!!!Nabjolja limunada koju sam ikad probao pravi se u toj poslasticarnici!!I kolaci su im extra,ali limunada je vrhunska!!!Sedeli smo na betonu ispred,jeli kolace i pili limunadu koju su nam tocili u flase....!Posle razgovora i malo flertovanja sa prodavacicama1oda.gifsaznajem da ima neki privatni bazen na izlazu grada dole niz glavnu ulicu,ali neznaju dali radi!!!Nama je to bilo dovoljno!!!Sedaj na bajs i idemo da proverimo,nista negubimo!!

Posle 10-ak minuta smo ga pronasli!!To je ustvari kao neki kafic sa malim bazenom u basti!!Dosta cudan objekat ali lepo izgleda moram priznati!!Kulturno je Steva usao u dvoriste gde se nalazio kafic,naso konabara,objasnio mu nasu situaciju i nekoliko min.kasnije izasao da nam kaze da nam je konobar dopustio u dogovoru sa gazdom da udjemo i slobodno se okupamo i sve ostalo!!!!

Neverovatna radost nastaje,3 noci zaredom nalazimo bazen gde mozemo da se okupamo!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Stevo odabrao si pravog bricu, ako se ne secas sisao te Deki, fizerski salon "TAJSON" tu i ja godinama sredjujem cubu.

Jos jednom pozdrav iz Vranja...i cepaj dalje. Ako budete nekad opet prolazili kroz ove krajeve i potrebna bilo kakva pomoc, slobodno vikajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja