Jump to content

Moto Zajednica

BICIKLOM NA MORE U GRCKU 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Ne primećujem fenjere na ljutim bajkovima...,a menjače je najbolje podešavati u vožnji (iz ličnog iskustva),naravno pre polaka na put!

Samo nastavite dalje...pratimo putešestvije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Bravo ljudi svaka cast . Dok sam bio mladji imao sam ovako nesto u planu . Sada samo po okolini ali kada bi imao jedno 10-ak dana slobodno i jos nekog ovako hrabrog ovde probao i ja ovako nesto .

 

Svaka cast !!!!!!

 

Jedno pitanje na brzaka . Da li su ova dva bajsa caprioli speedter , i kako su se pokazali na ovakvom putovanju . Imam scott-a aspect 20 i kupio ga novog u Planet bike-u pa planiram da ga menjam za nesto takvo bas zbog ovakvih avantura .

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Hvala na pohvalama!isao sam poslepodne sa gore navedenim kumom da izbijem klin iz jetre koji sam sinoc zabio duboko,pa nisam pisao zbog toga2cirka1.gif

 

@djoledb naravno da je bilo grceva,ta prica krece ujutru kad ustanem!!!

@draza ova dva bajsa jesu Capriolo,a da li su speedter to cu ti ujutru potvrditi kad pogledam Dacino biciklo!!!Njihovi bajsevi su se super pokazali!!!Laki za upravljanja,stabilan ram,ojacane felne....!!jedina mana sto su malo tvrdji i imaju uzasno tvrd i neudoban sic!!kostali su oko 50 000 din pre par god.

 

Sve u svemu nastavak avanture krece ujutru kad ustanem,sad ojdo da spavam pa se vidimo ujutru!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Nastavljam pricu!!!

Kao sto rekoh konacno stigosmo u Mladenovac,i tu su negde u centru Daca i Steva zastali kod neke apoteke kako bi uzeli neke lekove protiv upale i bolova misica!!!Dok smo ih cekali pored puta,iz neke radnje izlaze dva starija muskarca,i zapocinju razgovor sa nama i pitaju uobicajna pitanja odakle smo,gde smo krenuli i tako dalje...!!Posle naseg odogovra Jedan od njih malo neprijatno i cudno upita "U cemu je sustina ici na more u Grcku biciklima"1hmm.gif?E tu me odma iznarviro jel se vidi da je covek totalni partibrejker,a takve nevolim i odgovorih mu grubo i neprijatno "A reci ti meni druze,u cemu je sustina roditi su u svom gradu,neizaci iz njega i umreti u istom"????Zacuta partibrejker ko bubica,a ovaj drugi odgovori mu "U pravu su momci,nek uzivaju dok mogu"!!!!Inace sam zaista opusten,druzeljubiv i prijatan lik ali ovaj me malo iznerviro1oda.gifi morao sam da mu odbrusim!!!!posle ovog kratkog "konflikta",razgovor je tekao u opustenoj atmosferi,kad posle par minuta dodjose Daca i Steva a njemu tek onda nista nije bilo jasno1oda.gif!!Zastadose i oni sa nama da se prozbore po koji sa partibrejkerom i ovim normalnim1oda.gif,i posle 10-tak minuta smo krenuli ka Smederevskoj Palanci uz njihovu pomoc kuda da nastavimo put!!!!

Gas Smederevska Palanka!!!Na izlazi iz Mladenovca odma posle nekog nadvoznjaka se nasla neka nejasna raskrsnica,i nismo znali kuda sad0zbunjen.gif!!Krenusmo pravo,pa desno ispod nekog nadvoznjaka,ali taj put nam se ucini los pa smo se opet vratili na raskrsnicu,upitali ljude kuda za Smederevsku palanku,oni nam ljubazno pokazose,mi se lepo zahvalismo i krenusmo konacno ka njoj!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Dobro jutro,

Zahvaljujem na odgovoru 1care.gif@djubre toxictrace,e..sa tim bolovima i sam sam bio upoznat pre

7 godina kad odlučih da od Nbgd do vrha Avale i naravno nazad biciklom da odem i dođem.

Od tad samo po ravnom vozim (sitne uzbrdice ne računam) ,ali 35-40 km sa malom pauzom

(uzimanje vode i sl.) i tempo koji održavam je oko 25km/h (nekad beše 38).

Da ne bih uzimao cvikere za čitanje može li malo veći font (bar 4)?

 

@draza ima nas još hrabrih (mislim na sebe..) 1jee1.gif

 

Pozdrav,s nestrpljenjem čekam nastavak....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Izmedju Mladenovca i Smederevske palanke odjednom poceh da osecem neverovatu glad i zamor!!Toliko sam bio gladan da nisam mogao da vozim i vec sam osetio da ako nesto odma nepojedem necu moci da nastavim!!Toliko mi je lose bilo!!Srecom niodkuda posle par likometra stovri se neka sromna prodavnica pored put!!Brzo parkiram bajs na neko drvo,uletim u radnju a ko uz k*rac u njoj nema struje!!"Dobar dan" rekoh bakici koja je radila,gledam sta cu da pojedem i uze onaj cveni njamb i toplo pivo,posto nema struje!!!! Ostatak ekipe isto pazario i sedosmo ispred na neku klupicu da zderemo!!!

 

4310D698-1BB7-6047-A29D-9EC6A6903491_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Otvorih onaj njamb,zavuce ruku u njega kad ono unutra sve se istopilo1oda.gif!Sta da se radi,trpaj takvo kakvo je i zalivaj pivom!Ovi moji su vristali dok su me gledali!!!Kad si gladan nisi sav svoj1oda.gif!!!

Izadje bakica iz prodavnice,dok smo jeli i pili malo pricali sa njom,zatim seli na bajseve i teraj dalje!!!

 

@djoledp evo poveco sam font na 3 da bi sve stalo sa slikom1oda.gif!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Cim sam malo jeo necete verovati koliko mi je bilo lakse!Polako sunce zalazi,vise nije tako toplo,i negde oko 19:00h konacno vidimo tablu Smederevska Palanka!!!190 km smo presli do njesampion.gif

 

54C4A1C1-E074-124F-860A-090E804AB436_thumb.jpg

Sretni ko mali majmuni ulazimo u grad,a pored puta zapazio sam jednog cigu koji je prodavao neke zezancije i imao je izlozeno neku biciklisticku kacigu!!Posto je jedini nasam imao,pomislih nece skoditi ako je sad kupim,mozda je ista u Grckoj obavezna!!"Dobar da,posto je ova kaciga"? 400 din odgovara ciga!Pomislih pa za te pare nemozemo pivo popiti!!"prodato",viknu ja njemu,dadoh mu pare,malo se ispricali i krenuh za ekipom!!!Kod nekog parkica stali smo stali,odlozili bajseve i usli u neku cevabdzinicu da jedemo!!!Narucili klopu,platili i seli na neke klupe da zderemo uz dogovor da nadjemo neki bazen da idemo da se kupamo,a ujednu i nadjemo gde cemo spavati!!!Kad smo se najeli ja uzeh od Dace one lekove protiv bolova,i odma popih 2 tablete(nece skoditi1oda.gif)!!!Uz pomoc okolnih prolaznika objasnili su nam gde je bazen i krenusmo ka njemu!!

Mrak je pao a mi nekako uspevamo da nadjemo gradski bazen koji neradi0plac.gif!!Poceli smo da zovemo,i evo ga dolazi neki stariji prijatan covek portir koji nezna o cemu se radi!!Na prijatan nacin mu objasnimo odakle smo,gde idemo i da bi mu bili neizmerno zahvalni ako bi nas pustio da udjemo i istusiramo se za 5 minuta na tusevima!!!Bez problema nam je otkljucao vrata,i rekao da mozemo cak i u bazen da uletimo!Ajoj srece,totalna ludnica nastaje!Naime poceli smo da se trkamo ko ce se prvi skinuti i uleteti!!Kad smo usli eureka,naverovatan osecaj opustanja misica!Banjali smo jedno 20-tak minuta istusirali se popricali sa njim,poklonili mu pljeskavicu koja je ostala od malo pre i pitali ga dali mozemo da spavamo ispred bazena na travi!!!Bez problema nam je dopustio,i krenulo je raspakivanje i priprema za spavanje!!!

 

046B2CD1-1528-114F-8B94-E6692A279AB9_thumb.jpg

Uvukli se u vrece sretni dosadanjim uspehom i polako jedan po jedan smo u toku noci ucutali i kao spavali!!!

Slago bih vas kad bi vam rekao da smo se naspavali i odmorili.......

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

2.DAN

Budjene u 06:00h,svi slogirani!Telefon nije imao potreba da nas budi jer to sunce uveliko uradilo!!!

 

8191F04F-5475-9940-8CF2-E5E9817201D7_thumb.jpg

 

 

(Powered by frubar.net)

 

Izlazi portir,mi se vucemo po onim vrecama niko nema zivota u sebi1oda.gif!!Nekako se izvucemo iz njih,i poceli smo polako da se pakujemo i spremamo za sledecu avanturu!!!Evo i jedna slika sa nasim dragim portirom bazena

 

3D800C60-542A-B449-B74D-2BFF8B5F321B_thumb.jpg

 

Spakovani i spemni pozdravili smo se sa njim i krenuli dalje!!!!

Cilj drugog dana nam je bio da dodjemo do Nisa i tamo prespavamo...a evo kako je dalji put tekao....

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Prvi jutarnji susret sa nasim sicevima je bio nenormalno neprijatan!!Naime,toliko smo ozuljali zadnjice prvog dana da je taj efekat tek poceo da se pokazuje drugog jutra kad su se iste oladile tokom noci1oda.gif!!

Ali taj osecaj je trajao samo par sekundi dok guza neulegne u sic1lol.gif,i taj neprijatan osecaj i bol nas je pratio sve do Pefkohoria kad god bi sisli sa biciklova i popeli se na iste!!!

Brzo smo stigli do Velike plane,gde smo doruckovali i krenuli dalje ka Jagodini!!!

 

4A74A878-8B3E-384E-BC8D-9F2071C7F5F9_thumb.jpg

 

B0BD9D10-0F71-A744-8261-5DC767F4376B_thumb.jpg

I onda naravno pauza za jagodinsko pivo u nekom selu

 

18E611EF-38CC-E141-9722-373C0D9D9DB3_thumb.jpg

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

I onda odjednom uzbrdica duga par kilometara!Velik uspon,a mi da nebi gubili bezveze snagu silazimo sa bajseva i nastavljamo peske dalje

 

0AAB5569-0DDA-E442-8AC5-9C0DCF57F822_thumb.jpg

 

Kad smo to izgurali onda lep spust i mali odmor!!!Cepaj dalje samo gas,malo gore malo dole i eto nas o Jagodini1276EAE7-5D4E-AB4D-BC9D-A9A467315AD9_thumb.jpg

Muvali smo se malo po Jagodini,a zatim i kupili srpske zastave da okacimo na biciklove a to je na putu izgledalo ovako

 

8A3368C5-8196-0E4C-9552-56982D0F51BD_thumb.jpg

Sledeci cilj nam je bio da osvojimo Paracin,i tamo napravimo pauzu za klopu i malo duzi odmor!!!Sunce przi ko ludo,radna temperatura je odavno nabijena,a mi prolazivsi kroz Cupriju krecemo ka Paracinu,gde i ujedno stizemo oko 13:00h!!

Nerevovatno lep grad!Prelazimo neki most ispod kojeg tece prelepa recica,a zatuim nailazimo na neku cudnu raskrsnicu i nastavljamo ka centru,gde smo kod nekog parka stali da klopamo i odmorimo!!

Dok smo cekali Dacu i kuma da donesu klopu,ja i Stevo smo opalili jednu romanticnu sliku na fontani1lol.gif

 

339A04E8-DE61-7C44-B4E7-AA9C9339E260_thumb.jpg

Stize uskoro i ostatak ekipe sa klopom,i konacno je vreme da se jede!!Moram da napomenem da sam tu u Paracinu pojeo najlepse komade belog mesa ikada!E sada da li je to bilo zbog ogromne gladi ili je stvarno tako ukusno verovatno ce to pitanje ostati misterija do kraja zivota!!Pauza koja je trajala jedno sat vremena brzo se zavrsila,i krenusmo odlucno ka Nisu,neznajuci kakav nas put ceka,a veruj te mi da je taj deo puta do Nisa bio ubedljivo najtezi!!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Pozdrav,

Ja ponovo tu , font zadovoljava,ja imam capriolo adrenalin te me interesuje odnos disk

kočnica i V-brake kočnice ,pada mi napamet investicija u tom pravcu jer kad idem više

od 30km/h efekat kočenja naspram moje težine od 82kg nije kakav bih želeo.

U svakom slučaju opišite i ponašanje točkova...

Hvala 1zdravo.gif.

 

ps.Naravno i komentare tipa saveti ako putujete biciklom potrebno je sledeće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Obožavam bajs kao vid prevoza. Vozi cela familija. Doduše, brat malo ekstremnije. Tačnije lud je koliko i vi. On je do Venecije motao 10 dana. :D Prosleđujem mu link. :takoje:

 

 

215798_1842530257902_3267801_n_zps1a73fa8b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

SInoć sam bio sa Acom na piću, rekao mu za tebe, kaže: !"Znam Đubreta, lud lik!" 1lol.gif Sa uživanjem čitam.1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Drago mi je da ima i ljubitelja biciklova ovde na forumu1care.gif!!!

@djoledb V-brake kocnice dosta su se dobro pokazale ali na Dacinom i kumovom Capriolo speedstar bajsu,jer su imali neistrosene gumene pakne!!!Ja sam malo teze kocio na mom Bianchi bajsu jer nisam menjao pakne nikad,a biciklo je starije od mene1oda.gif!!!Vidi,V-brake kocnice odlicno rade kad oces da zakocis na brzinama do 40 km\h po ravnom putu!!Ali kad se spustas sa nizbrdice pri brzini od 60 km\h tu nista nepomazu,pocne korman da se trese cim je malo jace stisnes!!Bar je tako kod mene bilo!!!

Sto se tice disk kocnice to je imao Steva na svom planiskom Polar biciklu!Tu je vec druga prica!On je sa njim mogao da stane i uspori na velikim brzinama bez vecih problema!Ipak drukciji je njegov bajs od nasih!!Jaci je ram,tezi dosta,sire su gume 3x,itd.....!!Kupi nove kvalitetne pakne,nove sajle,dobro odmeri i sto blize priblizi pakne felni i ima da te kipuje cim pipnes kocnicu!!!1oda.gif

Vidi kad smo se spustali sa vecih nizbrdica mi ga jos dodatno zajurimo,stegnemo korman i pun gas....1moto3.gif!

Idemo dalje sa pustolovinom!!!

Izlazimo iz Paracina i treba prvo doci do Aleksinca,a put je na pocetku bio ravan i miran!Ali ne zadugo!Krecu polako prevoji,uzbrdice,nizbrdice a temperatura kao u rerni1oda.gif!!!Zastali smo na kratko u nekom selu na sladoled tu se malo ludirali

 

E955A42F-F7E7-464B-86C1-23A30E76177E_thumb.jpg

 

2332C776-AB03-9B4E-A992-8F1D6FDF5D41_thumb.jpg1moto3.gif

A evo i slike mog drugog ljubimca na dva tocka!!Tokom ove avanture i posle nje mnogo sam zavoleo ovo biciklo1oda.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Bravo momci, lepo je videti entuzijazam. Sve obično ide sa uzrečicom "sanjaj, planiraj, ostvari" !!

i ja volim da vozim kad imam vremena i društva, obično po lokalu, ali po nekad i duže. Evo kako to izgleda perom prijatelja tura "pamirski trakt"

 

http://blog.b92.net/text/3562/Mirpa-Tebra-0820/

 

gurajte, čekamo nastavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Sve selo do sela,ravnice ni na mapi!!!Samo levo-desno gore-dole svi se pitaju kad ce vise j*beni Aleksinac!!!

I na nekih 20 km od Aleksinca,na starom putu pored autoputa desava se prva havarija!!!Naime Stevi puca guma,sledi malo veca pauza kako bi je zamenili!!!

Malo sam se igrao sa njegovom gumom1lol.gif

 

5FA4883A-706C-694F-8EAA-5DA7242E7352_thumb.jpg

Onda se desava jedna zanimljiva stvar!!Naime nasa komsinica iz sela koja je krenula u banju sa cerkom autobusom primetila nas je kako stojimo kraj starog puta,zatim je nazvala Dacu da vidi sto smo tu stali i sve ostalo!!posle razgovora sa njom videli smo da je Steva bio spreman za dalji put,odradili jos koju sliku

 

B8720780-AA47-DF4B-8867-F879DC0CE05D_thumb.jpg

 

EAC98B3C-5297-D14A-B361-1BE933E9E31A_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

i cepaj dalje!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@Alp hvala!!Bogami ta njihova tura je bas bila zanimljiva!!!Imali smo i opciju da idemo do Barselone,ali nazalost nemamo toliko para!!I za ovo smo jedva skupili!!

@Cedo drago mi je sto je bio iskren1lol.gif

Idemo dalje!!!

Priblizavamo se tabli Aleksinac,ali umesto da odemo levo gore u njega mi odlucimo da ga zaobidjemo nekim starim putem,i posle obilaznice smo presli preko auto puta kako bi nastavili dalje magistralnim putem

 

50AF5902-7BD9-2D48-A658-DA34051443F0_thumb.jpg

 

2C47A852-B79E-6F44-8FD3-235556D1B436_thumb.jpg

Necete mi verovati ali idemo samo uzbrdo i umor je uveliko vidljiv,ali samo opusteno!!!

Ulazimo zatim u jedno veoma zanimljivo malo selo po nazivu Aleksinacki Rudnici ako se dobro secam!!!

Totalna ludnica,toliko je uzbrdica da jedva guramo biciklove pored nas!!!

Slika govori 1000 reci

 

D4B38C50-E995-4B47-9AC3-74FC03B09DCE_thumb.jpg

Uspon od 22%0staa2.gif,jedva smo hodali!!Na ovakvim mestima koze ni pod rucnom nemogu da pasu,nego moraju da ih vezu lancima za drvo kako se nebi skotrljale dole ko zna gde1oda.gif!!

I odma zatim jos jedna zanimljiva slika!!!Pogledajte kako izgleda autobuska stanica u ovom selu1oda.gif

 

836C6ACD-6266-F34B-9527-DF9527C1540F_thumb.jpg

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Da se ponovo uključim....moja biciklistička iskustva sežu još pre nego što sam rođen 1lol.gif, a

naravno da sam prvo provozao pa tek onda prohodao kao svi pravi ljubitelji dvotočkaša...

Mislim (tvrdim) da na V-brake kočnicama to je baš tako kako si opisao (na rogovom senioru tih

problema nije bilo) i da bilo kakva zamena i podešavanja ne pomažu!

Put ka Aleksincu iz moje perspektive ne beše sa toliko uspona (lada je čudo sa 66,7kw)1lol.gif te se

pitam odakle se pojaviše. Dok od Aleksinca ka Nišu mislim da ih ima,starim putem naravno...,išao

sam busom!1neznam.gif

Izvinjavam se moto bajkerima (mislim da smo ista ekipa i sa i bez"moto") što bih predložio ovde

neku zajedničku vožnju...istomišljenicima(koji vole jedno i drugo kao i mi).

Čekam nastavak...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Mislio sam da sam jedan od retkih koji vozi aktivno i bajs i motor ali izgleda da nije tako!Svaka cast na podvigu!

 

Naravno da nisi , lepe stvari ne treba odvajati !!!1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja