Jump to content

Moto Zajednica

BICIKLOM NA MORE U GRCKU 2013

Recommended Posts

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Pozdrav svima!!!!Citam sve ove prelepe putopise,i zaista sam se nauzivao citajuci ih!!!!Imam i ja jednu zanimljivu avanturu!!Naime,letos sam sa 3 drugara otisao u Grcku(Pefkohori)na more,ni mamje ni vise nego nasim biciklovima1oda.gif!!!

 

Znam da nisu motori u pitanju,nego biciklovi,ali ipak ako ste zainteresovani da cujete ovo putovanje koje je trajalo 6 dana,javite se da ste za,a ja cu vam polako opisati i docarati sve sto se desilo do Pefkohoria!!!

 

 

Pozdrav1zdravo.gif

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Drago mi je da ima zainteresovanih1aha.gif!!!Vezite se polecemo1zdravo.gif

 

Ideja za ovom ludorijom dosla je u januaru mesecu ove godine,te smo imali dovoljno vremana da sve lagano osmislimo i organizujemo!!!da krenremo na putovanje odma!!!!!

 

Krenuli smo 25-tog jula,iz naseg malog i skromnog masta ZMAJEVO(izmedju Vrbasa i Novog Sada se nalazi mesto)!Noc pre polaska nas je dosta ljudi iz sela pozdravilo i pozeli sretan put,a tog jutra u 07:00h smo laganim kasom krenuli ka Grckoj,

nerazmisljajuci u sta smo se upustili i sta ce nam se usput dogoditi!!!Mama,Tata i svi koji su znali gde idemo su mi govorili da ja necu moci da izdrzim taj put jer nisam spreman fizicki za taj podvig jer se neskidam sa motora,ali mene je bilo bas briga!!!Samo opusteno o ludo je bila parola!!!!

 

POSTO SAM NOV NA FORUMU,TREBA MI POMOC KAKO SE SLIKE UBACUJU!!!!:D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Samo polako, nemoj žuriti, ´oćemo sve u detalje. 1Mina.gif Letos smo dva drugara i ja iznajmili biciklove u Pefkohoriju i obišli Kasandru (dobar deo bila je teška offroad deonica, u par navrata smo nosili biciklove na ramenima, jer je bilo nemoguće voziti). Inače jedan od tih drugara je iz Zmajeva, možda ga znaš, Aleksandar Popović Pop, vozi bajs isto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Nije Zoran Maksimovic isao sa nama.evo pokusavam da ubacim sliku ali mi neide :stabre:

 

Je l´´ ubacuješ slike sa kompa ili sa FejZbuka ili sa nekog sajta, koji se bavi slikama?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

0D88499D-2EC8-154D-B40E-39E7F7FF0553_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net) Uspeo sam konacno!!!!E drugari ovde je sve pocelo,u zmajevu pokraj Miletove trafike gde se skupljamo motorima kad idemo na moto skupove!!!Ja sam ovaj kosijaner,sa fizurom 80- tih :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Krenuli smo kao sto rekoh 25-tog jula u 07:00 h!!!!4D5DC664-B65D-6040-8D59-72400D806C7A_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

!Bilo mi je od pocetka opusteno,kao da sam isao u novi sad a ne u grcku!!!!sa samo jednom rezervnom gumom sa krenuo a ispostavilo se na kraju da mi ni ona nije trebala!ostatak ekipe je imao malo vise!!!

Hladno jutro,pirka neki vetar sa boka,mi dolazimo za nekih 50-min do novog sada i svracvamo u autoperionicu Lugonja petrol da se oprostimo sa drurima koji tamo rade i popijemo po pivo!!!

368310C6-E4D6-9542-A540-12741B922AF7_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Bajkove smo sami sredjivali,kupili nove spolnje i unutrasnje gume i stavili ih sami!Steva i Daca su nosili bisage sa strane na biciklu koje su kupili na netu,sve stvari su potrpali u njih kako nebi vukli torbe na ledjima,a ja i moj kum Zokac smo stvari potrpali u skolske torbe,a vrece za spavanje smo vezali ispod sica!!!!Od alata smo poneli samo par kljuceva,nista preterano jer se tockovi svi skidaju na leptir,guma unutrasnja moze da se stavi pomocu manjih vilastih kljuceva!!!!!mene je svih 6 dana jebo menjac od prednjih zupcanika,jer sam pred putovanje ofarbo ram i malo je farba uvatila menjac!!!!nisam mogao da spustim na manji prednji zupcanik,pa sam ga sutao do grcke po ceo dan kad dodje uzbrdica!!!!!Hteo je da vrati u vecu brzinu na srecu,ali nije hteo da spusti umanju!!!sutao sam menjac kao da sam jaho konja :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Tu na pumpi smo se ja i kum zamenuli patika,da budem i ja malo fensi :lol:3E6DD137-F67E-C246-AB6F-5A7986F5086F_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

i kreuli smo preko Sr.karlovaca za Indjiu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Jel Aca 88 godiste?Sa kompa ocu da ubacim slike

 

89-to je godište, visok, mršav dečko. Ide ti dobro za početak sa slikama.0takoje.gif Slobodno u detalje piši, mi ovde volimo da čitamo.1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ja bez nastelovanog menjaca ne sedam na bicikl. Kad pravim ture od 30-50 kilometra nosim 2 gume, prave skidace i ocigledno vise alata nego vas cetvorica. :care:

Ali da stvari posmatrate kao ja sa 47 godina nikada ne biste krenuli na takav put. :takoje:

Ocekujem pravu avanturu od putopisa.

Vozi dalje !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Hvala Cedo!!Znam ga!!!!On drzi prodavnicu robe u zmajevu!!Pre neko vece sam bio sa njim,davno ga nisam video,kaze da sad stanuje u gradu,da privodi fax kraju!!!

 

Nastavljam pricu!!ina Karlovackom brdu jedna veoma zanimljiva slika,naime bracni par u poznim godina krenuo je isto u avanturu62EE5005-11EA-A84B-8385-35C8D5C8094E_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

,a nas 4-rica smo tad shvatili da nismo najludji!!!rekoh kumu "E moj kume pa mi njihove godine necemo ni docekati,a oni u njihovim pice ko zna gde"!!!Susret sa ovim hrabrim ljudima trajao je 10-tak sekundi uz reci "Dobar dan,Sretan put","Hvala takodje"!!!zaobisli smo ih i nastavili ka Indjiji,a temperatura sve vise i vise raste !!!0D640902-B82B-8A46-B9B1-6D811EEF86CA_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

DE83AED7-A75E-0441-8D7A-BF33402349B3_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Pre ulaska u indjiju,pored puta smo zapazili jednu drvenu nastresicu pod kojom se prodaje razna vrsta voca!Nisam neki ljubitelj istih,ali zato ostatak ekipe i te kako jeste!!Dolazimo do zene koja prodaje,samo se cekao trenutak kad ce nas pitati gde idemo!i evo isto pitanje je odma stiglo"Gde idete momci :staa:"?????Daca joj odgovori hladnokrno "U Grcku na more idemo"!!!Tek sledi odgovor"U GRCKU NA MORE :staa2:????!!!!Rekoh "Da,pa sta ima veze,bitan je provod"!!!Na pitanje jel imate cesmu da se umijemo,pokazala nam je gde mozemo da se osvezimo!kupili smo punu kesu breskvi,malo smo se umili,seli na biciklove i krenuli ka Beogradu uz reci prodavacice voca "SRETAN PUT"!!!!5450F810-F041-EE45-A679-8994BAC6284D_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Koliko se secam ova slika je u Batajnici,i tu je kum osetio da mu se prednja guma polako izduvala9D849354-31B1-3147-BFB4-D8FA1F5BDAF5_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Zastali smo naravno da je dopumpa,u nadi da mu se to nece bas tako cesto dogadjati jer ce istu onda morati da zameni,a bas puno rezervnih guma i nismo poneli :jee:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja