Jump to content

Moto Zajednica

Pozicija tela na motoru

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Lepo su mi govorili,problem je samo prvi put posle ide samo....

Jucerasnja repriza voznje od pre 3 nedelje i ponovo fuzasteri kraci jos za 5mm. 1oda.gif

post-17597-0-36246000-1409002809_thumb.jpg

post-17597-0-03834800-1409002820_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: knicanin
  • Motocikl: sv650

kad vidim ove slike , dodje mi da se vratim na biciklo0takoje.gifja imam blokadu u glavi, da ako hocu da vozim kao sa slika moram makar jednom da padnem ,a ne pada mi se, nejked motor i kad bi trsnuo sta bi od njega ostalo1neznam.gifmada gume mi nisu kockaste imam jos po centimetar sa obe strane da nije dodirnuo asfalt1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Sve je stvar predjenih kilometara, iskustva i bez zurbe da naucis neke stvari kada si na dva tocka...Lagano, staza ili pravac... jako bitno biti opustan i bez tenzije . Sve u svoje vreme ce doci sto se dva tocka tice... kada budes prestao razmisljati kako sam ovu krivinu prosao ili dal je ovo bilo dobro ili ne ....eeee onda ces shvatiti da si u stvari postao iskusan vozac... isto kao kada si menjao brzine pa se pitao dal si dobro presaltao a sad vozis i ne razmisljajuci o tome tako ce doci i skoro savrsena voznja.... srecno i samo lagano i opusteno telo bez grceva....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Hvala na odgovoru i mogu ti samo reci da mi iz Novog Sada zavidimo svima vama sto imate ovakve puteve ;)

 

khm khm bio odgovor na moje pitanje pa sam ovo napisao. sada vidim da je covek obrisao odgovor pa da neko ne pomislis da sam 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

@Bmb985

 

Koji je ovo put?

 

 

To je put od Paracina prema Zajecaru na nekih 15ak - 20 kilometara od Paracina,poznat kao Cestobrodica.

U pitanju je uspon od nekih 5km pa su zbog teskih kamiona odradili 3 trake i iznenadjujuce hrapav asfalt verovatno zbog snega.

bikepics-2692115-full.jpgbikepics-2692116-full.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Hvala na odgovoru i mogu ti samo reci da mi iz Novog Sada zavidimo svima vama sto imate ovakve puteve ;)

 

khm khm bio odgovor na moje pitanje pa sam ovo napisao. sada vidim da je covek obrisao odgovor pa da neko ne pomislis da sam 1lud.gif

 

Ma ja sam lose postavio slike pa nisam znao kako da ih uklonim i izbrisao sam celu poruku 1neznam.gif

Sad mislim da je ok. 0takoje.gif

Izvinjavam se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

tema je malo utihnula, vozila se staza koliko se moglo :D

 

pitanje za iskusne.

 

da li neko mozhe da mi kazhe shta je ovde sluchaj ovoliko nagle promene pravca?

promena pochinje sa kolenom na asfaltu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Sad tek gledam ove slike,obaras ga domacinski,ja ne bih imao herca ni pola od ovoga da oborim :neznam:Pogotovu sto vozis gsxf koji i nije bas za obaranje.Svaka cast.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

how to:

drag an elbow? :lol:

 

ili ti po srpski, kako ostrugati lakat a ne pasti?

drugar se primio na ideju pa reko ajd shto da ne, ako ishta trudichu se da ufotkam taj momenat kad skonta da se zahebao :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Ja sam primetila da se motorom lakse i preciznije skrece kada se sedi na prednjem kraju sedista, blize rezervoaru. Kada se sedi nazad, ili se jos neko vozi pozadi, kao suvozac, prednji deo hoce da ide levo-desno kao kod tebe Charlie. Mozda je to odgovor i na tvoje pitanje u ovoj temi. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ja sam primetila da se motorom lakse i preciznije skrece kada se sedi na prednjem kraju sedista, blize rezervoaru. Kada se sedi nazad, ili se jos neko vozi pozadi, kao suvozac, prednji deo hoce da ide levo-desno kao kod tebe Charlie. Mozda je to odgovor i na tvoje pitanje u ovoj temi. :neznam:

nemam ja problem sa skretanjem. ne znam gde si taj deo prochitala :zbunjen:

ja shkolski, uvalim dupe skroz nazad, na pola sedishta, okrenem kukove i obaraj. tako sam najsigurniji i najstabilniji. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Ja sam primetila da se motorom lakse i preciznije skrece kada se sedi na prednjem kraju sedista, blize rezervoaru. Kada se sedi nazad, ili se jos neko vozi pozadi, kao suvozac, prednji deo hoce da ide levo-desno kao kod tebe Charlie. Mozda je to odgovor i na tvoje pitanje u ovoj temi. :neznam:

nemam ja problem sa skretanjem. ne znam gde si taj deo prochitala :zbunjen:

ja shkolski, uvalim dupe skroz nazad, na pola sedishta, okrenem kukove i obaraj. tako sam najsigurniji i najstabilniji. :takoje:

 

Zaboravio si da napišeš da okreneš prednji točak u suprotnom smeru od onog u kom hoćeš da oboriš motor :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ja sam primetila da se motorom lakse i preciznije skrece kada se sedi na prednjem kraju sedista, blize rezervoaru. Kada se sedi nazad, ili se jos neko vozi pozadi, kao suvozac, prednji deo hoce da ide levo-desno kao kod tebe Charlie. Mozda je to odgovor i na tvoje pitanje u ovoj temi. :neznam:

nemam ja problem sa skretanjem. ne znam gde si taj deo prochitala :zbunjen:

ja shkolski, uvalim dupe skroz nazad, na pola sedishta, okrenem kukove i obaraj. tako sam najsigurniji i najstabilniji. :takoje:

z

ma ti kanter stirujes :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa gde ste bre našli ovog, ovaj pojma nema!

 

Šalim se, svaka čast Aresu i ostalima na pokretanju jedne ovako korisne stvari. :takoje:

 

Ninoslave, samo ako može jedna mala sugestija. Možda bi bilo bolje da si obukao kombinezon i čizme za pokazivanje ovakvih stvari. Lepše bi se i jasnije videlo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Druze, rekao bih da imas bogato iskustvo, koje ce nam svima koristiti da ga prenes, samo te malo koci prenos tog znanja. Mnogo bre usplahireno i brzo pricas, i dosta se ponavljas. Lagano, ubaci neku foru, "take your time" da bude zanimljivije i opusti se malo. inace, sjajna ideja 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Sjajno.Veoma lepa i korisna stvar.Hvala Ti na odvojenom vremenu i trudu.Nadam se da će se i ostali članovi koji imaju znanja priključiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Druze, rekao bih da imas bogato iskustvo, koje ce nam svima koristiti da ga prenes, samo te malo koci prenos tog znanja. Mnogo bre usplahireno i brzo pricas, i dosta se ponavljas. Lagano, ubaci neku foru, "take your time" da bude zanimljivije i opusti se malo. inace, sjajna ideja 0takoje.gif

 

 

Ма то дође са временом, тек је први снимак, чекај да се мало ухода и повеже са камером :)

На тренутке стварно збрза са причом, а то што се много понавља, ваљда да не заборави ништа

 

Како год, одличан клип, поучан, а и брале, да имамо нешто на том јутјубу "по нашки", доста има "tutoriala". 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

E sad ste našli da zakerate... Pa nije čovek profi voditelj nego entuzijasta koji se potrudio da napravi video koji će svima biti od koristi a nikakve kinte od toga nema.

 

Svaka čast majstore, samo napred! Lepo objašnjeno do detalja, jedva čekam sledeću epizodu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja