Jump to content

Moto Zajednica

Pantalone Made in Serbia

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Malo se oduzi oko pantalona ali ipak su pale u moje ruke.

Mogu slobodno reci da nisam bas nesto zadovoljan, vec sam prezadovoljan kako je sve ispalo :)

 

par slika

IMG_20180127_142635.jpg

 

IMG_20180127_143304.jpg

 

dzep za protektor

IMG_20180127_142654.jpg

 

ubaceni i nema vadjenja

IMG_20180127_144555.jpg

 

povisen deo sa zadnje stane + zadnji dzepovi

IMG_20180127_143053.jpg

 

zatezac bocno-iza kolena

IMG_20180127_143806.jpg

 

rajfeslus i zatezac na krajevima nogavica

IMG_20180127_142725.jpg

 

bocni levi

IMG_20180127_143941.jpg

 

bocni desni dzep

IMG_20180127_143907.jpg

 

zavirimo unutra, ubacen zimski ulozak (stavljas-skidas po potrebi)

IMG_20180127_143406.jpg

 

sa gornje strane drzi ga bas jaka cicak traka

IMG_20180127_143542.jpg

 

nogavice su osigurane sa 2 dugmeta

IMG_20180127_144003.jpg

 

z. ulozak iz starih Cycle Spirit pantalona upola tanji od sadasnjeg uloska

IMG_20180127_144743.jpg

 

IMG_20180127_144435.jpg

 

Probao sam ih na kratko, cisto da vidim da li je sve leglo kako treba i jeste, nema greske, 6 dzepa ima (2 prednja, 2 bocna i 2 pozadi)

Bas su tople, vetro i vodoodbojne, videcu kako rade posao na 10C a to ce vec sutra biti.

 

Toliko od mene Gospodo draga, ne znam za vas, ja sam zadovoljan kako je sve ispalo.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Vespa LML T-5 i GTS 300 ie

Izvinjavam se ako nisam dobro pratio na casu ali moram da vas priupitam koliko je bio komplet pantalona sa uloskom?

Unapred hvala na odgovoru 

Moze i na pp

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 1 sat, bobanr je napisao:

Izvinjavam se ako nisam dobro pratio na casu ali moram da vas priupitam koliko je bio komplet pantalona sa uloskom?

Unapred hvala na odgovoru 

Moze i na pp

Pozdrav

 

On 1/3/2018 at 16:48, Satelis je napisao:

Bio danas, poneo svu pratecu opremu, obajsnio sta i kako hocu, palo je premeravanje, probao nekoliko velicina i na kraju pade i dogovor za Urban model, 5.400din + 1.000din za prepravku (duzina nogavica, sirina u samom struku + sirina u nogavicama, ojacanje na kolenima mora da se podigne za nekih 4cm da bi protektor legao di treba i ubacivanje postave koja ce se kaciti na jake cicak trake, 4 tacke u gornjem delu i 2 tacke po nogoavici.....ima da se prepravlja Bogme).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ovo je neki aj da kazem "stari" model, ja mislim medju prvima koji su poceli da prave, verovatno su do sad malo unapredili sve. Oko 50e je bila cena pre 2 godine.

 

Nepromocive u smislu lagane kisice, odbijaju vodu. Ne duva mnogo kroz njih ali moraju neke duge gace ispod ako ti je hladno jer ne greju nista, letnje su. Ove moje nemaju stitinike niti imaju predvidjena mesta za njih. Lepo stoje kada se obuku, solidne su u svakom pogledu.

20180204_200232.jpg

20180204_200252.jpg

20180204_200316.jpg

20180204_200326.jpg

20180204_200346.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Taj model sam probao letos, nema gde da pirne vetar tako da mi je vrlo brzo postalo poprilično toplo.
Inače sutra na mojim pantalonama radim (majka mi moja) malu korekciju....pojasnicu detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5

;)

pozdrav

ja sam bio pre neki dan i lik mi reče bez da sam i pokrenuo pitanje o održavanju... tečni deterdžent, sušenje peglom, pranje na naličje... kaže da se tako održava karakteristika neproduvavanja.

imam neke od ranije i čini mi se da sam ih zeznuo. oprao sam ih :) 

pa se pitam zna li neko jel to može da se povrati ili su otpisane što se toga tiče...?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Nisi mnogo izgubio i ako si ih zeznuo jer te pantalone mogu da posluze samo za one temperature na kojima ti produvavanje odgovara :D Ja imam iste, kad prska najmanja kisica, smrznem se u njima, ne propuste ali se smrznem jer su neverovatno tanke. Ja ih imam i koristim, ali drugima ne bih preporucio. Prvom prilikom kad naletim na nesto povoljno, menjam ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

One i nisu predviđene za hladnije vreme. Ja ih koristim samo kad je +20 i više. Za ostalo moto pantalone.

Ja sam ih i uzeo da se vozim leti u njima i da mogu malo da prošetam jer u moto pantalonama to nije baš najprijatnije.

Nedostatak je što nemaju protektore kao moto pantalone ali vozim na svoj rizik i nadam se da neće doći do pada ili nečeg gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Potpuno se slazem sa tobom, ali problem je u tome sto ih sam DIG mnogo drugacije predstavlja, kao i neki korisnici koji ne zele sebi da priznaju da su se zajebali :D Hocu da kazem da ta njihova vodo-vetro nepropusnost ili kako se vec zove nema poentu jer je neverovatno hladno kad se nakvase ili kad duva leden vetar.

Drugo, protektore nemaju, a i da imaju, kod vecine ljudi bi bili neupotrebljivi i samo bi zuljali jer su predvidjena mesta za njih previsoko postavljena, samim tim, kad se sedne i pantalone se povuku malo na gore, protektori nisu na pravom mestu.

E sad sto se mene tice, prednost im je estetski momenat, meni se bas svidjaju, ali sve je to uzalud. Osim ako ih ne nosimo kada se vozimo do kafica, a meni za to ne trebaju.

Sve u svemu, to nisu pantalone za motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
One i nisu predviđene za hladnije vreme. Ja ih koristim samo kad je +20 i više. Za ostalo moto pantalone.
Ja sam ih i uzeo da se vozim leti u njima i da mogu malo da prošetam jer u moto pantalonama to nije baš najprijatnije.
Nedostatak je što nemaju protektore kao moto pantalone ali vozim na svoj rizik i nadam se da neće doći do pada ili nečeg gore.
Zem nisu bas ni za toplo previse. Aj da kazem prijatno je u njima od 20-25 stepeni preko toga meni nije ni malo prijatno, postane jako toplo potparis ispod njih skuvas se. E sad nisam probao ovaj aktivni ves za leto ispod njih mozda bi tad bilo ok. Odkud znam. Ja imam iste kao ti, tvoje maskirne moje su boje farmerki.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Tako nekako. Bar sto se mene tice.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 2 sati, aca-pn je napisao:

Cekajte pa za sta su dobre te pantalone, svi ih nahvaliste, a ispade da je prijatno u njima samo izmedju 20-25C.

Nisu moto pantalone tako da se i ne moze razmisljati u tom pravcu sve dok se ne preprave, trenutno se radi na jos jednom poboljsanju jer je pala test voznja (370km) na temperaturi od 7 - 15C pa cu spojiti sa gornjim postom da bude sve u celosti...... ispasce odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100
3 hours ago, aca-pn said:

Cekajte pa za sta su dobre te pantalone, svi ih nahvaliste, a ispade da je prijatno u njima samo izmedju 20-25C.

Ne znam na osnovu čega si zaključio da ih hvalim 

Dobre su za šetanje po prirodi, za posmatranje ptica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

One i nisu pravljene kao moto pantalone već smo ih mi uzeli kao neku alternativu za toplo vreme.

Po meni one su extra za neke blaže varijante planinarenja, šetnje u prirodi i slično. Možeš sednes na travu a da ne probije voda kroz njih... Ja sam ih nosio po gradu kad je bilo hladnije i bolje su mi se pokazale od farmerki i drugih pantalona.

Odbijaju vodu tj kišu. Mene je uhvatila kišica pre neku godinu, BJB vožnja i od Topole do Zemuna sam stigao suv. Nisam osetio hladnoću po nogama jer je verovatno bilo toplo napolju a i oklop me štitio koliko-toliko od vetra.

Nole ja nisam imao problema sa kuvanjem na višim temperaturama a nisam imao aktivni veš ispod. Nosim ih već dve sezone leti.

Razmišljam na nekoj akciji da kupim možda i neke meš pantalone kao što sam kupio i meš jaknu za leto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja