Jump to content

Moto Zajednica

Moze li TDR 125 R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Imam Izmedju ostalog i Yamahu TDR 125R. hteo bih sledece godine da se umesam u Enduro klan. Moze li da se nameste enduro gume i da se odseta do planine. Da li ce da izdrze amortizeri, posto je masina ista kao na DT 125.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV

Kontam da bi to islo bez problema...nemas upside down prednju viljusku sto e za off po meni veliki plus...Obavezno zbicane tockove,jos kad bi mogao da ubudzis prednju 19-icu...sto je tocak veci...manja je rupa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Sad sam otisao na youtube i stvarno moze. Da li ima da se nadju neke polovne enduro gume za njega. Probao sam da idem po livadama ali mnogo proklizava, pogotovu na uzbrdici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Može i prst u oko ... :zvizduk:

Sta je pesnik hteo da kaze. Necu na takmicenje, samo malo da uzivam u prirodi van asvalta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: krupanj
  • Motocikl: transalp 650

svetla su univerzalna, ja sam mu ugradio ventilator za bolje hladjenje, mada ti je za brda bolji dt, imao sam na njemu zadnju gumu Heidenau K60, nema gde ne mozes sa njom

y9jg.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Yamaha TDR 125

dva veca kulera od kompijutera, mislim da su bila od 12cm precnika, palio sam ih rucno na prekidac

 

 

 

Da li je voda kad bi prao motor i slicno pravila neki problem kulerima , kako su bili namontirani na hladnjak i koji si prekidac koristio ?

 

Hteo bih i ja na mojoj Yamahi da stavim ! 1moto3.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ima drug TDRa, moze to gde god hoces da ide...samo polako dok ne nabavis druge gume, pri vecoj brzini zajebano je da naglo zakocis ili da obidjes neku prepreku...ja vozim sa tako nekim losijim gumama (+ manji je motor) pa ume da bude gadno kad pratim nekog krosa i pokusavam da skrecem gde i on...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja