Jump to content

Moto Zajednica

PARKING MESTA ZA MORTICIKLE U BEOGRADU

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova

Evo ga CEP na APR-u, promenili su ime iz PERCEPTOR u CEP avgusta 2012, osnovani su 2002. Na netu o PERCEPTORU skoro ništa nisam našao, a za CEP isto osim da im je sajt mnogo cudan. Ako se ode na http://www.cep.rs/ dobije se "under construction" i link za pdf pamflet na engleskom. Kada se ode na http://www.cep.rs/pocetak.htm dobije se jako, jako loš sajt. Daleko od sajta kakav očekuješ od firme koja se hvali da radi već 30 god velike projekte kao što su Luka beograd i rekonstrukcija Bulevara Kralja Aleksandra između ostalog. Svi znamo koja se ekipa, koji ljudi i koje afere povezuju sa svim ovim.

Strašno je što se i po načunu predstavljanja ovde vidi koliko su bahati, koliko nas potcenjuju a koliki su ustvari amateri.

Šta će biti s' kućom (što bi rekli u filmu) videćemo :zdravo:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Činjenice sa kojima će se složiti i motociklisti i ostali građani:

 

1. Motor uvek parkiram gde mi je najzgodnije, bilo to na Novom Beogradu, Terazijama ili u Mladenovcu. Smatram to jednom od malobrojnih RACIONALNIH prednosti posedovanja istog na ovim prostorima.

 

2. Do sada nisam video niti jedan, a naročito ne veći broj motora koji bi, čak i u centru, ometali pešake, kolica za bebe ili invalide, zagradili nekom garažu ili blokirali tramvajske šine. Dotle, u svakom momentu je bar nekoliko stotina automobila parkirano na najbezobrazniji mogući način. Da li je iko video u novinama fotografiju bahato parkiranog motocikla?? Pa čak ni razbojnicima u ''Parking-servisu'', sa mnogo para i mašte, još nije pao na pamet pauk za motocikle!

 

Dakle, kanda nam se nudi pita od poprilično fekalnih sastojaka, pa još ukrašena ''višnjicom'' u obliku smešnog pravopisnog brabonjka.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1357 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Činjenice sa kojima će se složiti i motociklisti i ostali građani:

 

1. Motor uvek parkiram gde mi je najzgodnije, bilo to na Novom Beogradu, Terazijama ili u Mladenovcu. Smatram to jednom od malobrojnih RACIONALNIH prednosti posedovanja istog na ovim prostorima.

 

2. Do sada nisam video niti jedan, a naročito ne veći broj motora koji bi, čak i u centru, ometali pešake, kolica za bebe ili invalide, zagradili nekom garažu ili blokirali tramvajske šine. Dotle, u svakom momentu je bar nekoliko stotina automobila parkirano na najbezobrazniji mogući način. Da li je iko video u novinama fotografiju bahato parkiranog motocikla?? Pa čak ni razbojnicima u ''Parking-servisu'', sa mnogo para i mašte, još nije pao na pamet pauk za motocikle!

 

Dakle, kanda nam se nudi pita od poprilično fekalnih sastojaka, pa još ukrašena ''višnjicom'' u obliku smešnog pravopisnog brabonjka.

 

Morao sam da citiram, da nisam, potpuno isto bih napisao.

 

Al' i da dodam: nekako,sa godinama valjda (:neznam:) sve više u prvi plan iskaču te racionalne prednosti vožnje motocikala a potiskuju se one tipa "vetar u kosi" i sl. I sad se našao neko pametan (pa još i nepismen) da i tu, jednu od retkih prednosti korišćenja istih, ukine. Jer, ne vidim šansu da će neko od tih potencijalnih 10 mesta za parkiranje biti baš blizu moje planirane destinacije. Pa nije isto leti izaći iz auta i prošetati 500-800m ili to isto u opremi za vožnju.

 

I još: vrlo indikativan naslov, jel' ti morticikli imaju veze sa tim što smo kategorija sa najvećim procentom smrtnosti medju učesnicima saobraćajnih nezgoda?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

Možda nije za ovu temu,a kako se tretira motor parkiran na parking mestu za automobile,tj da li motori plaćaju parking?????? To sam pitao šefa parking servisa u Šidu i on mi odgovori da plaćam isto kao i automobil,na to ga ja pitam ako nas trojica parkiramo motore na JEDNOM parking mestu i NECEMO da platimo 40din/h kome će pisati "doplatnu kartu",a on kaže sve trojici.....Kako mogu tri kazne za jedno mesto u isto vreme?????? A on kaže pa neka bar jedan uplati,i ja mu ponovim da NEĆEMO da platimo,ima li neko ko može da mi razreši ovu dilemu 1neznam.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Ne, jedino prihvatljivo resenje po nas bi bilo da izglasaju odredjen broj parking mesta "po kvartu" tako sto bi umesto da poseku drvo kako bi napravili mesto za parking automobila, drvo ostalo u sredini a sa strane bila min 2 mesta za motocikle...

To je neki moj prihvatljivi "green peace" predlog o parking mestu za motocikle, a samim ostavljanjem drveta na sredini bi se onemogucio nacin parkiranja za cetvorotockase...

Slicno kao ovo sto je kolega u NS-u slikao, samo sto bi drvo bilo na sredini ... 1neznam.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Ako mene neko pita, ja sam za jedan dobar i staromodan linc. Mada moze i protest, mada ona prva varijanta po meni ima vise smisla i koristi...:rat3::rat2::tras1::besan::maloljut:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovo što rade je čisto sranje - da izvinete na izrazu i verovatno krađa para. Sad će oni tu kao da angažuju dve tri firme da prave neke projekte ( za to će im dati brdo para ), pa će onda da angažuju još par nekih " trange frange " agencija da pregledaju te projekte ( opet brdo para ), pa onda još neki " stručnjak " koji će na osnovu svega toga da pravi " studiu o izvodljivosti " ( opet brdo para ) ! Na kraju će da naprave tih 10 parkinga u nekoj zabiti gde ih niko neće koristiti !

 

Evo, ako grad Beograd želi da uštedi novac na te glupe projekte i studije - ja imam jako jednostavno rešenje i to mnogo jeftinije od ovog njihovog ( angažovanje dve firme i ko zna kog još ), pa ako čitaju ovo - nek mi se jave da se dogovorimo ( sigurno ću biti mnogo jeftiniji od ove dve firme ) , a kao motociklista sam siguran da bi svi motociklisti iz Beograda bili zadovoljni mojim rešenjem !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Batina je mecku naucila da igra! Svima je ovde jasno koje su prednosti motocikla(izmedju ostalog i parkiranje istog) i sta se ovde ustvari desava! Treba debatovati o samo jednoj stvari. Da li cemo pustiti da od nas prave kompletne idiote i da li cemo stati u odbranu svojih prava?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ah ,da, zaboravih reci. Bila je neka tema u kojoj se spominje ko je bajker, a ko nije. E pa, po meni je bajker, osoba koja uziva da vozi motor, ima muda do poda, voli vetar u kosi i ne trpi tudja sranja.

 

Sad cemo da vidimo ko je bajker, a ko vozi motor!?

 

PS: Tito da ustane, odma bi lego nazad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

...Evo, ako grad Beograd želi da uštedi novac na te glupe projekte i studije - ja imam jako jednostavno rešenje i to mnogo jeftinije od ovog njihovog ( angažovanje dve firme i ko zna kog još ), pa ako čitaju ovo - nek mi se jave da se dogovorimo ( sigurno ću biti mnogo jeftiniji od ove dve firme ) , a kao motociklista sam siguran da bi svi motociklisti iz Beograda bili zadovoljni mojim rešenjem !

 

Aj ti lepo Lijo napravi parking za motore u Novom Sadu a mi ćemo se nekako snaći i bez njih :zvizduk: :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

...Evo, ako grad Beograd želi da uštedi novac na te glupe projekte i studije - ja imam jako jednostavno rešenje i to mnogo jeftinije od ovog njihovog ( angažovanje dve firme i ko zna kog još ), pa ako čitaju ovo - nek mi se jave da se dogovorimo ( sigurno ću biti mnogo jeftiniji od ove dve firme ) , a kao motociklista sam siguran da bi svi motociklisti iz Beograda bili zadovoljni mojim rešenjem !

 

Aj ti lepo Lijo napravi parking za motore u Novom Sadu a mi ćemo se nekako snaći i bez njih :zvizduk: :zvizduk:

 

Па то је и поента, нема паркинга за моторцикле, него ко где стигне а да није баш дивље...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Aj ti lepo Lijo napravi parking za motore u Novom Sadu a mi ćemo se nekako snaći i bez njih :zvizduk: :zvizduk:

 

Sedi dole - 1 Ne pratiš temu, eno ti na prethodnoj strani " Foxmolder " je postavio sliku parkinga za motore u Novom Sadu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova

pratimo svi temu,nego je poenta da nije potreban parking za motore. pored tog drveta neko ce parkirati motor,bicikl i bez tog znaka. pitanje je dalice smeti da ga parkira pored drugog drveta ,gde nesmeta saobracaju i pesacima ?! . jel razumes ti sad poentu?

 

zasto da se bacaju pare na te table i gluposti.osim ako hoce da ogranice parkiranje motora u gradu i da pocnu da ih kaznjavaju ako su pored bandere koja nema obelezeno parking za motore.a ako je taj parking prazan,neko sa biciklom ne sme da parkira?

 

idiotizam cist,koji je u raznim sferama zivota uhvatio previse zamaha.gomila ljudi zaposljeni na ne proizvodnim zanimanjaima.ovakav sunovrat ni jedna partija ni DEMOKRATSKO uredjenje ne moze da obrne u nazad.svaka glupost i sitnica se kontrolise i zaposljava se bulumenta ljudi da to sprovodi

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

...pratimo svi temu,nego je poenta da nije potreban parking za motore. pored tog drveta neko ce parkirati motor,bicikl i bez tog znaka. pitanje je dalice smeti da ga parkira pored drugog drveta ,gde nesmeta saobracaju i pesacima ?! . jel razumes ti sad poentu?

 

 

Hvala kolega. Zaradih ja 1 na pravdi boga :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Ово је паркинг за мотоцикл? :zbunjen:

 

parking_zps75b1dda5.jpg

 

maliparking_zpsbc49ecff.jpg

 

mikro_zps08fe8ea4.jpg

 

Ова места су предвидели за паркирање оваквих мотоцикала

AAAAAsISbwsAAAAAAMyxlA.jpg?v=1202831688000

Или су их поставили да имају оправдање за кажњавање "бахатих, масних,прљавих и увек опасних мотораша" ???

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

znači, više neću smeti moje trtalo da vezujem za banderu , pored zgrade 1hmm.gif , tj., moći ću, ako mogu da plaćam kazne?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja