Jump to content

Moto Zajednica

Sajam automobila u Los Anđelesu: Kragujevac ponovo u Americi

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Smorio si Pero. Idi mrači negde drugde.

 

 

Bane... Easy i Lounge su ti jedno te isto stim sto je Lounge napucan opremom...

 

Trekking je nesto drugaciji, tj nije skroz 4x4 vec ima neke off road funkcije, sto externe ( 17 felne ) i ovi napucani branici , tako i odredjenu elektroniku koja ga vuce ka 4x4 ( ali opet nije 4x4)

...

Tako sam nekako i ja shvatio. Nije 4x4 nego samo kao liči. Trekking nam se upravo najviše i svideo i verovatno ćemo njega da uzmemo kada dođe vreme. U planu nam je za jedno godinu dana; sada nismo u prilici. Ali kada bude naravno da ću se pohvaliti ovde. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ko ovo kupi pored bilo kog Subaru modela (Legacy, Outback, Forester) ... ne znam ...

 

http://www.avsubaru....el=Forester&&&

Ja bi "ovo" kupio pre jer je Fiat

1. lepsi 5x

2. jeftiniji

3. ma mnooooogo lepsi :)

 

Mislim da su sa 500l uboli u sam centar, meni je auto prelep, volim taj retro stil, a i volim italijanski dizajn, oduvek vozim italijanske automobile (trenutno Alfu). Iznenadio sam se kad sam ga video uzivo, nisam ocekivao da je tako veliki auto. U kvalitet sigurno ne treba sumnjati, a nadam se da ce kontrola biti dobra sto se tice zavrsne obrade, jer tu znamo da omanemo :)

 

Trekking je nesto drugaciji, tj nije skroz 4x4 vec ima neke off road funkcije, sto externe ( 17 felne ) i ovi napucani branici , tako i odredjenu elektroniku koja ga vuce ka 4x4 ( ali opet nije 4x4)

Auto ima Tracking+ kontrolu proklizavanja sto nije nista drugo do ASR sistem koji imaju skoro sva novija vozila, cak na istom principu i radi (kocnica koci tocak koji proklizava), tako da je Tracking+ cist marketinski potez za neobavestene kupce i nista drugo.Stvar na koju ne treba obracati paznju pri izboru opreme.
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

ESP je elektronska kontrola stabilnosti , a ASR je kontrola proklizavanja pri kretanju iz mesta ( kada je sneg , kisa ili ako oces da rkces )

 

@aca-pn : ESP i ASR ne rade na istopm principu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Pitam posto me zbunilo predjasnje objasnjenje jer ja imam taj ESP a auto ima te finkcije koje kazete da je ASR, odnosno kontrola proklizavanja. Ne proklizava a i nemos ga ni potpisati iz mesta ako ti je ukljucen ESP, sam dozira prenos snage i blokira tocak koji proklizava. Isto i kad kocis na klizavom, koliko god stisao, on sam koci i nema sankanja.

 

Пoслato сa Nokia 3310 koрисteћи taпatok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

ESP je elektronska kontrola stabilnosti , a ASR je kontrola proklizavanja pri kretanju iz mesta ( kada je sneg , kisa ili ako oces da rkces )

 

@aca-pn : ESP i ASR ne rade na istopm principu .

Tako je, ali gde ti vidis da sam ja pominjao ESP ? Auto koji ima ESP obavezno ima i ASR, sto ne vazi u obrnutom slucaju, moj auto recimo ima ASR, a nema ESP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Evo ga jedan pristupačan sportski auto – Ford Mustang. Američka ikona koju sam i ja imao prilike da posedujem jedno vreme.

Koji si model imao? Bilo bi sjajno da napravis mali review.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мени је овај 500л скроз добар, погледао га онако споља, солидан. Међутим унутра.....изува. :takoje:

 

 

За наше просторе мало скуп (уз све донације државе ..) мада кад боље размислим за мене је мало скуп, мада би га радо поседовао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Kum ima 500L i deluje skroz OK auto. I jeste, veci je dosta nego sto deluje na prvi pogled.

 

Унутра тачскрин, команде на волану, елегаЦија .....

post-4370-0-53912700-1386448573_thumb.jpg

post-4370-0-47722200-1386448580_thumb.jpg

post-4370-0-86936900-1386448581_thumb.jpg

post-4370-0-19100900-1386448585_thumb.jpg

post-4370-0-20319800-1386448587_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Koji si model imao? Bilo bi sjajno da napravis mali review.

1998. Ima 6-7 godina odkako sam ga prodao; ne znam dal' bi moj review posle toliko vremena bio verodostojan. Mada moj brat ima Mustanga iz 2000; možda bih mogao da pozajmim njegov na par dana...

 

Мени је овај 500л скроз добар, погледао га онако споља, солидан. Међутим унутра.....изува. :takoje:

 

Aha, iznutra je super. Taman velik' koliko treba, a nije preglomazan kao tipična Američka kola. Udoban, *veoma* pregledan što se vidi na prve dve slike koje si postavio. Ima i opcija da ceo krov bude od stakla. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja