Jump to content

Moto Zajednica

INTERPHONE F3 bluetooth komunikacija

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Yamaha FZ6R '09

Ocuvana bluetooth komunikacija vozac-suvozac , sa svom propratnom opremom slusalice, mikrofoni, nosaci za kacigu, punjac. Neotvarani i neservisirani, baterija odlicno drzi. Cena za oba komunikatora 100eura.

060-130-6383

post-16755-0-46704300-1385817003_thumb.jpg

post-16755-0-49553300-1385817027_thumb.jpg

post-16755-0-95255600-1385817069_thumb.jpg

post-16755-0-79051200-1385817092_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ovo je jako kvalitetna komunikacija, imam je i nema greske, prava stvar. Nov komplet kosta 230 eura. Srecna prodaja. 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Da li ova komunikacija može da se koristi na FF kacigi, mislim da li je koplikovano i problematično kad se skida i stavlja kaciga.

U prevodu vrši li posao na FF kacigi a da ne mora da se nešto secka, budži .... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako su dva motocikla u dometu ove komunikacije, onda su na opasnom rastojanju (malom)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Yamaha FZ6R '09

Komunikacija F3 je vozac-suvozac, verovatno da moze ali nije to to, u tu svrhu se koriste ozbiljni uredjaji koji malo vise i kostaju

Koliko je domet? Tj. Dali moze da se koristi i izmedju dva motocikla na razumnoj udaljenosti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ljudi, ovo je vrhunska komunikacija sa svim redukcijama buke i automatskim pojacavanjem i smanjivanjem zvuka. Ja koristim na FF kacigi, supruga takodje. Covek daje jako korektnu cenu 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

90e za dva komada je odlična cena za ovu komunikaciju. U pitanju je jako ozbiljna komunikacija, odlično radi i nema nikakvih dodirnih tačaka sa onim koje "nove koštaju ovoliko".

 

Za korišćenje nije potrebna nikakva priprema za BT, u ovoj crnoj "kutijici" se nalazi ceo uredjaj osim mikrofona i sluški. Zvuk iz slušalica je ludački glasan i kvalitetan (takodje se može koristiti za slušanje muzike, ko voli da sluša dok vozi), baterija drži nekoliko sati muzike (proverio kada sam testirao uredjaj koji sam dobio) što je mnogo više sati razgovora, ima napredne funkcije poput filtriranja buke i odgovaranja na poziv glasom (kazes "Halo" kad pocne da ti zvoni telefon i uspostavi se veza)... Kućište i konektori su gumirani, pa je uredjaj vodootporan. Za korišćenje na FF kacigama se dobija drugi set mikrofona u kom se mikrofon ne lepi na kacigu nego je na nekoj vrsti držača, ali to ne vidim na ovoj slici. Sve u svemu, treba kupiti. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ако се небуде продало у неко догледно време (док не стигне кинта) ја пазарим....:takoje:

ако ти то нешто значи ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam bio zainteresovao ali pošto moram da kupujem tanje sluške i mikrofon za FF kacigu ne uklapam se u budžez za ovu zimu.0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja