Jump to content

Moto Zajednica

HAJDE DA POMOGNEMO AZILANTIMA.

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

lepo je pomoco im..slaze se.nego,ono

nek idu kuci neka se bore za svoju zemlju ko mi sto se borimo..

nema nama ko da pomogne jos nam fale neki tamo bez para hrane itd,da nam i ovo malo sto je ostalo pohara..mislim mozda nece,mozda nisu takvi,al kad glad nastupi....

pa kad pocnu i ves za zice da kradu..

neka idu bre kuci,nasi ce i onako tu pomoc da pokradu, sto sleduje njima,opet ce gladni da ostanu..bolje im kuci,ili u nekoj bogatijoj republici..recimo..evo prazno dole ka albaniji,siguan sam da tamo ima mesta za njih..i razumece se bolje nego sa nama pravoslavcima...

a tu obavezu nismo mi gradjani potpisali.ja se nesecam da sam je potpisao,a verujem ni niko od nas..ko je potpisao nek ih vodi kuci...

nema ko nama da pomogne bre..jedva ce zimu da sastavimo .....a sad iz budzeta i dzepova da odvajamo za njih...dali bi oni nas primili.....

jos ako se ko jakuze rasporede nagrabusismo...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Boban - To ti kažem, zato i nemaju problema sa izbeglicama ! Al ajd dobro, onda nek idu u Izrael !!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Poštovani forumaši,

Čovek nemože uvek da sagleda dobro situaciju ako nečuje komentare drugih ljudi. Naravno da uvek postoje ljudi koji su za i koji su protiv. Hvala svima koji su uzeli učešće u ovoj debati i izneli svoj stav o temi koju sam postavio.Temu bih sada zaključao, da ne smaram. Molim one koji su voljni da pomognu da me kontaktiraju na e-mail .

Pozdrav svima Peca ZR.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja