Jump to content

Moto Zajednica

Savet u vezi registracije prikolice za prevoz motora

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Problem je sledeci: jeftino mogu da kupim prikolicu za prevoz 1 motora,prikolica je iz Engleske nije rucni rad ,nalazi se u mom okruzenju ovde u Srbiji,na zalost nema nikakve papire,ima plocicu,aluminijumska je,pitanje je na koji nacin bi mogao da je registrujem ovde kod nas,znaci samo oni koji to znaju za sigurno jer sam se nagadjanja tipa cuo sam od drugara da moze ovako ili onako vec dovoljno naslusao,atest kako na koji nacin i cela procedura i koliko bi to kostalo to je ono sto me konkretno intreresuje,unapred hvala na pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

ja sam prosle godine pitao za caletovog prijatelja isti slucaj oko 250 evra izadje da dobijes papire da bi mogao da registrujes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ma bre pozovi AMSS i trazi zaduzene za atest. Ako neko moze da ti kaze nesto oko toga, to su oni. Tesko da ces ovde da dobijes validnu info. Pogotovo uzevsi u obzir cinjenicu da kod nas cak i neki MUP-ovi u razlicitim mestima razlicito tumace zakon.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

9000 dinara , attest + I registracija sa tablicom ....sve oko 150 evra.

 

Cene su od pre 3-4 meseca, samo sam ja radio kao obicnu prikolicu pa doradio montazno/demontazni navoz ..to je jeftinija varijanta od tvoje..jer tvoja ce se voditi , kao prikolica za prevoz motornih vozila. A tu je sve skuplje i registracija i osiguranje ....

 

Ja imam obe vrste prikolica, u stvari imam 4 vrste, obicnu sa stranicama; sa 4 navoza za motore; brako i prikolicu za camce.

 

Registrujem jednu , a lim sa tablicom i nalepnicom , kao i aluminijumsku plocicu , setam po potrebi :zvizduk: .

 

 

U vecini slucajeva ljudi rade attest , bez da teras prikolicu, samo posaljes/odneses slike i podatke o broju na rudi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Car si druze sa tim setanjem .

 

Setao sam i ja tako tablicu nalepnicu i plocicu koja ti uopste ne treba . Dok me jedna budala ne prijvi poiciji i kad me zaustavili normalno trazili broj ssasije da li se poklapa sa onim u saobracajnoj . Moja je jedna fabricka za koju i imam dozvolu a za ovu drugu nemam .

Sva sreca da mi je prijatelj bio trenutno dezuran pa me izvadio inace znas li ti kolika je kazna za to sto radis . A i automatski ti pisu krivicnu prijavu pa ti razmisli . Mislim da ce ove ubice pre da izadju iz buvare nego mi .

 

E posle toga sam hteo da ucukam brojeve i na drugoj ali veruj mi ne isplati se . Jer ako te neko kao ovaj mene prijavi lepo u registracionom listu pisu dimenzije i sve ostalo po kojoj ce da vide dda to nije ta prikolica . A ne smes ni da je nesto menjas ( tu za koju imas dozvolu ) jer sve to podleze movim atestom . Jbg. luda drzava .

 

A gixxer druze koliko je to jeftino . Imam i ja jednu ponudu za prikolicu ali mi ne treba jer imam klasicnu za 3 motora pa ako je ovo sto ovaj meni nudi povoljnije da ti ja prodam . Imace cena je smesna .

Slobodno napisi ovde cenu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja