Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FAZER FZ6S ABS

Recommended Posts

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Prodajem motocikl Yamaha Fazer FZ6S ABS 2006. godište, prešao 56.200 km. Kupljen u Srbiji, sva tri ključa, registrovan do 18.10.2014. godine. Prenos vlasništva obavezan.

 

Fabrička oprema:

1. ABS;

2. Centralni štender;

3. Uređaj za uključivanje sva četiri pokazivača pravca.

 

Dodatna oprema:

 

1. Ralica, originalna - kupljena u Rodiću;

2. Kofer Givi Maxia 52l sa ugrađenim ledovima (migavci, pozicija, stop svetlo), Givi nosač kofera i Givi distanceri bočnih torbi;

3. Podmazivač lanca iz kućne radinosti - savršeno radi;

4. Alarm;

5. Svi migavci LED, kao i stop svetlo;

6. Utičnica 12V;

7. LSL slajderi.

 

Pločice su na 50%, diskovi su OK, lanac lančanici solidni, gume treba menjati (šara je dobra, ali je DOT 08 ili tako nešto), akumulator nov u garanciji, ulje u kočnicama i antifriz zamenjeni pred 2013, zamenjen je regler i stavljen Joškin.

 

Na dekli postoji ogrebotina i sa desne strane na plastici postoji pukotina (vidi se na slikama). Pukotina je zalepljena sa unutrašnje strane, budući da nisam želeo da farbam motor, jer ga prodajem, te ne znam da li će budući vlasnik želeti da menja boju ili ne. Motor sam kupio sa ovim ožiljcima, meni je jedared ispao u mestu (ništa se nije oštetilo, budući da se naslonio na LSL) i jedan kreten me zveknuo u zadnju gumu (sa 10km/h) dok sam pokušavao da parkiram, pa je opet završio ne levoj strani i bez oštećenja, izuzev iskrivljene tablice.

 

Agregat je puška, a koga zanima detaljnije stanje motocikla može da pita Rajka (@Arakis), svi ga znate... Pred sledeću sezonu je potrebno zameniti ulje i filter ulja i gaaaaaaas!!! :)

 

Okvirna cena je 3300 evra, bez kofera i nosača 3150. Zamene me ne interesuju, ali o ceni se može razgovarati, pogotovo za pravog kupca. Voleo bih da motor završi kod nekog ko će ga voleti, voziti i čuvati. 1moto3.gif

 

Yamaha je u garaži, može da se pogleda, a srećni kupac dobija i pun rezervoar goriva. 1lol.gif Telefon za informacije 063/700-5147 ili PP.

DSCF7885.jpg DSCF7886.jpg DSCF7887.jpg DSCF7888.jpg

 

DSCF7889.jpg DSCF7890.jpg DSCF7892.jpg DSCF7893.jpg

 

DSCF7895.jpg DSCF7897.jpg DSCF7899.jpg DSCF7900.jpg

 

DSCF7904.jpg DSCF7905.jpg DSCF7907.jpg DSCF7909.jpg

 

DSCF7910.jpg DSCF7911.jpg DSCF7913.jpg DSCF7914.jpg

 

DSCF7915.jpg DSCF7916.jpg DSCF7917.jpg DSCF7919.jpg

 

DSCF7921.jpg DSCF7923.jpg DSCF7924.jpg DSCF7925.jpg

 

DSCF7926.jpg DSCF7927.jpg DSCF7928.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

koliko vidim motor nije u prvoj boji,,,,,,,,,,o cemu se tu radi obzirom da kazes da je kupljen nov kod nas........i da delove koji su kod tebe naprsli nisi hteo da zafarbavas ....dali je onda znaci prvi vlasnik farbao [ ceo motor :zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

koliko vidim motor nije u prvoj boji,,,,,,,,,,o cemu se tu radi obzirom da kazes da je kupljen nov kod nas........i da delove koji su kod tebe naprsli nisi hteo da zafarbavas ....dali je onda znaci prvi vlasnik farbao [ ceo motor :zvizduk:

 

Nezahvalno je pisati zbog slika, ne vidi se uživo, al' ovako:

 

Motor jeste farban pre nego što sam ga kupio. Treći sam vlasnik - pošto to nisam napisao iznad. Motor jeste kupljen u Srbiji, a prva vlasnica je pala s njega i motor je klizao na desnoj strani (posledice očigledne na slikama). Lično nisam ofarbao ništa na njemu, nit' me je to zanimalo.

 

Ono što je najvažnije, motor nije krivljen ni ispravljan, a da nisam kupio drugi motor, još dugo bih ga vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Ja garantujem za motor pošto smo uglavnom zajedno vozili, motor super ide, i pouzdan je, lepo smo putovali nije bilo nikakvih problema. Kupcu ostaje bukvalno samo ono što je Lawyer rekao pošto je picajzla za motore.

Novi vlasnik se neće pokajati, Sećno sa prodajom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Motor upaljen, akumulator dopunjen. Cena se neće menjati.

 

Zaboravio sam da napišem u prvom postu da je motor opremljen i K&N filterom, a kupac dobija i sredstvo za njegovo čišćenje... 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Drugari,

 

Budući da danas idem na operaciju, neću biti u mogućnosti da zainteresovanima pokažem motor u skorijem periodu. Međutim, zahvaljujući velikodušnosti našeg dobrog drugara Lošmija, Fazer će biti izložen kod njega u firmi "GM Moto", pa ko je zainteresovan, moćiće tamo uživo da vidi mašinu. 1moto3.gif

 

Evo par skorašnjih sličkica sa vožnje do Srebrnog jezera...

 

Pozdrav svima! 1zdravo.gif

post-13024-0-26133900-1395790940_thumb.jpg

post-13024-0-94947300-1395790967_thumb.jpg

post-13024-0-56490400-1395790998_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nadamo se da nije nista ozbiljno,doduse svaka i najlaksa operacija je ozbiljna stvar,ali znas sta sam mislio da kazem.Brzo ti nama ozdravi,lako cemo za sve.1moto3.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Nadamo se da nije nista ozbiljno,doduse svaka i najlaksa operacija je ozbiljna stvar,ali znas sta sam mislio da kazem.Brzo ti nama ozdravi,lako cemo za sve.1moto3.gif

 

Hvala na divnom komentaru. Elem, hvala Bogu, sve je prošlo u najboljem redu, sad oporavak pred otvaranje sezone... 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja