Jump to content

Moto Zajednica

Za ljubitelje STREETFIGHTER -a

Recommended Posts

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Sto mi se svidja onaj VTR1000 streetfighter, crveni, bas je neobican. Samo je onde stuceno para i para.

 

ma jok, to se lik slupao pa mu okačio masku, nije imao kinte da ga sredi kako valja. zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Sto mi se svidja onaj VTR1000 streetfighter, crveni, bas je neobican. Samo je onde stuceno para i para.

 

ma jok, to se lik slupao pa mu okačio masku, nije imao kinte da ga sredi kako valja. zar ne?

 

Neko bi i tako rekao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Sto mi se svidja onaj VTR1000 streetfighter, crveni, bas je neobican. Samo je onde stuceno para i para.

 

ma jok, to se lik slupao pa mu okačio masku, nije imao kinte da ga sredi kako valja. zar ne?

 

Neko bi i tako rekao. :)

 

taj bi se i zajbao... debelo!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Sto mi se svidja onaj VTR1000 streetfighter, crveni, bas je neobican. Samo je onde stuceno para i para.

evo jos jedna slicica vtr i jos neke neobicne

nego ko je dobar sa ovim farbama recimo ovaj crveni predzadnja slika prije mog komentara koje su ovo boje gdje ih ima itd...

vidim da ispod ba nbazi ima i nekih radova to je ok ali boje HM

 

post-2592-12878993121135_thumb.jpg

post-2592-12878993121371_thumb.jpg

post-2592-12878993121568_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

ko voli nek izvoli ima preko 3000 prerada http://www.streetfighters.nl/streetfighterlinks/links.htm

joj stevo ovde smo da se druzimo komentarisemo a ne da skacemo po nekim sajtovima ako hoces postavi neku sliku ili baci neki komentar a ako cemo linkove postavljati postavicu ja 50-tak pa da zakljucimo ovu temu.

 

poz za hercegovinu(aleksica i kukca posebno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Stevo nije imao losu namjeru,stavio je link gdje ima jako puno prerada,sto je OK,pa tko bi tolike slike stavljao u temu.Sto ljudi,sto ukusa.

Linkovi nikome ne smetaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Nisam ljubitelj STREETFIGHTER-a ali ovim putem zelim da pozdravim mog poznanika Bracu, njegov trud i predpostavljam da mu je dosta krivo sto sad ne poseduje njegovu HONDU CBX 1000 inace bih napravio cudo i da bi to bio najlepsi STREETFIGHTER kod nas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Nesto ovako:

ovo je fenomenalan motor za preradu,ali se u danasnje vrijeme tesko nadje a da je u dobrom stanju.

Uf,kad vidim ovo,6 u 1.

Ima jedan takav u dobrom stanju u Umagu,preradjivao ga je Oldbiker sa foruma,mislim da ima par slika u "garazi"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

CBX ovako preradjuje ortak mog strica (obojca zive u Francuskoj). Ne iskljucujem opciju da je ovo njegova kreacija. Sta lik u stvari radi ?

Pazari Cbx u nekom stanju - najbitnije da su masina i ram OK, sve ostalo je nebitno. Onda kad sve to sredi stavlja komplet vezanje sa Dukatija prednje i zadnje sa sve tockovima i kocnicama (obratite paznju i na ovoj slici su delovi sa 916 kolko mi se cini). Ovako sredjen motor mislim da prodaje za nekih 10-15 iljada. Probao je stric motor i kaze da je izuzetan. Em se pali na starog Cbx (pored ostalih gluposti u garazi ima i jednog restauriranog) jos ovako sredjen... Jos uvek je ostavio otvorenu opciju prerade njegovog. Inace kolko sam ja obavesten nije najveci problem naci Hondu, nego delove od Dukca  ;D

E da inace, kad je jednom taj lik dosao u posetu mom stricu, ostavio je motor u dvoristu, a ovaj indijanac nije presthodno zatvorio sarplaninca. Kad su izasli iz kuce videli su dezintegrisanje sediste - rece mi da nije bili parceta veceg od 2 cm, i nacete platike oko sedista  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nisam ljubitelj STREETFIGHTER-a ali ovim putem zelim da pozdravim mog poznanika Bracu, njegov trud i predpostavljam da mu je dosta krivo sto sad ne poseduje njegovu HONDU CBX 1000 inace bih napravio cudo i da bi to bio najlepsi STREETFIGHTER kod nas.

 

Pozdrav prijatelju i kad vec pomenu cbx motor od kod nemoze ispasti nista lose evo  kako je holandjanin uradio ovo(neobicno i zanimljivo)

A za linkove ma stavljaj brate koliko hoces niti hocu niti mogu da zabranim nego sam mislio da  ovo bude nas kutak (nadjes nesto zanimljivo,  uradis isto i okacis ovde)mnogo je ljepse kad imas da sa nekim podijelis misljenje nego samo da listas...

 

 

post-2592-12878993548457_thumb.jpg

post-2592-12878993548771_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Nesto po mom ukusu.

 

404.jpg

 

E ovo mi se svidja  :P

Ninja66 - imas dobar ukus  :)

 

Nije lose, ali ovo je taj takozvani streetfighter koji se dobija samo stavljanjem neke maskice od 60EUR. Ovo je cisti SV 1000 i jedino su mu promenjeni izduv, retrovizori i far od nekog Ra umesto njegovog okruglog. Masina mnogo mocno izgleda, ali sa minimalnom "preradom" (tj. delovima od nekog Ra)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja