Jump to content

Moto Zajednica

Za ljubitelje STREETFIGHTER -a

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pregledajuci teme nisam vidio nijednu temu u kojima su komentari i slike o ovoj vrsti motocikala.

Evo ja cu prvi postaviti sliku a vi kometare i slike vasih street-ova.

Da vide japanci da i mi nesto znamo  :)

 

post-2592-12878992935695_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Streetfighter iliti stritfajter  :D jako zanimljiva kategotija po meni. Vecina koji preradjuju motor u stritfajtere su oni koji su jace pali i razbili plastiku na svome "plastikaneru". Ovi ostali to rade jer im kes viri iz dzepa!, sve u svemu motor moze jako lepo da izgleda u streetfighter izvedbi...

 

bikepics-890821-800.jpg

 

GT650M.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Da, ovo su sve streetfighteri i to prelepi a ovo gore na vrhu...Yamaha bez oklopa?Po cemu ona spada u streetfight?

 

po tome sto ce verovatno postati streetfight - preradom, jer je ocigledno havarisana i zapostavljena. Ali i meni je nejasno zasto bi neko otvorio temu Streetfight a postovao sliku havarisane Jamahe  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

prvi komentar sam napisao na konto fotografije koja je prvobitno postavljena, neka budzevina na oranz podlozi, ova sad fotka [yamaha u sevisu] je posle stavljena na to mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Da, ovo su sve streetfighteri i to prelepi a ovo gore na vrhu...Yamaha bez oklopa?Po cemu ona spada u streetfight?

 

po tome sto ce verovatno postati streetfight - preradom, jer je ocigledno havarisana i zapostavljena. Ali i meni je nejasno zasto bi neko otvorio temu Streetfight a postovao sliku havarisane Jamahe  ???

 

po čemu si zaključio da je ovo havarisan i zapostavljen motor? baš me interesuje.

 

BRACO ako preprađuješ motor otvori temu u garaži pa polako dokumentuj ceo proces. inače što reče Čubrić, jedna FZR1000 je vće prerađena, a dve se rade. pogledaj u garaži.

 

pozrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Evo malo Engleske egzotike Triumph Speed Triple  ovaj moped je fabricki stritfajter. :D

 

post-212-12878992973548_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da tacno je da je bila slika mog motora ali sam je skinuo  jer sam izgleda dosao u goste  kod nekog komleksasa koji vozi tdm

koji sa vozacem i suvozacem se ukaki dok izadje uz romaniju mada postujem sve motore i motoriste,

ali nemogu dozvoliti da  neko ismijev moj trud pogotovo zato sto je operater na ovom sajtu.

Pozdrav za sve koji ovo citaju i poruka budite originalni da bi se lakse raspoznavali  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

pa sto si skinuo fotku?

 

 

jel ti mislis da je ismejavanje kada kazes da ti se nesto ne svidja?

 

opusti se covece, a sto se tice moje Yamahe......

 

 

btw, gde tebi sedi suvozacica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Da, ovo su sve streetfighteri i to prelepi a ovo gore na vrhu...Yamaha bez oklopa?Po cemu ona spada u streetfight?

 

po tome sto ce verovatno postati streetfight - preradom, jer je ocigledno havarisana i zapostavljena. Ali i meni je nejasno zasto bi neko otvorio temu Streetfight a postovao sliku havarisane Jamahe  ???

 

po čemu si zaključio da je ovo havarisan i zapostavljen motor? baš me interesuje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

@ Ra$a - Tako mi izgleda, ne mora da znaci, ali je sa njega ocigledno skinuta sva plastika - zasto bi to neko radio (zbog farbanja i varenja ili gitovanja itd = popravke, a popravke su potrebne da bi se sanirala steta a steta nastaje kod havarije...)Ne kazem da je sad to neka ogromna steta, ali ocigledno jeste steta vredna popravljanja, a to sto sam zakljucio da je zapusten - mozda i nije ali slika daje takav utisak (prasnjav je, prljav, malo rdje itd) mada je mozda samo star.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ne tvrdim da nije bio havarisan ali ne mozes to da zakljucis jer motoru fale plastike. Da bi preradio nesto moras da meris i isprobavas sto puta, a plastike ti smetaju. Ja sam tri puta skidao rep da bi video sta mi treba. A motor koji stoji u garazi mora biti prasnjav ako se oko njega nesto sece, vari, smirgla... Ne moze biti ispoliran i sjajan.  Kao sto rekoh za dobrog fajtera treba dosta para, a o vremenu da ne pricam. Nije fajter motor kome nabacis samo maskicu od 60e a ostale plastike poskidas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

Ne tvrdim da nije bio havarisan ali ne mozes to da zakljucis jer motoru fale plastike. Da bi preradio nesto moras da meris i isprobavas sto puta, a plastike ti smetaju. Ja sam tri puta skidao rep da bi video sta mi treba. A motor koji stoji u garazi mora biti prasnjav ako se oko njega nesto sece, vari, smirgla... Ne moze biti ispoliran i sjajan.  Kao sto rekoh za dobrog fajtera treba dosta para, a o vremenu da ne pricam. Nije fajter motor kome nabacis samo maskicu od 60e a ostale plastike poskidas.

 

Slazem se! Moze biti i moja losa "procena" a i na osnovu samo jedne slike to je tesko uraditi pravilno - u sustini ja sam procenio sliku a ne motor. Malo mi je cudno zasto su sve plastike skinute zajedno, npr ako radis rep - skinuces samo rep, mada opet, mozda je plastika u redu ali covek zeli da uradi airbrush ili sl.

Ovo je forum, diskutujemo i dajemo zakljucke na osnovu nepotpunih i neopipljivih informacija pa se desavaju ovakvi "ispadi". Sve u svemu, voleo bih da vidim originalnu fotku koju je BRACO postavio pre ove i voleo bih da vidim zavrsenu ovu Jamahu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Sigurno se pitate sta ce ova shaka :)

Jedan od nasih najvecih slikara koji stvara u parizu (verlickovic) mi je dao insiraciju za ovo.

On je na pozadini knjige u kojoj su objavljeni svi njegovi radovi umjesto pisanja o sebi jednostavno ostavio otisak ruke

koja je to sve stvarala tj. svoje ruke.

Tako sam i ja odlucio da se potpisem na svom motoru a ujedno da mu dam neki potpis koji ce imati veze sa zamom vrstom motora(ulicni borac)

 

post-2592-12878992986746_thumb.jpg

post-2592-12878992987106_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja