Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki boulevard bobber

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav drugari,

Nov sam ovde i prvi put pisem. Planiram da kupim Suzuki m50 i voleo bih da ga coustomizujem u bobber-a u ovako nesto npr

http://www.cyclecrazy.com/2006-suzuki-ebay.asp

E sad recite vi meni da li se iko u Srbiji ozbiljnije bavi tim prepravkamai da li uopste ulaziti u tako nesto. Jos uvek vozim maxi skuter, nemojte mi se smejati ako vam pitanje ili tema deluju glupo jbg svaki pocetak je tezak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Verujem da ima neko ko se bavi time, ali po meni je car te prerade da zasuces rukave, da se isprljas i da je uradis sam 1oda.gif. Ova preprada sto si okacio je super ali time se gubi finkcionalnost pogotovu takvog motora koji je napravljen za krstarenje i duza putovanja, tako da posle ove prerade mozes da zaboravis na suvozaca i na mesto za npr bocne torbe, sto te ostavlja samo sa rancem ako resis negde da putujes. 1ups.gif

 

Moj savet, zadrzi taj maxi skuter za putovanja, kupi neki jeftiniji copercic, tipa yamahu sr, neku hondicu ili kineza do 250cc ako se lepo isplanira moze da ispadne lepo uz minimalna ulaganja i da imas fin i atraktivan motorcic za gradsko prigradsku voznju. Naravno ovo je samo moje misljenje. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja