Jump to content

Moto Zajednica

Adapter M42 na EOS

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Mislim da ja imam jedan ... sivi ... stoji mi bez veze godinama ... saću da pogledam ... ;)

 

pogledao, nema ga ... znači mislio sam pogrešno ... :zvizduk: izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo ... kome li ga dadoh :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma nema na čemu, tu smo da se pomažemo :D

 

negoo, setio sam se gde je ... menjao sam ga za crni, kada sam proletos pazario jednog orestora 2.8/100 ... koji mi takođe bez veze stoji ... ne znam da li sam 100 fotki njime uslikao ... će kupiš? :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

fala matori, imam 70 -200 L f 2.8 i 100 macro i 50 1.4, i trista cuda, nego mi je ova 35ca ruska bila zanimljiva pa sam je uzeo.

 

Mada ako je neka bas bas bas povoljna cena za Meyer, moze da ga isprobam, a moz` bude i za kolekciju. Javi posto na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Hehe ... bas si se namazao staklom xD Meni ranac ceo ne vredi soma ... Orestora sam kupio na dz u top stanju po fer ceni ... po meni bar ... vukao se neko vreme po oglasima, pa rekoh ajde da vidim i to cudo ... Simpatican je objektiv, jako lepo crta ... ali ne voli kontru ni u najavi ... i fokusira tek negde od metra i po ... ali je zaista lepo ocuvan i dekorativan ... za vitrinu idealan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja