Jump to content

Moto Zajednica

Cbr 900 RR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Imam ovaj problem,prilikom jaceg kocenja prednjom kocnicom hoce da mi trese malo volan,znaci kad bas stisnem prednju trese mi volan i rucica kocnice kao da menja pritisak tj varira polozaj propadne pa se vrati ,sumnjao sam na lezaj u glavi volana i krive diskove ali su diskovi na oko odlicni,nisu krivi..jedino sto me buni jeste da je sve normalno kad operem motor tj ne trese nista ili se dosta smanje vibracije dok se ne provozam neki km pa posle opet pocinje..zna neko sta moze da bude problem?Lezajevi u tocku su novi..

I ako zna neko nek napise ovde gde mogu da kupim lezaj za volan za CBR 900 RR,da ga zamenim i ovako i onako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ako ti pulsira rucica kocnice, definitivno su krivi diskovi, mozda se na oko ne vidi. Podigni prednji kraj motora, nasloni neki predmet (srafciger) na prednju viljusku da bude 1 mm od diska i vrti tocak. Onda ces videti da li se taj zazor od 1mm smanjuje/povecava dok vrtis tocak (znaci kriv disk) ili je konstantan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Ako ti pulsira rucica kocnice, definitivno su krivi diskovi, mozda se na oko ne vidi. Podigni prednji kraj motora, nasloni neki predmet (srafciger) na prednju viljusku da bude 1 mm od diska i vrti tocak. Onda ces videti da li se taj zazor od 1mm smanjuje/povecava dok vrtis tocak (znaci kriv disk) ili je konstantan.

Ovako se ne primecuje,probacu tako da proverim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Koliko ti mislis da diskovi trebaju biti krivi? To se golim okom jako tesko (da ne kazem nemoguce) da videti.

Vidi se ako se gleda tu kod plocica zazor,samo ne znam do koje granice,meni ima neki mali luft onaj spoljni deo u odnosu na unutrasnji tu kod onih nitni..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja