Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Pozdrav,

 

Kupujem veci motor.Tacnije dao bi svoj skuter i doplatu za neki veci motor.Moj skuter je Sprint Explorer 150,150 kubika,2009 godiste.Istekla registracija.Veoma mali potrosac.

 

 

 

 

Ponude na PM

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

@shmaiser Menjam za sve vece motore.Skuter je u odlicnom stanju.Ako imas sta da ponudis posalji mi PM pa da se ispricamo.

 

@papacito Hocu! :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

znaci mozemo da trgujemo,to volim da cujem....

samo mi moras reci koliko cenis tvoj motor,posto i ja moram da pitam mamu,znas kako sve to ide .1neznam.gif0takoje.gif

:lol: :lol: :lol:

jesi lud ko struja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

ja ozbiljan a on misli da se zezam,dakle ovako sada sam obavio razgovor sa kevom i situacija je sledeca

 

mozemo da trgujemo ali bih te molio da doteras motor kod mene da ga ona ispregleda i provoza

jbg.ja drugacije ne smem,mislim ona mi je dala pare i za ovaj i hoce da se uveri da sa motora nije padano i da nije tockiran,legalnost itd...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Papacito vec preterujes,u pocetku si bio zanimljiv....sad podsecas na one pederske fore sa moto mentalaca..

 

sto su to pederske fore i sto odmah vredjas drugi forum,clan sam i ovde i tamo vise aktivan ovde nego na tom sto ti kazes pederskom forumu

tebi ako smeta nemoj komentarisati,sta se odmah hvatas gluposti i vredjanja.

decku sam hteo da odrzavam post stalno pri vrhu da bi ga drugi pratili nista drugo,nisam ga vredjao ni u jednom trenutku kao sto si ti mene izvredjao za par recenica..

 

ili imas toliko velik koficijent inteligencije da to sto sam ja napisao vredja tvoju psihu kao coveka ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

ja ozbiljan a on misli da se zezam,dakle ovako sada sam obavio razgovor sa kevom i situacija je sledeca

 

mozemo da trgujemo ali bih te molio da doteras motor kod mene da ga ona ispregleda i provoza

jbg.ja drugacije ne smem,mislim ona mi je dala pare i za ovaj i hoce da se uveri da sa motora nije padano i da nije tockiran,legalnost itd...

Nije lepo sto zajebavas decka uopste.

Kapiramo da imas kintu u slamarici i R6 2010.

@PaunX Moj savet ti je da prodas taj skuter pa onda gledaj sta moze i za koliko. Tesko trange frange kombinacije.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Paune, ubaci još neki detalj. Npr. sliku skutera, još podataka, koliko ga ceniš i bar okvirno koliko si u mogućnosti ili koliko želiš da doplatiš, koji tip motora više preferiraš itd. Tako će ti oglas delovati ozbiljnije i konkretnije i veća je šansa da ti se javi neko sa nekom realnom ponudom.

Ignoriši ove neuspele pokušaje sprdnje.

Mi smo ozbiljan, drugarski nastrojen forum i pokušaćemo da ti pronađemo neko motorče koje će te usrećiti.

Najslađa muka mi je uvek bila traženje novog motora.

 

Sretno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

@Cyber0167 Dobio sam par lepih ponuda.Zamena i moja doplata.

 

@bokic PM

 

@jasminko VIR Jeste muka.Hocu da nadjem veci motor.Dosta mi je sitnih motora.Hvala ti na savetu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Trazenje vozila, motora, automobila, moze da bude uzivanje a i teska glavobolja. Iz iskustva, ako suzis krug i znas sta hoces i sta trazis i ne zuris (nema zurbe u pravo vreme si krenuo) onda ces dobro proci. A ako gledas sve sto se nudi u tvom cenovnom rangu pogubices se, neces znati gde si sta gledao i sta si sa kim pricao, pocnes medjusobno da uporedjujes ne uporediva vozila i cene pa ti se neka nerealno ucine povolja, pocne glava da boli i da zuris da 'prebrines to' i na dobrom putu si da pogresis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Biker je u pravu. Ja sam tako krenuo da trazim motor za 1600-1800e i gledao sam da to bude fazer, ali nisam bio ono, samo fazer i nista drugo. Kasnije sam nasao podatke da se svi kunu u Hondu, pa reko, bolje da se pruzim jos koji euro i da kupim Hondu. E onda mi naleteo bgboki sa njegovom CBR -kom i tako ja dado 2800e za moju Dzuliu, sto je otprilike duplo vise od onoga sto sam hteo da dam za motor, tj. sto sam imao da dam. Onda sam morao malo da se uzajmim i skroz poremetio svoju finansijsku konstrukciju. Kako li sam upao u dugove :stabre:. Moj savet, vidi koji ti motor odgovara, za tu lovu koju imas i koju ces dobiti od skutera i samo to cepaj. Pozdrav i srecno.

 

E da, samo da dodam. Moj ti je savet, gledaj da kupis Hondu, jer se zaista ne kvari, pu pu pu, a i otresa i ove Yamahe, ko sline. :zvizduk:

 

Jel tako papacito? :nanana::nanana::nanana:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Biker je u pravu. Ja sam tako krenuo da trazim motor za 1600-1800e i gledao sam da to bude fazer, ali nisam bio ono, samo fazer i nista drugo. Kasnije sam nasao podatke da se svi kunu u Hondu, pa reko, bolje da se pruzim jos koji euro i da kupim Hondu. E onda mi naleteo bgboki sa njegovom CBR -kom i tako ja dado 2800e za moju Dzuliu, sto je otprilike duplo vise od onoga sto sam hteo da dam za motor, tj. sto sam imao da dam. Onda sam morao malo da se uzajmim i skroz poremetio svoju finansijsku konstrukciju. Kako li sam upao u dugove :stabre:. Moj savet, vidi koji ti motor odgovara, za tu lovu koju imas i koju ces dobiti od skutera i samo to cepaj. Pozdrav i srecno.

 

E da, samo da dodam. Moj ti je savet, gledaj da kupis Hondu, jer se zaista ne kvari, pu pu pu, a i otresa i ove Yamahe, ko sline. :zvizduk:

 

Jel tako papacito? :nanana::nanana::nanana:

 

 

1lol.gif1lol.gif pu pu da je ne ureknem.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Dobio sam par ponuda.I opet ne znam sta da radim.Doplatio bi oko 1200-1300e.Hocu da kupi dobar motor koji ce me sluziti.Necu da se zalecem cekam jos ponuda pa cu videti sta i kako cu :)

 

 

 

 

Hvala na savetima :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja