Jump to content

Moto Zajednica

2015 - ВОЛК 1500

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

http://www.topnews.ru/news_id_63066.html

 

Ako sam ja ovo dobro razumeo (a nije baš da znam ruski) - Hirurg kaže da ''Noćni vukovi'' rade na razvoju novog modela motocikla pod nazivom Volk. Prototip bi trebao da bude gotov do 2015., za kad je planiran početak proizvodnje. Kaže i da za taj projekat očekuju podršku državnog vrha. Navodi se da bi motor trebao da ima 1500ccm i oko 100ks, a cena ne bi trebalo da bude veća od 5000$ ... :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Zivim u Moskvi 2 godine... Da, svratim ponekad u klub Nocnih Vukova. Sumnjam u realnu mogucnost proizvodnje motorcikla sa takvim karakteristikama ,,,, a pogotovo po toj ceni..... Rusko trziste je veliko i u ekspanziji... tako da ima rezona,,,, za takva razmisljanja.... ali trenutno njihova moto industrija prakticno ne postoji.... od kadrova,,,, do pogona,,, o iskustvu proektanata i inzenjera da i ne govorimo.... niko nemoze na fakiltet ako nije zavrsio osnovnu skolu ,,,, za 5000$, moguce je jedino neko garazno sklapanje od postojecih komponeti sumnjivog kvaliteta..... Volk 1500,,,, 100 ks,,,,, 5000$ ,,,, lepo zvuci,,,, ali po meni NEREALNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

INTERESANTNA PROSLOST I TUZNA SADASNJOST FABRIKE URAL.....

O pogonima gde su proizvodili motorcikle Iz .... nista nisam pronasao..

Minsk ,,,, je Beloruska fabrika.... video sam neke Hondine kopije od 250cm od pre 15tak godina.

Dnjepar,,,,, ?????

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Поздрав,

Какво је тржиште половних мотоцикала у Русији ? Мало се ложим на те троколице,

цене нових док су их увозили врло кратко биле су врло моћне...колико се сећам

преко 6000е.

Мислим ако су половњаци са ценама приступачни можда бих и пазарио неки...

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z900 2020

Поздрав,

Какво је тржиште половних мотоцикала у Русији ? Мало се ложим на те троколице,

цене нових док су их увозили врло кратко биле су врло моћне...колико се сећам

преко 6000е.

Мислим ако су половњаци са ценама приступачни можда бих и пазарио неки...

1zdravo.gif

 

Dobro je trziste samo je skupo. Ako motor kod nas kosta 3000 e ovde je oko 6000 dolara. Ima dosta motora bez papira koji se prodaju (cena ko Srbiji) i voze tako na divlje jer ovde ne staju muriji i murija ih ne juri jer nemaju cime a i ne pokusavaju da ih zaustavljaju. Vrlo cesto ne staju na crveno svetlo sa takvim motorima da im slucajno ne bi neki prasinar prisao sa ledja dok stoji i izvukao kljuc iz brave . Ovo je info za grad Perm za ostale gradove ne znam ali po citanju nekih foruma nije ni u drugim gradovima nista bolje. Evo link pa racunaj koliko je kod nas jeftinije http://www.avito.ru/.../mototsikly?i=1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
On 11/20/2013 at 20:02, mitri je napisao:

http://www.topnews.ru/news_id_63066.html

 

Ako sam ja ovo dobro razumeo (a nije baš da znam ruski) - Hirurg kaže da ''Noćni vukovi'' rade na razvoju novog modela motocikla pod nazivom Volk. Prototip bi trebao da bude gotov do 2015., za kad je planiran početak proizvodnje. Kaže i da za taj projekat očekuju podršku državnog vrha. Navodi se da bi motor trebao da ima 1500ccm i oko 100ks, a cena ne bi trebalo da bude veća od 5000$ ... :stabre:

Ovo sam napisao još 2013. o navodnom prototipu koji je trebalo da bude predstavljen 2015-e.

A sada sam našao vest da je ''Hirurg predstavio novi ruski motocikl'' u februaru 2017. Nema mnogo podataka, samo se navodi cena od 4000€  ... samo što se ne zna kada i gde će početi proizvodnja :D A na fotkama ''novog ruskog motocikla'' - neki zbudženi Moto Guzzi :D 

 

https://ruskarec.ru/news/2017/02/10/hirurg-predstavio-novi-ruski-motocikl-volk_699836

 

https://defence.ru/article/predstavlena-zavodskaya-versiya-novogo-rossiiskogo-motocikla-volk/

Spoiler

002.jpg?nocache=209661

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ako govorimo o kastomizaciji, onda naravno nije zbudž nego ozbiljan rad. Ali ako si pročitao članak sa linka gde se ovo pretenciozno predstavlja kao "novi motocikl koji će otvoriti novu eru ruske auto-moto industrije", onda je to druga priča jer ovo je ipak samo custom prerada. Zato sam napisao da se radi o "zbudženom" Moto Guciju a ne o nekakvom novom motociklu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Officine rossopuro,naravno jer ko bi drugi...malo informacija,ali otprilike da je ovo narucila drzavna firma iz naftnog sektora,za neki marketing...ostalo je tabloidizacija...

Svidja mi se izgled...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Gledajuci detalje primetih jednu veliku manu. Kad se auspuh ugreje ima da gori obucu jer ne postoi nikakva zastita i noga se direktno naslanja na vreo auspuh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja