Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2013.

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Браво за све колеге које су се нашле на листи јер заиста то и заслужују.

Подржавам Мимија у његовом излагању и предлажем да ову титулу понесе један евантуално двоје људи јер ако се буде ''исфабриковало'' бојим се да ћемо доћи у ситуацију да кажемо ''немој њега он је добио прошле године''. Надам се да нећу бити погрешно схваћен, јер овде на овом форуму заиста постоји бар 20 људи који у свако доба могу да понесу ово звање са пуним правом.

Част ми је бити део ове заједнице.

 

 

Глас (нека се и не броји) иде Аракису (чика Рајку) јер има срце за све нас. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

I dalje mislim da sama rec "Vitez" ima neku svoju tezinu, i da srazmerno tome, da bi ikome titula bila dodeljena, treba da uradi nekakvo vitesko delo (da se ne ponavljam...)

 

Sto se tice fabrikacije ove titule, smatram da je vrlo jednostavno napraviti model da do ovoga ne dodje. Mozemo da odredimo mandat za nosenje ove titule u trajanju od godinu dana (do sledece dodele). Po isteku mandata, prilikom naredne nominacije za "nove" vitezove foruma, od "starih" se titula oduzima, i dodeljuje onima koji budu izglasani. Niko ne osporava da je moguce da jedan isti clan iz godine u godinu zasluzi ovu titulu, i da mu ista bude dodeljena...Sta vise, siguran sam da imamo takvih clanova na forumu...

 

Ukoliko neko, recimo, treci put dobije titulu viteza, mozemo dodeliti nekakvu visu titulu...Ima ovde i BJB Kraljeva 1aha.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Loznica-Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ1

mislim da kolege koje su se nasle na spisku zasluzuju titulu, zbog navedenih postova ali isto tako mislim da su jos dosta puta pomagali drugima. za fjcharlie -ja znam da je dosta puta pomogao meni i drugima a nije sve zabelezeno na forumu.

u svakomslucaju cestitam svima koji su se nasli na spisku i glasam za njih sve :takoje:

:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ti bre brate, napravi celu monarhiju :lol: :lol: ...bice vise vitezova , nego konja.......... :jee:

 

Nece bato nece...u tome je i poenta. Oduzme se titula po isteku mandata 1nanana.gif...Uostalom ti mozes da upotpunis broj ovih koji fale 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

A meni kad se motor pokvario na putu za Kulu posle NS. Zovem Big Ridera i kazem pomagaj on zove Alexanta, Alexantro zove kolegu koji je dosao da me odslepa do majstora. Hvala mu veliko!

Inace njih dvojcu sam znao tek par dana! :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Glasam za sve gore navedene LJUDE. Glasam za ljudskost, humanost i na kraju to je naš način života. Hvala svima koji su pomogli kada je to bilo potrebno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ufff, ta reč " oduzima " mi se ne dopada. Izgleda ko da je sad neko napravio neki kiks, pa mu se titula oduzima.

Moj predlog je da se nikom ništa ne oduzima, nego da se odredi koliko će se tih titula dodeljivati svake godine, a uz titulu nek ide i godina : BJB Vitez 2013 .

 

Ako neko bude više puta dobio tu titulu - njemu bi pisalo : BJB Vitez 2012, 2013, 2014

.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ja glasam za sve.

 

I najmanje dobro delo je delo.

I ne treba meriti čiji je veći.

 

 

Samo da nismo još nekoga zaboravili.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ne poznajem licno ostale kolege, ali verujem da su se sa razlogom nasli svi na ovoj listi. Cestitam im na tome jer su stvarno to zasluzili. Moj glas ide FJCharlie-u jer znam kakav je covek i znam da mi je dosta puta pomogao, kada je trebalo i oko motora i oko drugih stvari. Jos jednom svima cestitam! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Ja bih predlozio clana BMW K1200R (Milana) pomogao je meni, a znam i jos nekim clanovima foruma .

 

Uvek spreman da pomogne, dobar drug , a koliko vidim odlican organizator voznji.

 

:zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja bih predlozio clana BMW K1200R (Milana) pomogao je meni, a znam i jos nekim clanovima foruma .

 

Uvek spreman da pomogne, dobar drug , a koliko vidim odlican organizator voznji.

 

:zdravo:

 

Sto jes jes. :aha:

Ja licno znam za vise konkretnih akcija (sa vise nego zadovoljavajucim rezultatom) u korist raznih clanova bjba, nekad individualno, a nekad serijski. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Ja bih predlozio clana BMW K1200R (Milana) pomogao je meni, a znam i jos nekim clanovima foruma .

 

Uvek spreman da pomogne, dobar drug , a koliko vidim odlican organizator voznji.

 

:zdravo:

 

Sto jes jes. :aha:

Ja licno znam za vise konkretnih akcija (sa vise nego zadovoljavajucim rezultatom) u korist raznih clanova bjba, nekad individualno, a nekad serijski. :)

 

Ваистину!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

mislim da svaki naš clan koji nosi titulu BJB Viteza nije svoja djela radio da bi stekao titulu vec zato što je to neki unutarnji nagon da pomogneš nekome kome pomoc treba. mi koji smo dobili tu titulu ne razlikujemo se od ostalih samo smo imali srece biti u tom trenutku blizu osobe koja treba pomoc ili smo bili pozvani kao najbliži ciji je telefon bio dostupan. vjerujem da bi svako od clanova tako postupio u okvirima svojih mogucnosti.

dobiti titulu BJB Viteza je pohvala za urađeno ali i obaveza da se kolegama bikerima, u ovom slucaju, i dalje izlazi u susret kada god je to potrebno i tu nesmije biti mogu - nemogu, hocu - necu, nego jednostavno ustani i kreni.

bdw, Mimija Vincu poznajem osobno i kao covjek postavio je visoke karakterne kriterije a kao kolega biker neka svako sam pogleda unazad nekoliko godina i kaže u kojoj se humanitarnoj ili nekoj drugoj akciji nije dao 110%.

moj glas ide Mimiju Vinci a time ne želim umanjiti vrjednote ostalih predloženih.

pozdrav iz Pule.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Čika Rajko,

 

ja bih ovde i zvanično predložio direktora OŠ Kralj Petar II, Petra Polimca.

 

Konkretan razlog za nominaciju je neizmeran doprinos organizaciji BJB Deda Mraza za 2012tu godinu. Petar je ispunio sve naše potrebe i molbe, kao i mnogo više od toga. Također, čovek kontinuirano radi na razvoju i popularizaciji motokulture u Srbiji, počev od najmlađeg uzrasta. Doprinosi razvoju bezbednosti najmlađih učesnika u saobraćaju, jer je u OŠ Kralj Petar II, obuka i polaganje PSPa, bilo obavezno za sve osnovce ranijih godina.

 

Petar nije preterano aktivan na forumu, ako i uopšte, ali to nije razlog da ga mi na ovaj način ne nagradimo za njegov doprinos moto zajednici.

 

Pozdrav,

Sinclair

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uredništvo BJB Foruma je odlučilo da za 2013. godinu laskavu titulu BJB Viteza ponesu sledeći članovi Foruma:

 

1. FJCharlie za pomoć kolegi sa Foruma u saobraćajnoj nesreći

http://forum.bjbiker...enstva-prolaza/

 

2. Chicha (Čiča) - pomoć drugaru sa pokvarenim motorom u Austriji

http://forum.bjbiker...pomoc-u-alpima/

 

3. Sr3ck0 - pomoć kolegi u Austriji http://forum.bjbiker...nosti-motorasa/

 

4. Žika56 - pomoć kolegama na putu http://forum.bjbiker...a/page__st__260

 

5. Culle - za pomoć kolegi u nevolji, u gluvo doba noći, tuđim pik-apom, zadnji dinar dat za benzin...

 

6. Laki_90 - prevoz kolege do mora i nazad, pošto je imao havariju i nije mogao da nastavi put (sam Laki 165 kg + prtljag :staa2: )

 

7. Satelis Dare - pomoć kolegi u Sloveniji (Alexantu): rastavio pola motora da bi otklonio kvar - do 2 ujutro pred put kući od 720 km

8. Knezmoto za pomoć malom lanetu :),

 

9. Petar Polimac (direktor škole) za nesebičnu pomoć našim Dedamrazovima i

 

10. Milan BMWK1200R za nesebičnu pomoć forumašima i organizaciju Moto Avantura.

 

Svečano proglašenje BJB Vitezova, dodela specijalnog prišivka BJB Vitez, Zahvalnice i prigodnog Jack Daniels poklona biće sutra, 28.12. na ručku posle Dedamrazijade u restoranu Red Shoes pa vas molimo da prisustvujete :zdravo:

 

Hvala svima koji su učestvovali u ovoj izuzetnoj temi, od Nove 2014. godine ću odtvoriti temu BJB Vitez 2014. pa ćemo imati više vremena da dajemo predloge i izaberemo najbolje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Upravo su svi proglašeni BJB Vitezovi dobili i zvanično titulu ispod avatara :)

 

Čestitamo! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Danas sam uspeo da uručim priznanje BJB Vitez našem drugu Zoranu, nick Knezmoto. Čestitamo! :)

 

DSC_0893.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ko čeka taj dočeka :)

 

Danas sam upoznao našeg Srećka koji je tek danas uspeo da dođe do mene da mu svečano (koliko je to moguće :)) uručim prestižnu Zahvalnicu i prišivak BJB Vitez kao i prigodan poklon "Jack Daniels".

 

Svaka čast druže, čestitam!

 

 

Srećko BJB Vitez.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja