Jump to content

Moto Zajednica

BJBikers Vitez 2013.

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sećate se ove teme koju je naš predobri Koča Matori postavio negde u ovo vreme daleke :) 2010. godine? Posle "malog" zatišja, red je da se tradicija nastavi - ima mnogo dobrih i plemenitih dela naših Forumaša koja prosto moraju da se sačuvaju od zaborava.

 

Mnogo je primera, nama znanih i neznanih u kojima je bajkerska humanost i solidarnost potvrđena na delu, tačnije na drumu.

 

Među hiljadama naših poruka, komentara, putopisa i vesti postavljenih na ovom našem Internet Forumu, mnogo je i onih u kojima se neposredno pominju upravo humana dela i dela solidarnosti koje su negde na drumovima učinili naši drugari.

 

Zbog toga nastavljamo tradiciju dodele;

 

Priznanja za najplemenitija dela godine

BJBikers Vitez 2013.

Cilj akcije je da, kroz javno priznanje i počast koju odamo zaslužnim pojedincima, afirmišemo, negujemo i odajemo počast upravo humanosti i solidarnosti kao osnovnim etičkim principima na kojima se temelji i BJBikers moto-zajednica.

 

Pozivamo vas da u ovoj temi iznesete svoje predloge o tome ko po vašem mišljenju treba da ponese ovu zaista časnu titulu BJBikers Viteza za 2013. godinu. Svoj predlog treba da obrazložite ili da jednostavno date link na temu unutar BJBiker Foruma za koju smatrate da sadrži obrazloženje.

 

Odluka o dodeli priznanja biće objavljena u ovoj temi 20. decembra 2013. godine a svečano proglašenje i promocija BJBikers Vitezova biće obavljena na zajedničkom ručku učesnika ovogodišnje Moto-Deda Mraz akcije, 27. decembra 2013. godine u 14h.

 

Ovo su naši predlozi, za BJB Viteza, molimo vas da u ovoj temi komentarišete naš izbor i ujedno dodate još kandidata koji po vašem mišljenju zaslužuju ovo laskavo zvanje:

 

FJCharlie za pomoć kolegi sa Foruma u saobraćajnoj nesreći

http://forum.bjbiker...enstva-prolaza/

 

Chicha (Čiča) i bgboki - pomoć drugaru sa pokvarenim motorom u Austriji

http://forum.bjbiker...pomoc-u-alpima/

 

Dr Bane - spasavanje života kolegi http://forum.bjbiker...-hvala-dr-bane/

 

Sr3ck0 - pomoć kolegi u Austriji http://forum.bjbiker...nosti-motorasa/

 

Žika56 - pomoć kolegama na putu http://forum.bjbiker...a/page__st__260

 

Knezmoto za izuzetnu plemenitost http://forum.bjbiker...povredeno-lane/

 

Culle - za pomoć kolegi u nevolji, u gluvo doba noći, tuđim pik-apom, zadnji dinar dat za benzin...

 

Laki_90 - prevoz kolege do mora i nazad, pošto je imao havariju i nije mogao da nastavi put (sam Laki 165 kg + prtljag :staa2: )

 

Satelis Dare - pomoć kolegi u Sloveniji (Alexantu): rastavio pola motora da bi otklonio kvar - do 2 ujutro pred put kući od 720 km

 

Alexanto - za pomoć kolegi Djuxy kome je motor ostao u Rumuniji - svojim kolima otišao u Rumuniju i vratio motor u Beograd

 

:BJBmoto:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

Chicha (Čiča) i bgboki - pomoć drugaru sa pokvarenim motorom u Austriji

http://forum.bjbiker...pomoc-u-alpima/

 

Glasam ze ovu dvojicu.

Chicha je viteski smrznuo dupe i tu nema sta da se doda.

bgboki ga je nadcovjecanskim naporima bodrio, masuci mu jednom rukom dok je drugom stelao grijanje i radio, a nebih se iznenadio i da je uz sve to i po koji mail poslao. :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ja glasam za svih 10 nabrojanih :zdravo: Teško je odlučiti koji gest je "viteškiji" jer su svi u datim situacijama postupili sjajno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Колико ми је драго да су од десет предложених ,четворица су из Макси Скутер Клуба!!! Наравно да гласам за њих јер и поред тога за шта су предложени у две сезоне и преко 20К км са тим људима знам и какви су то људи и по особинама и по делима !!! Лаки,Куле,Сателис и наравно Алексанто!!! 1care.gif1care.gif1care.gif Генерално у МСК је солидарност и хуманост увек на делу сваког дана било где, на свакој вожњи се неко покаже у свом доброчинству!!! Сви се максимално трудимо и свим срцем смо у целој овој причи... има људи са овог форума који су дошли на неке од наших вожњи,одушевили се тиме што су затекли и ту и остали и сада се само са нама и возе!!!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja sam taj koji je imao havariju na skuteru i gde su Culle i Laki90 postupili onako kako ni najrodjeniji ne bi a sve zarad najcistijih emocija, naravno tu je i Satelis koji je u svakom ali svakom momentu bio tehnicka podrska, svo troje su me zaduzili da budem cistija dusa nego sto jesam. Moram da spomenem i Bugimana koji je prisustvovao tom dogadjaju i na cijem sam skuteru presao deo puta, jer je i sam Bugi karika bez koje taj put ne bi bio potpun. Ja ne mogu nikoga da izostavim tako da glasam za svu trojcu, a da mogu nabrojao bih ceo MSC jer su to ljudi ne samo sa kojima se vozim nego i ljudi sa kojima provodim slobodno vreme :care:, tako da jos jednom

Laki90

Culle

Satelis

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Glasao bih za @Arakisa. Njegovom zaslugom spašeno je više desetina motora i daleko više prelepih dana za vožnju. 0takoje.gif

 

I dalje nema radnju elektro-moto pomoći na putu, a zašto pitam se? Ipak se uvek doveze do problema i reši ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Неумањујући подвиге других чланова форума, гласам за Дарета-Сателиса. Човек изузетно културан, предусретљив, увек на висини задатка и спреман да свугде и у свакој ситуацији помогне својим знањем, стрпљењем и ведрим духом. Лично сам присуствовао неколико пута, када је Даре вадио моторе "из мртвих". Тако да мој глас иде њему.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ipak glas ide sa Satelisa, bezbroj puta mi je izašao u susret kad sam imao problem sa motorom, a koliko znam na svakoj vožnji skoro on nekome nešto šrafi.

Molim ostale iz MSC-a da se ne uvrede, ne mislim da su ništa manje vredni ali prosto je tako ovog puta. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ko se nasao na listi, tesko ce s iste spasti. Tako da je diskusija korisna samo da se neki zaboravljeni vitez doda.

 

Tako je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Pa dodajte onda...

Glasao bih za @Arakisa. Njegovom zaslugom spašeno je više desetina motora i daleko više prelepih dana za vožnju. 0takoje.gif

 

I dalje nema radnju elektro-moto pomoći na putu, a zašto pitam se? Ipak se uvek doveze do problema i reši ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Svi postupci su za pohvalu i svi ti dobri ljudi zaslužuju i dobijaju glas, ali kao pripadnik msc-a izdvojio bih predobrog Alexanta koji je sa ovim i još stotinu dobrih i boljih dela ostvario msc i sve lepo što se u i oko njega dešava.

 

Btw Svaka čast čika Rajko i uredništvo što ste ovo priznanje izvukli ispod tepiha :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Као члан МСК-а сам се више пута уверио да су то све пре свега ДОБРИ људи па све остало.

Мој глас иде свој четворици.

Alexanto

Culle

Satelis

Laki90

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Da da Alexanto, ja se izvinjavam El Prezidentu ali on je taj koji nas je spojio, koji nas drzi na okupu i trpi sve ove godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Eh kad se setim te Rumunije i šlepovanja.... i piva s limunom u Sibiu u 04h ujutru. 0namigivanje.gif

Da ne pametujem i ne hvalim mnogo sve ove ljude jer oni to nisu uradili da bi ih mi hvalili...neko je jednom lepo rekao :

Nama (tj. svima koji vole motore) je čast da nekom učinimo uslugu, a ne obaveza.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

Svaki od navedenih predloga je specifican i ima svoju vrednost i tezinu, sem jednog. Jeste da nije iz sveta motociklizma, a ipak je poseban i vredan paznje i visokih ocena. To je Knezmoto i njihova humanost posebno1neznam.gif.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Поштовани,

 

Колега Аракис ми је указао велику част да се нађем на једној оваквој листи. Дирнут сам и дубоко почаствован.

Од предложених колега никога не познајем лично тако да се са те стране мој глас не може сматрати пристрасан нити дат под утицајем било какве користи.

 

Лично гласам (ако смем) за колегу @Knezmoto. :takoje:

 

 

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja