Jump to content

Moto Zajednica

ATV Quad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600SA PC43

cao, gledam malo po oglasim i naidjem na ove cetvorotockase, interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim i sta mislite o ovom, najvise me zanima ovaj model do 700e, koristi bo ga tu za vozanje po selu ali bi voleo da moze da se registruje, i sta mi vi preporucujete do neki 1000 e http://www.polovniautomobili.com/oglas3394209/yamaha_grizlly_replica_250/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

ATV replike od 125 cc su ok.Za zajebanciju su odlicne.Idu solidno.Dobar je ovaj ATV od 250cc.Skuplji je dosta od ATV od 125cc.ATV od 125cc kosta nov oko 600e

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

250 moze da prodje...sve ispod toga nema svrhe....za blazi off je ok stvarcica, dok za nesto vece treba ozbiljna masina koja kosta poprilicno(ltr-z, raptor,trx itd)

iskreno pokajaces se ako uzmes 125

moj savet jer sam vozio 250cc (13kw) 4-5godina

 

pre svega za sta tebi treba atv?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav. Planiram da kupim quad do 15000 KM? Gledao sam po raznim stranicama i forumima, od polaris, can am cfmoto i ostalih i izbor je velik. Sad me zanima savjet iskusnih, da li je bolje uzeti polovan can am ili polaris (stari 10-ak god) ili nov cf moto 520 ili 625?? Pocetnik sam i koristio bih ih malo za lokalni off road, izlete u sumu i slicno? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 22.2.2022. at 16:50, Keco891 je napisao:

Pozdrav. Planiram da kupim quad do 15000 KM? Gledao sam po raznim stranicama i forumima, od polaris, can am cfmoto i ostalih i izbor je velik. Sad me zanima savjet iskusnih, da li je bolje uzeti polovan can am ili polaris (stari 10-ak god) ili nov cf moto 520 ili 625?? Pocetnik sam i koristio bih ih malo za lokalni off road, izlete u sumu i slicno? Hvala

Svakako nov CFmoto, jer niko od tih ljudi koji prodaju polovan nije kupio vozilo da bi vozio na pijacu po jagode nego da ga teško eksploatiše po šumi. A uz novi kvad dobijaš 3 godine garancije, plus ako imaš firmu odbiješ pdv pa izađe još povoljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 11.3.2022. at 20:21, Keco891 je napisao:

Hvala na odg. Sta mislis je li bolje cf 520,625 ili odes 650? Ima li ko kakva iskustva sa odes atv? Lp

Iz moje perspektive cf 625, koji imas u verziji sa i bez serva. Svakako bolja opcija nego odes 650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Pozdrav ekipa,

 

Ima li neko iskustva za preporuku trenutne ponude na tržištu Quad vozila, 500-600ccm?

 

Gledam Odes 650, Segway at 6 i Cf moto.

 

Ima li razlike u kvalitetu, potrošnji?

 

Interesuje me čisto za rekreaciju i da li znate kakva je situacija sa prevozom quad-a na prikolici preko granice?

 

Hvala!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Našao sam ovu staru temu, pa da ne otvaram novo... ;)

 

Zanima me kakva je situacija općenito u SRB po pitanju ATV/QUAD vozila... ? 

 

Voze li se ljudi ? ima li kakvih takmičenja? ovo ono.... 

 

Evo moj klub pravi cross country trku ali prvi puta u HR radimo i trku za ATV/QUAD vozila koja je odobrena od saveza i boduje se...  uz cross motore naravno.... 

 

Do sad smo imali razna takmičenja, ali u sklopu quad susreta i sličnih eventa, ali nikad trku koja se boduje kroz sezonu. Za sad je to u razini KUP utrke, znači još uvijek je stepenicu ispod PH (prvenstvo Hr), ali od idiće godine ćemo pucati i na PH.. 

 

Ima li u SRB takva vrsta takmičenja i kako to sve skupa izgleda kod vas?

 

Hvala na komentarima.. 

plakat 2024.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja