Jump to content

Moto Zajednica

Opreza nikad dosta

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

prvi je ispao glup do bola jer je mogao sa bilo koje strane da prodje al odluchio je da se zabode u gepek.

situacija gde je motoricsti zeleno i konjina prolazi kroz crveno mi je ultra poznata, nedavno sam imao slichan susret, al srechom bez udarca.

a onaj sa zhutim gsxrom na autoputu je mega idiot, bez obzira kakav je problem imao sa vozachem auta onakvo kochenje nije moglo dati nishta bolji rezultat.

onog u ladi nivi bih sustigao i ubio na licu mesta bez obzira gde bih ja posle zavrshio!

 

dalje nechu ni da gledam, vech sam popizdeo u crveno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

ЈБТ. кад видим како ови Руси возе коса ми се на глави дигне... До њих цивилизација још увек није стигла, страшно...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

ЈБТ. кад видим како ови Руси возе коса ми се на глави дигне... До њих цивилизација још увек није стигла, страшно...

 

Nije ništa bolje ni u Beogradu, čak mislim da je gore nego nema tolike brojnosti. Ha, civilizacija, možda kod njih još nije došla al je od nas sigurno počela da odlazi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ako će mo tako da gledamo stoke i nekulture u saobraćaju ima svuda. E sad,negde je više,a negde manje izraženo. Svaki dan smo svedoci kakva je kod nas situacija. Iz ovog videa se vidi da svi greše. I motoristi i automobilisti,ali su motoristi ranjiviji u odnosu na ove druge. I nije bitno da li je u pitanju gužva ili ne. Selo,grad,otvoreni drum... Opasnost svuda vreba,a djavo ne spava. Ja sam svaki dan na točkovima i nema dana da prodje bez makazica,kočenja,raznih gluposti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Ja koliko vidim svi primjeri su veoma poražavajuci za vozače motora - njihove greške u 80% slučajeva, a i kada nema greške, opet su u prekršaju jer su iznad dozvoljenog ograničenja + da je bar MALO gledao do sudara ne bi došlo!

 

(sem lika koga je oduvala Niva...)

 

I sta je problem kupiti kameru? od 50 - 200 eura?

 

od nove godine svaku vožnju cu da snimam, 2 ili 4 točka nebitno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Rusi su u obavezi da imaju kamere na vozilima radi lakseg dokazivanja na sudu i osiguravajucim kompanijama. Nadam se da ce to uvesti i kod nas buduci da ima gomila mahinacija pri saobracajnim nezgodama gde zrtva postane krivac i sl. Ovako je sve jasno - i ko je prekoracio brzinu, i ko je preticao nedozvoljeno, vozio nepropisno... nema cile mile posle na sudu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ја нисам бранио мотористе већ сам говорио уопштено за све без разлике. Дивљаци неопевани!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

ne videh toliko videa sa oduzimanjem prednosti, video sam dosta obilazenja od starne motora preko pune, sa desne strane, prekoracenje brzine itd...kako rece Istankov, ovaj video lepo pokazuje koliko sami motoristi su krivi za nesrece, tu i tamo ima pripmera da je motorista odradio sve po propisu pa ipak doziveo nesrecu, ali to su uvek mogucnosti i stuacije koje mogu svakome da se dese.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja