Jump to content

Moto Zajednica

Ko pravi auspuhe za motore u Srbiji?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Treba da mi se naprave auspusi a o tome ko i gde radi nema bas puno informacija... Ako neko zna nekog majstora (najvise bi mi odgovoralao iz okoline novog sada ili sremske mitrovice) neka napise ovde broj telefona ili adresu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

meni je Andjelo uradio cev sto spaja top i izduvne grane, povoljno, brzo i po uzorku bez motora... a mom drugaru je pravio auspuh za cbr600F3, lepo se cuje i lepo izgleda a opet malo kosta... tako da od mene :takoje: :takoje: :takoje: za Andjela

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Cuo sam za andjelka, iz bele crkve lik, a cuo sam i za ove iz ade, iskreno, mislio sam da je to jedna firma :zbunjen: i za Dragana Cvetkovića - Tora iz Leskovca. Nije problem otici do ljudi, nego sam mislio da ima neko blizi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Darko iz maglica imas ga FB auspusi by Darko, proveri pa javi sta si radio! 1zdravo.gif

Darko dere kozhu s ledja. za te pare chu da uzmem akrapa da rastura bubne opne. ma deru i ovi iz ade kad bolje razmislim

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

darko grbic

Maglic Novi Sad

Telefoni - 0642953366

 

Dragan Cvetković - Tora

Leskovac

tora016@hotmail.com 064/14-77-556

 

Andjelko

Bela Crkva

andjelow@gmail.com 0638060818

 

DRAGON ADA

24430 Ada Ljubomira Nenadovića 4

dragonauspuh@gmail.com 063/813-95-95

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Pravi i moj drugar po narudzbini mada uvek ima i na lageru bar 5-6 komada,samo je pitanje koji vam model odgovara.

Sto se kvaliteta tice odlicni su i zvuk im je extra,a evo i nekih modela koje smo ja i drugari koristili na svojim motorima.

post-17597-0-96144700-1385328389_thumb.jpg

post-17597-0-83503600-1385328437_thumb.jpg

post-17597-0-23845900-1385328448_thumb.jpg

post-17597-0-97003300-1385328485_thumb.jpg

post-17597-0-20780400-1385328542_thumb.jpg

post-17597-0-35147200-1385328545_thumb.jpg

post-17597-0-90030700-1385328592_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ja sam cuo da onaj momak u Adi pravi nenormalno dobre auspuhe!Imao sam priliku da vidim neke od njegovih radova,i mogu vam reci da je perverzija kako radi!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bio sam kod coveka sto pravi Dragon ( ne secam se ime coveku nazalost), i stvarno radi vrhunski... Dacu mu da napuni moj Arrow.

 

Cak sam na srecu imao prilike da vidim par godina stare auspuhe koje je pravio, koje mu je covek poslao postom da ih ponovo napuni vunom. Sa nekog kvada su bili... I stvarno se vidi da su svetski uradjeni. Covek radi sve od prohrona.

 

Ja nisam kupio pravljen auspuh iz prostog razloga sto za SV top ide sa delom grana, a hteo sam da mi ostane i fabriciki, ta uzeh bas za njega. Drugi razlog je sto markirani auspuh ne gubi na ceni kao ovi sto su ovde pravljeni.

Ali u svakom slucaju preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Gilera Nexus 250i.e. 2008

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

mozda se niste dobro razumeli ti i Dragon, jer ako je masina 4-taktna, ne vidim zasto nebi mogao da napravi auspuh, nema tu razlike motor ili skuter, vidjao sam skutere sa njegovim auspuhom, jedino sto on ne radi auspuhe za 2-taktne masine , tako da ako je masina 4-taktna ne bi trebalo biti frka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

 

Darko Grbić iz Maglića kod Novog Sada https://www.facebook.com/darko.grbic.58

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

moguce da Robert nece da radi ali eto ja imam dogovoreno za sledeci mesec da dodjem da mi radi grane i auspuhe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Gilera Nexus 250i.e. 2008

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

moguce da Robert nece da radi ali eto ja imam dogovoreno za sledeci mesec da dodjem da mi radi grane i auspuhe

dobro smo se razumeli...ne radi spuh za skutere jer je kod njih mnogo veca termperatura zagrevanja nego kod motora..takodje pricao mi je i oko same montaze, jer je fiksiran za tocak koji radi.

 

culi smo se telefonom tako da nije moglo doci do nerazumevanja.

 

Sent from my 2013022 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Gilera Nexus 250i.e. 2008

Momci pomoc,

 

Robert iz Ade vise ne radi auspuhe, Dragon kaze da ne radi za skutere...ostaje mi Darko iz Novog Sada i Tora...da li je iko radio kod njih i moze iz prve ruke da mi kaze kog su kvaliteta?

moguce da Robert nece da radi ali eto ja imam dogovoreno za sledeci mesec da dodjem da mi radi grane i auspuhe

iste se cuo sa njim, ista prica ko sa dragonom..ne zeli da radi za skut. Dobio sam potvrdu samo od Tore i od Darka..da li su nekom radili za skut?

 

Sent from my 2013022 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Gilera Nexus 250i.e. 2008

Sad sam se cuo sa Andjelkom....radi iskljucivo "kruzne" auspuhe i cena je oko 60 i par evra sa ugradnom(sa nosacem).

 

Gledao sam na youtube par snimaka i deluje mi skroz ok.

 

Ne stavlja nikakve folije, ali garantuje da se auspuh ne zagreva(povrsina) tako da moze naknadno da se lepi bilo koja kvelitetnija folija.

 

Savet sa Vase strane....da li da zavrsetak bude zasecen ili da mi uradi "nakrivljen" zavrsetak kao yoshimura fazon?...mozda bi nakog toga stavio karbon i plocicu yoshimura...ili da ga ostavim bez folije?

evo kako je uradio za beverly:

 

 

 

a ja bi uradio da izgleda ovako:

 

 

Sta mislite?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja