Jump to content

Moto Zajednica

Zahvalnica

Recommended Posts

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ovim putem zelim javno da se zahvalim Bokilicu, coveku i po, koji se iscimao danas iz Pazove da dodjemo do bgbokija, kome se isto zahvaljujem za strpljenje i razumevanje, i pogledamo koji motor je zaista bio u onom stanju koji mi je boki i predstavio. Hvala vam obojici. :care::care::care:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1882 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kako je @Markone88 zakljucao svoj oglas u sekciji prodajem, tj.poklanjam, a tamo ne mogu to da ucinim, a i da ne otvaram novu temu, ovim putem zelim da mu se javno zahvalim na danasnjem poklonu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
17 minutes ago, Blaza said:

Kako je @Markone88 zakljucao svoj oglas u sekciji prodajem, tj.poklanjam, a tamo ne mogu to da ucinim, a i da ne otvaram novu temu, ovim putem zelim da mu se javno zahvalim na danasnjem poklonu !

Hehe, nema na čemu drug! Tu smo da se pomažemo :) nadam se da će da posluže svrsi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1882 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ajd još jednom da iskoristim ovu temu...

Naime, za ovih par godina "boravka" ovde, malo malo, pa naletim na post kolege @Krokodilo kako nesebično deli savete kolegama u nevolji, šta i kako da urade, da dođu do rešenja svog problema. Ne poznajem čoveka, nemam nikakvih (za sada) dodirnih tačaka sa njim, ali me iznenađuje kako, pored svojih redovnih aktivnosti, stigne da svakome, čak i slikovito objasni, i pomogne. I ovo sam imao odavno želju, i neku čudnu potrebu, da javno iskažem, ali ne stižem... Pohvala od mene.

I nije on jedini. Dare satelis, Neša nfs, ma glupo je nabrajati pozitivne likove koji mnooogo znače i doprinose ovoj zajednici...

 

 

  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Ajd još jednom da iskoristim ovu temu...
Naime, za ovih par godina "boravka" ovde, malo malo, pa naletim na post kolege @Krokodilo kako nesebično deli savete kolegama u nevolji, šta i kako da urade, da dođu do rešenja svog problema. Ne poznajem čoveka, nemam nikakvih (za sada) dodirnih tačaka sa njim, ali me iznenađuje kako, pored svojih redovnih aktivnosti, stigne da svakome, čak i slikovito objasni, i pomogne. I ovo sam imao odavno želju, i neku čudnu potrebu, da javno iskažem, ali ne stižem... Pohvala od mene.
I nije on jedini. Dare satelis, Neša nfs, ma glupo je nabrajati pozitivne likove koji mnooogo znače i doprinose ovoj zajednici...
 
 
Хвала друже на лепе речи, искрено.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Pridružujem se zahvalnici za Krokodilo  ali tu je i NFS,Jovan Ristić,Satelis,Đunta,Bokilić.Nesebični ljudi.Ima još sigurno da ne uvredim nekog,ali svaki savet,pomoć uvek je dobro došlo.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja