Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto GP Philip Island, Australija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova

Drago mi je za JL iako nikad nisam navijao za njega. Dok MM koliko god bio dobar toliko je nekada i veliki supak i nek su ga danas kaznili dosta se nekad pravi blesav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Laik sam, ali utisak mi je da je Jorge, dokazano tvrd decko, oba puta (na poslednje dve trke) namerno isao na kontakt. Verujem da ce inicirati kontakt kada god bude imao priliku. Ne krivim ga uopste.

Ne verujem da ce MM imati nesto protiv'. Koliko sam skapirao Pedro je kaznjen jer je promasio marker za kocenje a ne kroz pit. Odatle i kazna jednog mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Žao mi Markeza, čini mi se da je isuviše stroga kazna i MNOGO utiče na borbu za titulu za takav propust a i moram se složiti sa dvojicom smarača SK da novo pravilo nije najsrećnije formulisano... sa druge strane, Markez je leteo na sve strane pre ulaska u box i zadnja guma je baš propala...

 

1402088_10201952200548134_1528329667_o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A meni se javilo da će Pedrosa da izjebe promenu motora :)

Nije MAQ-uova greška, video sam kako se Nakamoto prepire sa činovnikom Dorne oko toga koji je krug poslednji za ulazak i na kraju kaže this is bullshit. Evo šta su skinuli sa MAQ-ovog motora posle 11 krugova:

 

DAAVHzt.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne moraš da pritisneš pauzu pre ctrl/alt/p da bi skinuo sliku sa videa. Tako izbegneš ovu play strelicu u sredini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kao sto rekoh, ranije...da sam prilicno pobornik teorije zavere. Ovaj osmejak i razne druge epizode, sve me nekako navode na sumorne misli. I u tome nisam jedini.

Zamislite da je Markino danas dobio.

Sem okorelih pratilaca prvenstva, mnogi bi batalili gledanje...jer je sve reseno. Ovako se malo zakuva, da finale bude interesantnije...pa ce konacni bilans na racunu biti veci. Prodace se i po koji kacket...srecom nije bilo zrtava.

 

Zvuci sasavo, ali mi cesto promakne kroz misli. Zato se i nisam nagledao trka ove godine.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Meni bi logicnije objasnjenje za taj propust bilo da je decko pogresio, pre nego da je tim pogresio... Nije to bilo koji tim koji ne zna sta radi, vec HRC tim u MotoGP-ju. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Posle warm up-a, u prenosu sam cula da je svim timovima receno kakve su kazne za ne postovanje pravilnika o odlasku u box zbog zamene pneumatika.

Markez je sam, iz samo njemu znanih razloga, ignorisao ono sto su mu njegovi sa zida porucili. Na zvanicnom sajtu ima video, moze ga svako pogledati, gde se lepo vidi kako se iz njegove garaze hvataju za glavu kada su videli da je Mark produzio da vozi. Jedan od mehanicara je cak napravio pokret rukom koji je jasno ukazivao da je sve gotovo za njih.

 

Po meni, Lorenco nije napravio nikakav prekrsaj time sto je malo odgurnuo Marka. On je bio u punoj brzini, Mark jos nije dostigao najvecu brzinu i njegova je greska sto mu se nasao na putanji. Uostalom, videla sam na warm up-u, kako su Lorenco, Rosi i drugi izlazili na stazu posle zamene guma. Gledali su da li neko dolazi i vozili su tako da ne ometaju one koji su vec bili na brzom krugu. Bez obzira sto je to zagrevanje, Lorenco je vozio kao da je trka.

 

P.S. Markez je bio besan kao ris kada su mu kazali zbog cega je disfalifikovan. Kasnije, kada se smirio, naravno da je "nabacio" osmeh.

Toliko o tome. Odoh na spavanje.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Momento, blago tebi.. sve ti je jasno i nemaš nikakvih dvoumica.

 

 

 

Za koga radi ovaj čovek?

 

gUUJ7hV.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Za sve one kojima nije jasno šta se desilo evo šta su pokazali Lorenzu. U istom krugu kada su MAQ-u pokazali još 2 kruga:

p.s. Momento, pošto ti znaš da MAQ laže i da su mu rekli ša treba, preskoči ovaj post.

 

Z1vrDd3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Veliki komentatori su i ovaj put postavili nove standarde... Zivo me zanima kakve bi bile njihove reakcije kad bi pratili jednu trku WSS ili ne daj boze BSB...

 

Mislim da cu uskoro prestati da pratim uzivo trke MotoGp i lepo cekati da izadje neki torent pa onda polako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Evo pogledajte šta rade budale...0ljut2.gif

 

After the @ausmotogp @DamoCudlin was apologised to by race direction for wrongly giving him a black flag http://wp.me/pTIhl-22Z

Odličan tekst - http://motomatters.c...day_round_.html

 

Sreca da ih nije jebavao i zavrsio trku... To je trebao i MM da uradi :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Uradio svojevremeno Biaggi (je li on bese, protiv Doohana?). Ignorisao crnu. Dzabe.

Da, mislim da su mu prvo iz tima signalizirali da sačeka definitivnu odluku (pošto se tim žalio) - tako nešto. Pošto žalba nije prošla on je onda ignorisao crnu zastavu. Inače posle se tek saznalo da je to bila velika greška direkcije trke i Maks je poprilično pokraden u toj trci koja se vozila u Katalunji 1998 koja je praktično i odlučila prvaka. Maks (Erv Kanemoto Honda) je u tu trku ušao sa par poena prednosti u odnosu na Doohana.

Šta se desilo: Baroš i Maks su dobili kaznu prođi kroz zbog navodnog međusobnog obilaženja u zoni žute zastave koja se nigde na snimku nije mogla videti, niti su je komentatori spomenuli u prenosu. Baroš je ušao i odradio kaznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A onda su došli na Philip Island gde su navijači poneli crne krpe i mahali Biaggi-u dok nije opalio o ledinu? Ili sam ovo sanjao?

 

 

sa' ću da proverim!

 

Ili je to bilo u kvalifikacijama za tu trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Posle warm up-a, u prenosu sam cula da je svim timovima receno kakve su kazne za ne postovanje pravilnika o odlasku u box zbog zamene pneumatika.

 

mncv.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja