Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem far za GS 500

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Potreban mij je far koji nije okrugli već "romb" (motor ima oklop). Moto je SUZUKI GS 500, godište 1997.

Sećam se da je neko od forumaša imao oglas da nabavlja farove ali tu temu ne mogu da pronađem. Verovatno je nestala sa ostalim oglasima?

 

telefon: 063/23 49 23

 

post-953-12878992905471_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Da, da... Gordanmg je nabavljao farove. Hvala! ;)

 

P.S. Menjam ga jer je pocrneo iznutra i kada vozim s dugim svetlima efekat je kao sa malo jačom pozicijom :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

e ako ne nadjes far,pokusaj da sredis taj.skini ga sa motora,odvoji prednje staklo i uzmi sprej sa efektom hroma.dva-tri puta sam to radio i bilo je mnooogo bolje nego pre farbanja sprejom,posle sve to lepo zalepis silikonom ili lepkom za soferke,sta nadjes tako.kazem ti radio sam to ako lepo isprskas ima dobar efekat,a prethodno uzmi vodenu smirglu,sto blazu i ismirglaj i ispoliras nekom jos sitnijom smirglom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Donmarkoni, hvala na savetu, ali ne uspeva mi da odvojim staklo. Plašim se da ču ga slomiti, baš je čvrsto spojeno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

ovo na slici kod mene je od yamahe.ali je slican kao i tvoj far.saljem ti sliku da vidis kako izgleda rastureno.

staklo je zalepljeno za neku kao gumu s unutrasnje strane,znaci ako bi mogao sa skalpelom polako okolo sa spoljne strane da odvojis staklo koliko toliko od kucista fara,znaci da zavuces skalpel izmedju stakla i plastike-probaj.

na kraju krajeva,ako mislis da kupis drugi far,nema sta da izgubis,samo mozes dobiti ukoliko uspes da odvojis staklo od plastike.

kada sredis taj sjaj,ima i bezbojnog silikona,zalijes u plastiku stavis staklo i the end.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja