Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R6 2004

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Yamaha YZF-R6, 2004 godiste, presla 8500 km, regularna - Bg. table, registrovana do polovine jula 2008.

Bez ulaganja, osim redovne zamene ulja pred pocetak sezone.

Na motoru su jos uvek prve gume (Dunlop D208) i fabricki lanac.

Yoshimura RS-3, tamni vizir.

 

Cena 5500eur

 

063 333 815 Nebojsa

 

post-852-12878992874561_thumb.jpg

post-852-12878992875063_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze, nisi stavio tel, pa me zanima, jel nesto farbano, posto vidim da se jako sjaji. Ili je mozda poliran. Vidim da mu fale neke nalepnice pa zato. Treba tu sa strane da mu pise YZF i na maski desno R6 (cini  mi se). Ovako izgleda ok motor. A i nije puno para. Jel ima sve papire?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
link=topic=14164.msg190356#msg190356 date=1200497961]

mislim da je krajnje neukusno da se pita to oko papira, ovako javno, i da se komentarishe cena...

Druze, pa nema telefon, gde da ga zovem, a cenu nisam komentarisao ni najmanje. Cak sam rekao da je ok. A sta je strasno pitati jel sve ok?  I nevidim razloga da se ti uopste mesas?  ??? Ja sam kupac, a vidim da ti nisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

pa dobro, vashe mishljenje... necu da offujem ali mislim da nije kulturno i lepo da se to pita javno, uostalom mislim da sve to mozhe i preko pm-a da se pita  ::)

uostalom pishe i da je motor registrovan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
link=topic=14164.msg190360#msg190360 date=1200498698]

pa dobro, vashe mishljenje... necu da offujem ali mislim da nije kulturno i lepo da se to pita javno, uostalom mislim da sve to mozhe i preko pm-a da se pita  ::)

uostalom pishe i da je motor registrovan...

Druze, ko je pitao uopste za registraciju?  Ja sam pitao jednu normalnu stvar. I ja kada sam prodavao motor  pitali su me sve i svasta. I to je skroz ok. A posto  nije stavio tel, neka mi ga on posalje i ja cu ga zvati. Ja nekupujem motor preko poruka. I mani se ti tvojih komentarisanja. Ima ko je zaduzen da mi kaze dali sam nesto pogresno napisao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Evo me!  ;D

Drugari sve OK, nemojte se svadjati!!! ;D ;D ;D

 

KAWA je u pravu i treba sve to da pita. Posto nista ne krijem meni ne smeta ni da me javno pita.

 

Motor regularan, uvezen iz USA, registrovan na Bg table. Ja sam drugi vlasnik ovde.

Ne vodi se na meni, ali mogu da ga prevedem na sebe, ili da ga prevedem direktno na kupca (sto mislim da je bolje resenje).

Cena je takva jer meni toliko treba da se zatvorim u nekoj finansijskoj kombinaciji, a i nisam alav pa da trazim vise nego sto (meni) vredi. Takodje nisam dobar u disciplinama cenkanja i natezanja, pa mi glupo da stavim 5800 (u nadi da ce neko da "naleti") a onda ga spustim na 5500. Ovako napisem koliko je realna cena i to je to.

 

Kawi poslao PM sa detaljnim objasnjenjima;

sve ostale informacije na prilozeni tel.

 

Eto.

 

Pozdrav

 

Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ima ko je zaduzen da mi kaze dali sam nesto pogresno napisao. 

 

Niko ko se ovde uključio nije ništa pogrešno napisao ili loše mislio, svi su u pravu. E sad, dešavale su se razne stvari mada je i pored toga nemoguće staviti komunikaciju u obavezan kliše. A nije ni pametno, naši članovi ovde trguju pa neka to rade bez ograničenja samo da je sve korektno i u skladu sa pravilima. A korektno u osnovi znači da niko nije oštećen, ni kupac ni prodavac, ko god postavio oglas.

 

Urednik ne treba da se meša u sve i svašta, računamo da su članovi ozbiljni i savesni ljudi i da će bez uplitanja i sugerisanja naći dogovor od obostranog interesa. Zbog toga je najbolje kada se postavlja oglas da se pruži što potpuniji opis kako bi pitanja bilo što manje i da se odnose npr. na lokaciju, bivšeg vlasnika, način održavanja, iznos i način ulaganja oko održavanja, servis i sl.

 

Ovi oglasi su zamišljeni kao mesto bez problema, zatvaramo kombinacije između sebe na prijateljski način pa sem prijateljskog ishoda drugačije ne bi trebalo da bude.

 

Nema tenzije, idemo dalje, motor se prodaje.  8)

 

2 bludni_sin

 

Kontakt telefon možeš da staviš ovde ili da ga privatnom porukom proslediš svakome ko na ovoj temi pokaže interesovanje. Ispravno je i jedno i drugo pa imaš potpunu slobodu odlučivanja i delovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Jel dolazi u obzir neka zamena?

 

 

 

Zavisi sta je u opticaju za zamenu?

Mada generalno, meni trebaju novci, posto vec imam novi motor u planu, tako da najradije menjam za kes! ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Vidim da mu fale neke nalepnice pa zato. Treba tu sa strane da mu pise YZF i na maski desno R6 (cini  mi se).

 

Moram da ispravim Kawu. na modelu YZF-R6 iz 2004 godine, fabricki ne treba da stoje nalepnice YZF sa strane i R6 iznad fara. Ako ih ima, znaci da ih je neko naknadno zalepio.

Ni ja nisam bio siguran, ali sam proverio na Yamahinom sajtu i razresio nedoumicu. Sto znaci da je motor u fabrickim sarama i sa fabrickim nalepnicama!

 

ps. Ovo sam saznao cim me KAWA pitao, ali zaboravih da napisem. Tek sada mi je drugar koji je video oglas skrenuo paznju da na to nisam odgovorio, pa ispada da je na motoru nesto radjeno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Da li te mozda zanima u cistoj zameni:

MAZDA MX-5

boja siva

ccm3 1598

kw 85

god. 1991

prva reg. 1994

Automobil je kupljen nov kod nas 1994. u Genex-u (nisam prvi vlasnik)

Reg. do 04.2008.

Presla 168.000km

Vozila ga je moja devojka proteklih 2 god.

Od opreme ima alu felne 15", momo volan i pioneer mp3, el.prozore

Nije neka slika, mnogo je lepsa u prirodi!

 

 

post-2684-12878993543771_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Da li te mozda zanima u cistoj zameni:

MAZDA MX-5

boja siva

ccm3 1598

kw 85

god. 1991

prva reg. 1994

Automobil je kupljen nov kod nas 1994. u Genex-u (nisam prvi vlasnik)

Reg. do 04.2008.

Presla 168.000km

Vozila ga je moja devojka proteklih 2 god.

Od opreme ima alu felne 15", momo volan i pioneer mp3, el.prozore

Nije neka slika, mnogo je lepsa u prirodi!

 

 

Na zalost, nisam zainteresovan za zamenu. Narocito, jer nemam polozenu B kategoriju! ;D

U svakom slucaju hvala na ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja