Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Thundercat 600

Recommended Posts

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ne stavljaju se tegovi samo zbog felne, ima i guma tu udela. Inace kao sto sam napisao, motor se moze proveriti, ako si zainteresovan, dodjes, odemo kod vulkanizera da pogleda obe felne, a mozes i da povedes svog(vulkanizera, plasticara, limara, mehanicara)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ovo je više, nego primamljiva ponuda! 0takoje.gifMoj buraz ima Tcat-a 96˙ i prezadovoljan je njime. Na moje pitanje šta bi sledeće uzeo, kaže opet Tcat-a, ali onog iz ´06, sa indžekšnom (da uveze iza USA, pošto se tamo proizvodio do 2006, mada ima i 2007 godište da se nađe). Kaže da mu je motor taman, ima sve što mu treba, a i veoma je mali potrošač). Ja sam ga nekih 5km vozio, za mene je aždaja, naspram mog slabašnog Transalpa, tako da itekako ima snage. :D

Nek´ je srećna prodaja! Ko uzme ovaj motor, verujem da se neće pokajati. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Moja velika greška. BIo sam ubeđen da se pravio i sa "indžekšnom", pošto sam negde pročitao (čitanje svaki peti red).

Izvinjavam se na neinformisanosti i na off-u...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

U startu si trebao staviti poslednju cenu ili cenu uvecanu za 50-100eur od tvoje poslednje, cisto da ne bude bez pogodbe. Na kraju si spustio cenu 750eur, a to znaci da si sa pocetnom cenom mozda izgubio ozbiljnog kupca, spremnog da u tom momentu plati recimo 2.000eur, ali te nije ni pozvao, jer je razmisljao da je bezobrazno ponuditi 2.000 za nesto sto kosta 2.550. Druga stvar, je nepoverenje nasih kupaca, kada su u pitanju velika snizenja, uvek postavljaju pitanje sta li nije u redu kada prodavac ovoliko spusta cenu. Inace, motor je odlican i mislim da vredi vise od cene za koju ga prodajes, primera radi u Nemackoj ga je tesko naci za te pare. Zelim ti srecnu prodaju.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

motorich lep ko lutka! fali raji para zato ne odlazi. ne zhuri se, naleteche neko, nema smisla da ga poklanjash.

eno 2x CBR1000F za male pare, dobre pa ne odlaze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja