Jump to content

Moto Zajednica

Mini trip i veoma prijatno iskustvo u Hrvatskoj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z900 2020

Nema motora ali ima alfe 0takoje.gif

 

Inace dobro si me nasmejao i na kraju rastuzio i dobro se zamislio posle citanja ove avanture. Svaka cast druze sampion.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ovo je definitivno avantura ......samim tim što si ALFOM krenuo na put od 1000km :D:D:D:D:D

 

Znam o cemu pricas. Ja idem 4 puta mjesecno na takvu "avanturu" od 1000 km sa Alfom i uvijek je nekako neizvjesno...hoce li me negdje uslikati ili ne. :ups::)

 

@Gargi

Stvarno imas talenta za pisanje. Otkino sam, izmedju ostalog, na "šencu" ...:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Дивна прича.

Што се Плитвица тиче, жао ми је што у последњој подели карата нису нама припале, ал' опет, да јесу, вероватно би смо их упропастили. Можда је овако и боље.

 

Жив био и да те служи та глава и та Алфа :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

@Balavurda

 

Kamo sreće da su ostale naše (odnosno da nije bilo nesrećnog rata) naravno, ne bi se sigurno desilo ono što se upravo dešava tamo: prevelik broj turista, krenula izgradnja apartmana na sve strane (naročito u selu Plitvica u samom srcu nacionalnog parka, bukvalno par stotina metara od jezera), pronašli su nedavno čak i fekalije u vodi velikog plitvičkog slapa. UNESCO preti da će ih izbaciti sa liste zaštićene svetske baštine....  Užas. Ili, što bi rekli - da parafraziram malo: došli divlji, isterali domaće (pitome)... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure
On 13.2.2018. at 9:25, Eventum je napisao:

Krasna avantura i izvrstan tekst!

Nego, imaš li možda koordinate iz GPS-a da se može pronaći Paju i odnijet čovjeku pivo?

Obavezno daj neke slike kad budes išao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R
On 2/13/2018 at 9:25, Eventum je napisao:

Krasna avantura i izvrstan tekst!

Nego, imaš li možda koordinate iz GPS-a da se može pronaći Paju i odnijet čovjeku pivo?

He he.....da je bila avantura to jeste. Tačne koordinate ne znam ali selence se zove Donja Brusovača, kuća je tik pokraj puta onako usamljena . Drvena kućica onako malo podignuta mislim da je ispod nekad bila štala, vrata u sredini i po prozor sa leve i desne strane ima jedna velika lipa ispred kuće i jedan veliki senik tj šaer kako ga tamo zovu. Ako ikad nadješ Paju pozdravi ga .....sigurno će se setiti ako mu kažeš.

Slika nažalost više nema, kadprebaciš slike na komp i misliš da ce trajati večno, al kur....ode komp ode i gomila dragih slika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crossrunner 2017
He he.....da je bila avantura to jeste. Tačne koordinate ne znam ali selence se zove Donja Brusovača, kuća je tik pokraj puta onako usamljena . Drvena kućica onako malo podignuta mislim da je ispod nekad bila štala, vrata u sredini i po prozor sa leve i desne strane ima jedna velika lipa ispred kuće i jedan veliki senik tj šaer kako ga tamo zovu. Ako ikad nadješ Paju pozdravi ga .....sigurno će se setiti ako mu kažeš.
Slika nažalost više nema, kadprebaciš slike na komp i misliš da ce trajati večno, al kur....ode komp ode i gomila dragih slika

Na Goole street-u je sad glavni put kroz selo asfaltiran... jel tako bilo i za vreme tvoje avanture?


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3958 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Baš mi je drago što so ovo vaše krasno, poučno I emotivno iskustvo podijelio s nama.
Hvala ti!!!!!


Vozim motor a nisam bajker.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R
On 2/25/2018 at 22:20, Heldon je napisao:


Na Goole street-u je sad glavni put kroz selo asfaltiran... jel tako bilo i za vreme tvoje avanture?


Gesendet von iPad mit Tapatalk

da....tuda je bio asfalt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Evo koordinate za eto one koje prolaze tuda..mada ne znam zasto bi neko isao tuda bez razloga:)

elem....latitude 45.212712   longitude 15.722083

 

https://www.instantstreetview.com/@45.212681,15.721933,185.36h,-17.57p,0z

 

po secanju skoro pa sasvim siguran da je ovo ta kuca, .....ima dosta slicnih , ali po pravcu dolaska i izgledu ovo je ta siguran sam.

Nadam se da je stari jos uvek ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja