Jump to content

Moto Zajednica

Avantura 2014

  

33 članova je glasalo

  1. 1. Koja destinacija vam odgovara u Maju / Junu 2014 god ?

    • Spanski i Francuski Pirineji
    • Sardinija
  2. 2. Koji termin vam odgovara ?

    • 24.05. - 31.05.2014
    • 31.05. - 07.06.2014
    • 07.06. - 14.06.2014
    • 14.06. - 21.06.2014


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Kostenberechnung, bitte???

 

(ovako kaze Google translate 1neznam.gif)

 

 

Radim maksimalno na tome, hotela ima na raskos, ima i totalnih " rupa ", stigle su neke ponude...

 

Pozicija hotela je isto mnogo bitna da bi izbegli ravne predele Sardinije. Ako odemo na sever, imamo manji izbor dobrih ruta, ako odemo na jug, sve ravno kao na dlanu, zapadna obala nije toliko interesantna, istocna obala i centar su san snova i moze bez problema da se napravi i do 15 tura po 300 km a da se nista ne vozi duplo.....

 

Ponude postavljam uskoro....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

 

... istocna obala i centar su san snova i moze bez problema da se napravi i do 15 tura po 300 km a da se nista ne vozi duplo.....

 

 

Znači, taman 7 tura po 500-600km. :zvizduk:

 

Postaje zanimljivo, pratim... :hej:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Pocinjem sa predlozima hotela za Sardiniju:

 

1. Hotel Pausania Inn

 

Do sada neuporedivo najjeftinija ponuda od preko 20 hotela koje sam kontaktirao. Malo je suvise na severu, ali bez ikakvih problema mozemo da iskombinujemo 7 dana po oko 350 km, cak mozemo i do Korsike da skoknemo.......

 

http://www.hotelpaus...azioni_foto.htm

http://www.hotelpaus...lbergo_foto.htm

http://www.hotelpaus...orante_foto.htm

 

 

Koordinati: 40°54'40.15"N 9° 5'44.52"E

 

 

Za nasu grupu daju specijalni popust !

 

Cena po osobi i danu u dvokrevetnoj sobi za nasu grupu je 34,00 € sa doruckom i vecerom. :takoje:

Isto to samo sa terasom, 39,00 € sa doruckom i vecerom.

 

Ko hoce dvokrevetnu sobu sam da koristi, doplacuje 20,00 € po danu !

 

Slobodnih mesta imaju za sva 4 navedena termina

 

Obratite paznju da ovaj hotel, na zvanicnim platformama nude za 57,00 € po osobi i danu, i to samo sa doruckom, bez vecere !!! :lol:

 

Preporuka 85 % na Tripadvisoru, evo i zvanicnih cena : http://www.tripadvis...o_Sardinia.html

 

Ovde mozete da vidite sve slike od hotela Pausania Inn:

 

https://www.google.d...biw=960&bih=442

 

 

PAUSANIA INN - HOTEL E RISTORANTE > S.S. 133 Tempio-Palau km. 1 > 07029 Tempio Pausania (OT)

Tel. +39 079 634037 > Fax +39 079 634072 > hotelpausaniainn@hotelpausaniainn.com

 

Idemo dalje.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

2. Hotel Club Saraceno ****

 

Hotel je ne samo za nas bajkere, nego i za nase saputnice malo lepsa varianta, nego hotel broj 1

 

Hotel Club Saraceno se nalazi na istocnoj obali Sardinije, tacno u sredini i mogao bi biti idealna baza za sve pravce na Sardiniji.

Hotel ima svoju privatnu plazu.

 

Koordinati Hotela : 39°55'17.31"N 9°42'2.92"E

 

http://www.hotelclubsaraceno.com/

 

 

 

 

Za nasu grupu Hotel nam nudi sledece uslove za prva 3 termina:

 

Cena po osobi i danu u dvokrevetnoj sobi je 59,00 € sa doruckom i vecerom.

Jednokrevetna soba kosta 77,00 € po osobi i danu sa doruckom i vecerom.

 

Ovaj hotel na netu nude od 93,00 € po osobi i danu, samo sa doruckom !!!

 

http://www.tripadvisor.de/Hotel_Review-g608903-d667297-Reviews-Hotel_Club_Saraceno-Arbatax_Tortoli_Province_of_Ogliastra_Sardinia.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Ich bevorzuge Sardinien,

 

Razlika u ceni između ova dva je značajna.

 

MIlane, opet bravo na trudu i načinu prezentovanja.1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

3. Hotel Su Lithu

 

Do sada neuporedivo najbolja pozicija za nasa putovanja, jer nam pruza mogucnost da obidjemo najatraktivnije predele Sardinije, cak i do 600 km dnevno za pojedince :lol:

 

Koordinati: 40°28'32.55"N 9°22'48.02"E

 

Hotel ima fantasticne ocene na svim platformama.

 

Jedini problem je do sada cena. Prva ponuda je glasila na 85,00 € po osobi i danu sa polu pansionom. Kada sam mu napisao da je definitivno preskup, sledila je ubrzo korekcija cene koja je sada 58,50 € po danu i osobi u dvokrevetnoj sobi sa polu pansionom.

 

Vidicemo sta ce treca ponuda ovog hotela da kaze, ali mislim da je ovo sto se tice usluge i pozicije maksimalno moguce. Sta nam vredi usteda od 10,00 € po danu kada se ogranicavamo sto se tice tura i regiona. Mislim da je ovo sto se tice hotela na istom nivou kao " Alpendorf " i " Piccolo Principe ", a sto se tice hrane, dobro pogledajte slike !!! Ima nesto i za Mimija ( vidi sliku sa prasicima ) :zvizduk:

 

Samo da dovedemo i cenu jos na slican nivo i imacemo nezaboravan odmor.........

 

Pogledajte slike:

 

http://www.serapea.it/sardegna/bitti_barbagia/photogallery_hotel_ristorante_su_lithu_sardegna.htm

 

http://www.booking.com/hotel/it/ristorante-su-lithu.de.html

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Idemo dalje.....

 

Polako ovaj zadnji hotel " Su Lithu " pocinje da biva veoma interesantan.

 

Nakon sto je gazda vec treci put spustio cene, sadasnje stanje je sledece:

 

1. Ko zeli samo prenociste i dorucak u ovom hotelu, on placa 41,00 € po osobi i danu u dvokrevetnoj sobi

2. Ko zeli polu pansion moze da ga bukira za 58,50 € po osobi i danu u dvokrevetnoj sobi

 

Ova prva solucija je mozda i najbolja, jel nismo vezani za vreme za veceru, nego mozemo po zelji da jedemo u hotelskom restoranu po narudzbi ili da se spustimo peske do gradica ispod hotela i da tu odaberemo neki restorancic ili piceriju, ili cak da veceramo negde usput na povratku sa ture. Tu su nam sve opcije otvorene. Ako nam se bas toliko svidi sta hotel servira svojim gostima za veceru, sigurno nije nikakav problem da na licu mesta doplatimo za polu pansion.

 

Po mom licnom misljenju, posle onoga sto sam o ovome hotelu procitao na netu, ovaj hotel je sa ovom cenom od 41,00 € po osobi i danu maksimalno " SKINUO GACE " :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Ovoje danasnji odgovor vlasnika hotela " Su Lithu "

 

Wat we can do for you as we said in the last mail to offer a €41 per person B&B tratment and we can offer a traditional dinner in our old kitchen beverages included.

 

Below you will find a resume of our offer:

 

The price for the period requested 24/05 to 31/05 in BB (breackfast included) is:

 

Double room with garden view: 41,00 € x 2 persons = 82,00 € x 7 nights = 574,00 € per room

Double room with panoramic view: 45,00 € x 2 persons = 90,00 € x 7 nights= 630,00 € per room

One traditional dinner including berverages ( house wine, water and after dinner ).

 

Sta mislite ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Mislim da bolje od ovoga ne može.

 

Kada krećemo na put? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Mislim da bolje od ovoga ne može.

 

Kada krećemo na put? :D

 

Ti bi vec tamo, a samo sto si uparkirao motor u garazu... 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Mislim da bolje od ovoga ne može.

 

Kada krećemo na put? :D

 

 

 

Jos cekam da postave cene za trajekte za sezonu 2014 na relaciji Italija - Sardinija.

 

Krajem Novembra se objavljuju cene za 2014. god. tako da moramo jos malo da se strpimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Mogli bi već u februaru.

 

Ne znam kakvo je tamo vreme,ali ja ga imam tada dovoljno.

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

 

 

Pozdrav svima!

 

Glasao sam za Sardiniju u maju. Tada ja tamo najlepše, cveće miriše, prijatno je toplo, taman za vožnju, a može i kupanje u moru. Turistička sezona još ne kreće, nema neke velike guže, čak i hoteli nisu svi otvoreni. Ja sam dva puta obišao Sardiniju u maju.

 

Što se smeštaja tiče, ja bih izbegavao istočnu obalu. U glavnom je pusta sa malo naselja. Treba je samo provozati do juga (recimo Villasimius)

Moja preporuka bi bila, da se napravi krug oko ostrva, sa ponekom prečicom (krugom) preko unutrašnjosti (Lanusei - pa jugozapadno). Veoma lepa je južna obala, pa ostrvo S.Antioco. Dalje prema severu od Iglesiasa do gradiča Guspini i obavezno prema zapadu do mora (Piscinas). Dalje prema severu treba izdržati monotoniju do Oristana. Onda počinje opet krivinarenje preko Bose sve do Alghera (taj put me podseča na jadransku magistralu ispod Velebita). Od tu dalje prema zapadu na Capo Caccia pa prema severu do Stintina i uz severnu obalu pored Castelsarda do Santa Therese de Gallura. Tu bi mogli na trjakt za Korsiku, koja ima potpuno drugi krajolik. Oba ostrva su relativno mala i za sedam dana je moguće obići oba dva bez neke naročite žurbe. Ako Korsika ne dolazi u obzir, onda vožnja uz Kostu Smeraldu ili preko unutrašnjosti do Olbie.

 

Rado bih se priključio u maju. Ako ipak ispadne varijanta Pireneji, meni bi odgovarao termin u junu, jer tada planiram putovanje do Portugala (Cabo Rocca).

 

U svakom slučaju, planiranje putovanja je meni veliko uživanje i svako putovanje sastavljeno je od tri faze:

1) planiranja,

2) vožnje

3) buđenje uspomena.

 

Sada je vreme za uživanje u planiranju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

 

 

Pozdrav svima!

 

Glasao sam za Sardiniju u maju. Tada ja tamo najlepše, cveće miriše, prijatno je toplo, taman za vožnju, a može i kupanje u moru. Turistička sezona još ne kreće, nema neke velike guže, čak i hoteli nisu svi otvoreni. Ja sam dva puta obišao Sardiniju u maju.

 

Što se smeštaja tiče, ja bih izbegavao istočnu obalu. U glavnom je pusta sa malo naselja. Treba je samo provozati do juga (recimo Villasimius)

Moja preporuka bi bila, da se napravi krug oko ostrva, sa ponekom prečicom (krugom) preko unutrašnjosti (Lanusei - pa jugozapadno). Veoma lepa je južna obala, pa ostrvo S.Antioco. Dalje prema severu od Iglesiasa do gradiča Guspini i obavezno prema zapadu do mora (Piscinas). Dalje prema severu treba izdržati monotoniju do Oristana. Onda počinje opet krivinarenje preko Bose sve do Alghera (taj put me podseča na jadransku magistralu ispod Velebita). Od tu dalje prema zapadu na Capo Caccia pa prema severu do Stintina i uz severnu obalu pored Castelsarda do Santa Therese de Gallura. Tu bi mogli na trjakt za Korsiku, koja ima potpuno drugi krajolik. Oba ostrva su relativno mala i za sedam dana je moguće obići oba dva bez neke naročite žurbe. Ako Korsika ne dolazi u obzir, onda vožnja uz Kostu Smeraldu ili preko unutrašnjosti do Olbie.

 

Rado bih se priključio u maju. Ako ipak ispadne varijanta Pireneji, meni bi odgovarao termin u junu, jer tada planiram putovanje do Portugala (Cabo Rocca).

 

U svakom slučaju, planiranje putovanja je meni veliko uživanje i svako putovanje sastavljeno je od tri faze:

1) planiranja,

2) vožnje

3) buđenje uspomena.

 

Sada je vreme za uživanje u planiranju.

 

Pa mogao si sa nama i ovaj put na Sardiniju.

Taman bi imali turističkog Vodica.

 

:zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Inače kako sada stoje stvari na Sardiniji imaćemo manjka puteva za vožnju.

 

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:464437-Potop-i-na-Sardiniji-17-mrtvih

 

Mada nije to nikakav problem.

 

Imam ESU,za van puta. I alarm za grad.

 

Do proleća će oni da naprave novo ostrvo. Nije to Srbija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Imamo jos vremena sto se obe destinacije tice.

 

Video sam na nekim snimcima da su vec poceli da popravljaju ulice na Sardiniji.

Nevreme je najvise zakacilo region Olbije na istocnoj obali, kao i ravne predele na jugu.

 

Ovaj zadnji predlog za smestaj sto sam postavio je od pozicije prilicno dobar, posto nam pruza mogucnost da obidjemo i Korsiku.

 

A sto se tice planiranja ruta, naravno to je jedno veliko zadovoljstvo koje iskljucivo radim direktno preko

"GoogleEarth", tako da bas trazim predele sa manjim asfaltiranim putevima sa sto vise krivina.

 

No kao sto rekoh imamo jos vremena za odluku gde i kada.

 

Cene trajekta za sezonu 2014 su upravo postavljene na net, dako da i ovu kalkulaciju mozemo sada da vidimo pa da odlucimo sta nam vise odgovara:

 

Obratite paznju da je najskuplje u celoj prici krevet za spavanje na brodu ! To zadovoljstvo moze da kosta i vise od 80,00 € po osobi u jednom pravcu !

 

Zato postoji i mogucnost da se knjizi fotelja ( kao u avionu ) za neku sitnu sumu.

 

Imamo nekoliko varianti:

 

Unesite za informacije o ceni (za pocetak) ove datume:

 

Petak 23.05.2014

Subota 31.05.2014

 

Genua - Olbia - Genua

Livorno - Olbia - Livorno

 

http://www.mobylines.com/

 

odnosno

 

http://www.directferries.co.uk/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Meni je izbacio sledece cene:

Genova-Olbia 88,80 €

 

Prevoznik : Tirrenia

 

Start : Petak 23.05.2014 / 19:45 h Genova

Stize : Subota 24.05.2014 / 08:00 h Olbia

 

1 Fotelja ( 2. Klasa ) 1 odrasla osoba, nije mestanin Sardinije 40,85 €

1 Motor 1200 ccm 25,49 €

Dodatni troskovi 22,46 €

 

 

Olbia-Genova 68,15 €

 

Prevoznik : Moby

 

Start : Subota 31.05.2014 / 09:00 h Olbia

Stize : Subota 31.05.2014 / 20:00 h Genova

 

1 odrasla osoba, bez fotelje za spavanje ( voznja po danu ! ), nije mestanin Sardinije 38,00 €

1 Motor 1200 ccm 10,00 €

Dodatni troskovi 20,15 €

 

 

Troskovi knjizenja 12,00 €

 

Ukupno : 168,95 €

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

I jos jedna mala informacija za sve saputnice koje ne bi da putuju na motoru do Sardinije i nazad:

 

Za oko 270,00 € ima povratna avio karta Beograd - Bec - Olbia - Bec - Beograd u Subotu 24.05. i Subotu 31.05.2014

Tu se stedi naravno trajekt prevoz, eventualno prenociste na brodu, kao i svi ostali troskovi do Sardinije i nazad za saputnicu., naravno ako to ona i zeli...........

 

Ista ova kombinacija do Sardinije avionom ima i za nase kandidate iz Nemacke i Holandije:

 

Keln - Olbia - Keln u Subotu 24.05. i Subotu 31.05.2014 za oko 200,00 € povratna karta.

 

Pa sada vidite sta vam vise odgovara.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Meni je izbacio sledece cene:

Genova-Olbia 88,80 €

 

Prevoznik : Tirrenia

 

Start : Petak 23.05.2014 / 19:45 h Genova

Stize : Subota 24.05.2014 / 08:00 h Olbia

 

1 Fotelja ( 2. Klasa ) 1 odrasla osoba, nije mestanin Sardinije 40,85 €

1 Motor 1200 ccm 25,49 €

Dodatni troskovi 22,46 €

 

 

Olbia-Genova 68,15 €

 

Prevoznik : Moby

 

Start : Subota 31.05.2014 / 09:00 h Olbia

Stize : Subota 31.05.2014 / 20:00 h Genova

 

1 odrasla osoba, bez fotelje za spavanje ( voznja po danu ! ), nije mestanin Sardinije 38,00 €

1 Motor 1200 ccm 10,00 €

Dodatni troskovi 20,15 €

 

 

Troskovi knjizenja 12,00 €

 

Ukupno : 168,95 €

 

Directferries.co.uk su ponudili za nijansu skuplji prevoz:

 

Genoa - Olbia

 

Depart: Fri 23 May @ 19:45

 

Arrive: Sat 24 May @ 08:00

 

Accommodation / Seating:

 

Reserved Seat (Standard) (P2 x1)

 

arrowleft.jpgOlbia - Genoa

 

Depart: Sat 31 May @ 19:45

 

Arrive: Sun 01 Jun @ 08:00

 

Accommodation / Seating:

 

Reserved Seat (Standard) (P2 x1)

 

Other Information

 

1 Passenger (1 adult)

 

 

 

 

 

Total: €180.33

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Milane,

 

a da li kod BMW-a ima u neki ESA mod koji bi glasio npr. "deep water"?

Čisto ako postoji mogućnost da se dogradi da uštedimo pare za trajekt.

 

Vlasnici modela od 800ccm iste marke nemaju mogućnost nadogradnje pošto imje motor boje za devojčice.

 

Takođe vlasnici KTM modela imaju samo jedan način nadogradnje,a to je da prodaju motor i kupe BMW. :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Uzmi brod za povratak u Subotu 31.05.2014 u 09:00 h iz Olbije, posto bi posle dorucka odmah krenuli na ukrcavanje.

Ova kombinacija povratka koju si odabrao je za Subotu uvece !!! Cekao bi dzabe preko 10 sati na ukrcavanje a i skuplje je, jedino ako hoces jos malo da se provozas :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Milane,

 

a da li kod BMW-a ima u neki ESA mod koji bi glasio npr. "deep water"?

Čisto ako postoji mogućnost da se dogradi da uštedimo pare za trajekt.

 

Vlasnici modela od 800ccm iste marke nemaju mogućnost nadogradnje pošto imje motor boje za devojčice.

 

Takođe vlasnici KTM modela imaju samo jedan način nadogradnje,a to je da prodaju motor i kupe BMW. :lol:

 

 

Ma za to je potrebna samo nova Garmin navigacija sa opcijom " mokra dolina " :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Postoji i druga varijanta, po meni povolnjija za nas koji bi doši sa istoka:

 

transfer Livorno - Olbia, u subotu u 23.30 polazak iz Livorna, cena (motor, vozač, rezervisano sedište) cca 130€ za oba pravca. Vožnja traje oko 8 sati.

 

Učesnici iz Beograda bi, ako krenu u subotu oko 6 ujutru, bez problema mogli stiči na vreme u Livorno (ja sam iz Ljubljane krenuo oko 1 i stigao u Livorno na večeru). U luci nema čekanja, dovoljno je tamo stiči do 22h, bajkere puštaju prve mimo kolone (treba putem interneta kupiti kartu i odštampati je).

 

Krevet na trajektu je skup (80€) pa bi one fotelje mogle poslužiti za nešto odmaranja preko noći.

 

Povratak iz Olbie je također uveće, u Livorno se stiže ujutru. Radoznali avanturisti bi mogli usput obići Pisu, koja je tu na dohvat ruke i malo podupreti onu čuvenu kulu. :hej:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja