Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ljudi, sta je bilo bilo.. sve u svemu dobra kupovina, najbolja afrika koju sam ja do sada video je upravo ta, igrom slucaja pre par godina je otisla bas iz Valjeva al joj izgleda sudjeno da se vrati kuci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

bmw-ADV tj. Vlada je covek trgovac. Ko je i jednom gledao weller diler bice mu sve jasno 0namigivanje.gif

Mi-musterije u taj proces trgovine ulazimo jednim delom i srcem, a kod trgovaca je to cist biznis. U biznisu odavno nema kavaljera. 1aha.gif

Ja licno sam Vladu zvao za tu Africu 95 god. Bio je posten po pitanju stanja, koje je bilo u najmanju ruku zapusteno. Meni se uz takvo stanje nije dopala ni cena. Onda mi je ponudio sledecu Africu 93 god, u odlicnom stanju, ali je jaka cena ucinila da odustanem od kupovine. Cenkali smo se, u cemu pri kupovini ja uzivam. Nikad ne bi kupio motor po fiksnoj ceni, nikad.1lud.gif

Hocu da kazem, trenutno u Srbiji postoje dva-tri coveka od kojih moze da se uzme Africa iz uvoza da necemu valja, Vlada je sigurno jedan od njih. Sto se tice kupoprodajne etike, sve sam rekao u prvom pasusu, ziveli0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2056 postova

Kvalitet konkretne AT je nesporan, ja sam prezadovoljan. Drago mi je da si se uključio, Miki (Free), kao neko sa iskustvom i kao moj čovek od poverenja. Tvoja reč je prevagnula u mojoj odluci.

Poenta priče je cela igra sa prodavcem (ili kako se to već kaže), moje iskustvo i moja želja da to prenesem forumu, valjda tome služi...(forum)

Znam da se slažemo oko toga...

Zovem Te na naša brda... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

@Shuster

Cestitam! :)

 

Meni se ova trafika bas svidja...

 

001nis.jpg

 

to je bre kolor shema za motor a ne ko moja rd 04 taj japanac sto smisli boje za te cetvorke mora da je peder i nadam se da je izvrsio kikiriki kad je izasla u javnost 1lud.gif pazi kad je roze1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

@Shuster

Cestitam! :)

 

Meni se ova trafika bas svidja...

 

001nis.jpg

 

to je bre kolor shema za motor a ne ko moja rd 04 taj japanac sto smisli boje za te cetvorke mora da je peder i nadam se da je izvrsio kikiriki kad je izasla u javnost 1lud.gif pazi kad je roze1staa.gif

post-27243-0-09690400-1389635138_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: RD07a

Hvala Kontaktirao sam Guevaru, i cekam odgovor, a sad cu da trazim i ovaj drugi Comp co, i ako prvi put cujem za to 1neznam.gif

Imas li mozda neki kontakt?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

I jos nesto, nevezano za samu AT, ali vezano za ovu temu:

 

Naprosto je nestala iz liste tema koje pratim klikom na "Moj sadrzaj".

 

Ovo nije prva tema koja mi je tako netragom nestala! Isto se desilo i sa "Vicevima" i jos par tema. Jako nervira, zaista. Sad moram da posebno pretrazujem i otvorim temu da bih uopste i video da li ima novih postova!

 

Hitmane?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

I jos nesto, nevezano za samu AT, ali vezano za ovu temu:

 

Naprosto je nestala iz liste tema koje pratim klikom na "Moj sadrzaj".

 

Ovo nije prva tema koja mi je tako netragom nestala! Isto se desilo i sa "Vicevima" i jos par tema. Jako nervira, zaista. Sad moram da posebno pretrazujem i otvorim temu da bih uopste i video da li ima novih postova!

 

Hitmane?

 

Prenecu nadleznima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Prenecu nadleznima :D

 

 

Blagodarim :)

 

Za sada sam ovu temu stavio u bookmarks :)

 

Ali stvarno je d*kanje ovako pratiti forum...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Od 250 strana teme koju svi pratimo ne verujem da ima 50 strana vrednog sadrzaja zasto je i bila namenjena . Bilo bi lepo kad bi neko ocistio ovu temu od svih postova koji nemaju veze sa problematikom naseg motora. HVALA

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Hej cao drugari, treba mi vasa pomoc... Pre par meseci sam se upustio u kompletno sredjivanje Afrike, sad je na red doslo farbanje rama, zelja mi je da sve ofarbam i vratim u fabricke boje... Ako nekoga ko ima RD04 u fabrickim bojama (belo plavo crveno) ne mrzi da mi posalje fabricki kod boje (ispod sedista na ramu ima nalepnica) bio bih mu veoma zahvalan... Radovi oko agregata se najzad uskoro nastavljaju, posle duzeg cekanja delovi mi stizu u toku sledece nedelje... Nadam se da do polovine februara masina opet bude u ramu i u ISPRAVNOM voznom stanju. 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja