Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ovaj Shejtanov mi se svidja, i kakav je efekat da li prebacuje preko glave i ko ga je pravio.

Prebacuje ;D A ako malo spustis glavu na otvorenom putu kao u automobilu ;D ;D ;D

A napravio ga MRA ;) Imas u Balosavi za 100e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ono jel se racunam i ja u ovu guzvu ovde mislim kao sektas posto sad imam afriku 650,,trans alpa 600,,i boldora 750,,tri H...honda honda i honda... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

ono jel se racunam i ja u ovu guzvu ovde mislim kao sektas posto sad imam afriku 650,,trans alpa 600,,i boldora 750,,tri H...honda honda i honda... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Samo ako povuces oglas za afriku! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Kako stvari stoje vrlo je moguce da i ja predjem u ovu vasu sektu sa rd07! Jos nije sigurno ali 90%. En 500 mi je odlican i stvarno nemam ni jednu jedinu zamerku na njega al bi sad malo promenio tip bajka, pa ako cu vec enduro red je da bude africa! ;D Ne znam samo kako cu se navici na razliku u potrosnji, kolko vidim Africa sa dvoje trosi oko 7 l, EN mi nije prelazio 4,5 kad sam mu vadio dusu, al dobro, sto kazu ljudi " ne moze i jare i pare"! Pozdrav za sve afrikance! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Sa dvoje pri 80-100 Afrika trosi 5.8l. A dusu joj ne mozes izvaditi, slabasna je i ne voli da se vrti preko 7-7.5 x1000 rpm. Bas zato sto i nije napravljena za to :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Sa dvoje pri 80-100 Afrika trosi 5.8l. A dusu joj ne mozes izvaditi, slabasna je i ne voli da se vrti preko 7-7.5 x1000 rpm. Bas zato sto i nije napravljena za to :D

 

Ma i nemam nameru da joj vadim dusu ;D, nisam ni EN-a nikad nesto maltretirao, al vidim gore neki post gde kaze da je potrosnja 6-7l, mada mi rece ovde drugar iz Valjeva (Veroljub) da su on i Misirac do mora hvatali prosek oko 5l na rd07 :o

Meni i treba motor za normalnu opustenu voznju, retko  bi presla 120km/h, dosta je vise jurcanja i izazivanja sudbine...cuvaj se i Bog te cuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Free slobodno racunaj 6-icu na africi potrosnje. Sto se jurcanja tice, tacno je, ne mami sad da juris s njom, ali ako probas onaj put Pricevic-Pecka, e onda....:D. I ajde, javi kad kupis ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Free slobodno racunaj 6-icu na africi potrosnje. Sto se jurcanja tice, tacno je, ne mami sad da juris s njom, ali ako probas onaj put Pricevic-Pecka, e onda....:D. I ajde, javi kad kupis ;)

 

Pa nije 6l strasno za toliki motor, prezivecu! A tim putem idem za selo, apsolvirao sam ga bezbroj puta! Moram bar jednom uporediti prolazno vreme! ;D

Ma iskreno, ne bi menjao ja menjao en-a, ali visok sam 190 i stalno imam suvozaca(tj. suvozacicu ;D), ipak je mali za nas dvoje, a i primetio sam da vecinu ovih kracih letnjih voznj,i tipa 200-300km u oba pravca, stalno negde sidjemo sa asfalta, makadam, nije to za en-a, moze al se ne oseca da je na svom terenu.

Bobane, znam da si ti vozio en-a pre afrike pa ako te ne mrzi da malo preneses tvoje utiske o tom prelasku sa jednog na drugi??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ja sam je testirao i motor mi je u super stanju, znaci nastelovan full. Sa dvoje do 130 bez nekog cimanja ne prelazi 6 litera a islo mi je i do 7 kad sam pratio brzinke u Djerdapskoj klisuri gde su same krivine i peglo sam ga muski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

ali visok sam 190 i stalno imam suvozaca(tj. suvozacicu ;D), ipak je mali za nas dvoje, a i primetio sam da vecinu ovih kracih letnjih voznj,i tipa 200-300km u oba pravca, stalno negde sidjemo sa asfalta, makadam, nije to za en-a

 

Samo da dodam, jedna od Afrikinih mana je sto se mene tice, nedovoljno dugo sediste za dve krupnije osobe. Ja sam malo visi od tebe i ponekad ima problema sa saputnikom. Ako je saputnik slang, onda nema problema :)

 

Ja planiram u toku zime da pomerim kofer desetak centimetara u nazad i da nosim sediste u SM na prepravku. Valjda ce onda taj problem biti resen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

 

Ja planiram u toku zime da pomerim kofer desetak centimetara u nazad i da nosim sediste u SM na prepravku. Valjda ce onda taj problem biti resen.

 

Ovu informaciju obavezno da podijelis s nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

ali visok sam 190 i stalno imam suvozaca(tj. suvozacicu ;D), ipak je mali za nas dvoje, a i primetio sam da vecinu ovih kracih letnjih voznj,i tipa 200-300km u oba pravca, stalno negde sidjemo sa asfalta, makadam, nije to za en-a

 

Samo da dodam, jedna od Afrikinih mana je sto se mene tice, nedovoljno dugo sediste za dve krupnije osobe. Ja sam malo visi od tebe i ponekad ima problema sa saputnikom. Ako je saputnik slang, onda nema problema :)

 

Ja planiram u toku zime da pomerim kofer desetak centimetara u nazad i da nosim sediste u SM na prepravku. Valjda ce onda taj problem biti resen.

 

Ma slang smo i ja i saputnica! ;D, mislim da sa tim nece biti problema.

Ako je uzmem (a hocu, ako ne ovu onda neku sledecu) javljam prvo ovde!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ovu informaciju obavezno da podijelis s nama.

 

Evo kako izgleda preradjeno sediste na jednom Transalpu, isto ovako je i za Afrike. Kupac bira kombinaciju boja.

 

Y3lKG_p1030023largeof5.jpg

 

Cena je 50e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

^

U bre Milane zar i ti u sektu  ;D ;D ;D

 

Heheh, Vukasine, ne treba se mnogo opirati, manje boli! Sto pre shvatis manje patis. Videcemo, ako mi se svidi motor, nista ne obecavam, vidis da se bokilicu nije svidela afrika. :D A ti kad si bio letos kod mene, jel mi se cini ili si  pominjao nesto da ces sledece sezone da juris nekog transalpa??? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja