Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

• Drug član, 2022 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 2 sati, markodecaja je napisao:

pa za ovaj nacin provere mi treba neki muzicar sluhista!! axaxa

To je Đuntin snimak, odlicno ih nategne, izgleda je klavir stimer u slobodno vreme :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07
Just now, bdada said:

To je Đuntin snimak, odlicno ih nategne, izgleda je klavir stimer u slobodno vreme :oda2:

100%  !!!!

a jel znate nekog u Srbiji da ume da steluje te zicane tockove?

cisto da imam informaciju, zlu ne trebalo

• Svrati ponekad, 340 postova
  • Motocikl: Yamaha Diversion
On 6.9.2018. at 12:42, dale11 je napisao:

Vec sam na vezi sa tim momkom iz slovenije zadnja 4 dana , trazi mi 900 e sa karburatorima i paljenjem... pa sam mislio da u srb ima neko da izbegnem carinu i ostale peripetije ... 

Ukratko ... doso sam sa odmora iz greece i javljaju mi ujak iz sombora umro ,subota uvece , a nedelja sahrana ... ja bez provere ulja i ostalo krenem u nedelju i u startu sam kasnio zbog nekih majstora , od leskovca do bgd 6.5-7000 obrtaja ,pocela da greje stanem ventilator ne radi ... premostim zice i gas kod indjije promeni zvuk motora , ja na silu do prve pumpe nekako se dovucem i zovi da nadjem nekog majstora ... nedelja , preobrazenje , nema nikog zivog ... nadjem u indjiji preko prijatelja ,ali kazu moram da ga odvezem nemaju cime da ga oteraju ... morao sam na kovilj da se vratim u suprotnu traku nekih 18 km otprilike i tu ga dokusurim ... eto 

Nemoj da zameris, verovatno si besan zbog nastale situacije... ali posto sam ja za mehaniku neznalica, a Africa se kotira kod mene kao ne poderiv sklop, sta se ovde desilo?..

Ostao bez ulja, usled potrosnje zbog voznje u visokim obrtajima? Ili je negde izgubio ulje, ili vodu... kako je to moglo da se predupredi?..

Hvala

• U prolazu, 49 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Verovatno je bila ispod min sa uljem , e sad ona jadna je najavljivala da nesto nije u redu a i ja sam je i dalje silovao ... 

• U prolazu, 49 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Nasao sam u solunu ceo agregat , oko 40000 km predjenih ... proverava se i testira trenutno pa cekam da mi jave ... ali mislim da je to to ... 

• Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Honda silver wing

Ja sam jula meseca u jednom danu ,tacnije za 16h sa dve pauze od po 1h,i par pauza samo na benzinskim pumpama po 10-15 minuta presao 1.256km.Afrika nije ni stucnula,niti sam sumnjao u nju,Afrika je to

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

• Svrati ponekad, 359 postova
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba
On 9/13/2018 at 5:37 PM, dale11 said:

Nasao sam u solunu ceo agregat , oko 40000 km predjenih ... proverava se i testira trenutno pa cekam da mi jave ... ali mislim da je to to ... 

нисам неко време био на форуму имам доста делова ѕа рд04 наѕови ме на 064 2120607

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja