Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

" Žičani točak mora da bude krut toliko da tek u preopterećenju pri kome bi liveni otišo u deformaciju, počne da radi, to garantuje dobru upravljivost bez lažnih inputa i samim tim bez pogrešnih reagovanja vozača. "

Đunta napisao u drugoj temi, mozda zbicama proveriti zategnutost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07
1 hour ago, bdada said:

" Žičani točak mora da bude krut toliko da tek u preopterećenju pri kome bi liveni otišo u deformaciju, počne da radi, to garantuje dobru upravljivost bez lažnih inputa i samim tim bez pogrešnih reagovanja vozača. "

Đunta napisao u drugoj temi, mozda zbicama proveriti zategnutost.

probacu onda sve zice da proverim da li su labave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 2 sati, markodecaja je napisao:

pa za ovaj nacin provere mi treba neki muzicar sluhista!! axaxa

To je Đuntin snimak, odlicno ih nategne, izgleda je klavir stimer u slobodno vreme :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07
Just now, bdada said:

To je Đuntin snimak, odlicno ih nategne, izgleda je klavir stimer u slobodno vreme :oda2:

100%  !!!!

a jel znate nekog u Srbiji da ume da steluje te zicane tockove?

cisto da imam informaciju, zlu ne trebalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion
On 6.9.2018. at 12:42, dale11 je napisao:

Vec sam na vezi sa tim momkom iz slovenije zadnja 4 dana , trazi mi 900 e sa karburatorima i paljenjem... pa sam mislio da u srb ima neko da izbegnem carinu i ostale peripetije ... 

Ukratko ... doso sam sa odmora iz greece i javljaju mi ujak iz sombora umro ,subota uvece , a nedelja sahrana ... ja bez provere ulja i ostalo krenem u nedelju i u startu sam kasnio zbog nekih majstora , od leskovca do bgd 6.5-7000 obrtaja ,pocela da greje stanem ventilator ne radi ... premostim zice i gas kod indjije promeni zvuk motora , ja na silu do prve pumpe nekako se dovucem i zovi da nadjem nekog majstora ... nedelja , preobrazenje , nema nikog zivog ... nadjem u indjiji preko prijatelja ,ali kazu moram da ga odvezem nemaju cime da ga oteraju ... morao sam na kovilj da se vratim u suprotnu traku nekih 18 km otprilike i tu ga dokusurim ... eto 

Nemoj da zameris, verovatno si besan zbog nastale situacije... ali posto sam ja za mehaniku neznalica, a Africa se kotira kod mene kao ne poderiv sklop, sta se ovde desilo?..

Ostao bez ulja, usled potrosnje zbog voznje u visokim obrtajima? Ili je negde izgubio ulje, ili vodu... kako je to moglo da se predupredi?..

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: leskovac
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Nasao sam u solunu ceo agregat , oko 40000 km predjenih ... proverava se i testira trenutno pa cekam da mi jave ... ali mislim da je to to ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Ja sam jula meseca u jednom danu ,tacnije za 16h sa dve pauze od po 1h,i par pauza samo na benzinskim pumpama po 10-15 minuta presao 1.256km.Afrika nije ni stucnula,niti sam sumnjao u nju,Afrika je to

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba
On 9/13/2018 at 5:37 PM, dale11 said:

Nasao sam u solunu ceo agregat , oko 40000 km predjenih ... proverava se i testira trenutno pa cekam da mi jave ... ali mislim da je to to ... 

нисам неко време био на форуму имам доста делова ѕа рд04 наѕови ме на 064 2120607

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Pozdrav drugari.Evo moj prvi amaterski video klip nakon nedelju dana mucenja i agonije napokon sam nekako uspeo da skarabudzim i okacim klipcic na you tube dok sam pokusavao da postavim klip greskom sam nepovratno izbrisao dosta video materijala sa go pro kamere,posto jos uvek nisam savladao rukovanje kamerom,a i uopste,razumem se u modernu tehnologiju ko Marica u kriv k...c ali sta da se radi Ovo je ukratko moje putovanje od letos u Orlovo gnezdo na Alpima u Nemackoj,pa ako razmisljate gde bi mogli sledece godine da napravite turu,evo vam dobra ideja za nezaboravno putovanje,relativno blizu i relativno malo para.Ako nekog zanimaju detalji sta gde kako,neka mi se javi.Takodje ako vam se svidja klip,ne bi bilo.lose da udarite jedan lajk



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500
On 9/28/2018 at 9:14 AM, kaligula1 said:

Pozdrav drugari.Evo moj prvi amaterski video klip nakon nedelju dana mucenja i agonije napokon sam nekako uspeo da skarabudzim i okacim klipcic na you tube emoji16.png dok sam pokusavao da postavim klip greskom sam nepovratno izbrisao dosta video materijala sa go pro kamere,posto jos uvek nisam savladao rukovanje kamerom,a i uopste,razumem se u modernu tehnologiju ko Marica u kriv k...c emoji23.pngali sta da se radi emoji36.pngemoji35.png Ovo je ukratko moje putovanje od letos u Orlovo gnezdo na Alpima u Nemackoj,pa ako razmisljate gde bi mogli sledece godine da napravite turu,evo vam dobra ideja za nezaboravno putovanje,relativno blizu i relativno malo para.Ako nekog zanimaju detalji sta gde kako,neka mi se javi.Takodje ako vam se svidja klip,ne bi bilo.lose da udarite jedan lajk emoji1308.pngemoji16.png
 

 


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

dao sam ti lajk jako je lepo jedino se cudim tvojoj voznji po zaustavnoj traci dok je zastoj moglo te je kostati mnogo novca,imaju oni presretace mnogo pre nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

To sam navuko ovu grupu sa GS-ovima da me prate,pa sam ih lepo propustio da idu ispred mene da mi ciste put

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja