Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Uh,uh, izgleda odlicno. Malo ulaganja u rolbarove i sta vec da treba ali deluje bas ocuvano. Pridruzicu to se i ja jednog dana... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Puno Dobrih i Veselih kilometara Zelim

Motor je :takoje:

koliko Vidim: Gume,Stitnici ruku,koferce sve je :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Odlična. Neka je sa srećom.

Meni se sviđa ili 03 ili 07, one prve 750-tice su mi nekako "konjaste", deluju glomazno (osim one Zemine :ljubav: ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

RD03 su "ono pravo"!

 

Jedino što ih je jako teško naći u stvarno očuvanom stanju. Mnogo lakše je nabasati na "novu" RD07a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Hvala bajkeri drago mi je da sam se ponovo vratio u sektu....

 

 

Oooooodmah da si ispravio profil! :zvizduk:

 

Motor:Africa u najavi

 

Mislimmmmm..

 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Odlična. Neka je sa srećom.

Meni se sviđa ili 03 ili 07, one prve 750-tice su mi nekako "konjaste", deluju glomazno (osim one Zemine :ljubav: ).

 

 

HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati jednom-dvaput nedeljno, 78 postova
  • Lokacija: Srbija, Subotica
  • Motocikl: Suzuki DR800s BIG (SR42)

uzeo.jpgbof7.jpgl5wx.jpg

 

Svaka čast na izboru a i na konkretnom primerku! Lepo je videti ovakav RD03 danas kada ih je sve manje :) Puno lepih i bezbednih kilometara !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Taj je sa našeg foruma bmwADV, prodaje one BMV GS-ove i par Afrika.

Pustio čovek mašti na volju. Afrika je stvarno na ceni, i kod nas a i širom sveta, ali dobiti preko 3500 za afriku u Srbiji trenutno je nemoguća misija, ma kako ona dobra i sređena bila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

nisam siguran al mislim da su samo bocni koferi oko 500e, no i dalje je to previse, jos koju godinu dok se ne pojavi nova AT i koja bi trebalo da ubije cenu za rd07/A.

Mene je danas iznervirao neki drugi oglas za AT, tj ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas4232681/honda_africa_twin/

a evo oglasa istog motora od pre par meseci http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/96494-honda-africa-twin-91-rd04/page__p__1556146__hl__africa__fromsearch__1#entry1556146

 

>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2055 postova

Ovaj ''bmwADV'' je bivši ''ktmdzija''...

 

Od njega sam kupio moju Africu (hvala Bogu) posle, otprilike 2-3 meseca preganjanja i pretakanja pa i svađanja. Bio je to primerak koji sam hteo za sebe, i nikada, ali, nikada nisam spomenuo pitanje cene. NIKADA...

Rekao je svoju cenu, tražio sam fotke na mail, poslao mi fotke, ja bio zadovoljan viđenim, ali on ''nedovoljno siguran'' da li hoće da proda ili neće... (navodno, al' ok, trguje, to je njegovo pravo i dajem mu za pravo da ''glumata'', i ja sam trgovac po profesiji i sve vreme ga filtriram i znam šta radi...)

 

Uz Afriku mi je obećao (i poslao fotografije istih) dve (2) nove TKC80 gume kao i dva (2) kofera Givi, što ulazi u cenu AT. Za sve što pišem, posedujem mail sa fotografijama navedenog.

 

Da skratim, dobio sam samo AT, gume i kofere nikada više nije spomenuo, a iskreno, ni ja nisam insistirao, jer sam našao primerak koji sam hteo za sebe, i bilo mi je stalo da je izvezem iz njegove avlije, jer je sve vreme njegova igra ''hoće piški, neće piški''.

''Usput'' mi je spomenuo da će to rešiti dok ne dođe do momenta kupovine jer je nekome morao da ih da, al' u glasu čitam da od toga nema ništa. Ok, kapiram da me preveslava, pravim se lud, ne insistiram, jer hoću taj primerak, a i njemu je to, očigledno jasno. Moja je volja, i sve radim svesno... Kraljicu je iz Leskovca dovezao kući moj drug, Milan, aka ''Free''

 

Vrhunac priče je da me ''ktmdzija'' posle nekoliko meseci nakon moje kupovine (4-5-6, stvarno ne znam ovog momenta tačno, al' sms poruke ne brišem, mogu da izbunarim...) kontaktira i nudi na prodaju 2 nove TKC80, valjda su mu višak... :stabre: Valjda računa na srpsku kratku pamet, šta li...?

 

Bilo me sramota tuđe sramote, najblaže rečeno. SMS je bio u pitanju.

 

Odgovorio sam da sam već kupio Anakee2...

 

Srpska posla, dobro nam ide, kakvi smo...

 

Edit(1): Moja AT je '97 god, u momentu kupovine 61000 km, plaćena 3500 eura, ista kolor šema kao ova gore od 4500... Na moje pitanje Milančetu šta misli o motoru, odgovor je: '' Teraj ovo kući...''

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

pa ima istine u tome, ali ne u potpunosti

pregovori su trajali od februara meseca, nudio je 2800eura, pa smo se čuli posle par meseci, nudio je 3300eura. U medjuvremenu sam dao kofere drugu i gume.Iskreno, tada sam imao samo taj motor i nije mi se prodavao i nije bio na oglasima, što nije spomenuo. Na kraju je pristao za 3500 i pitao me da li ide zadnji kofer koji je naravno išao. Pošta još dvojica drugova imaju afrike, ja sam lično naručio 3 seta tkc 80 . Drug ih nije montirao, i posle nekog vremena me pitao da mu ih prodam, mislim da je prošlo godinu dana, a neposredno pre toga me je zvao libero da mu prenesem motor, te sam imao njegov broj i ponudio mu gume. Skoro sam mu poslao poruku da li hoće da proda afriku da je ponovo uzmem od njega , našta mi nije odgovorio. Ja sam bio na moru, kada je preuzeo afriku od mog oca, koju su detaljno pregledali i nakon toga smo se čuli i nikada nije ništa ružno rekao. Ova afrika koju sada prodajem je kupljena u Bazelu i cena joj je bila 4900chf. Motor ima touratech xenon, touratech maglenku, gel sedište, povišeni vizir, centralni štender, grejače , darr kofere , tourazech tanktorbu, servisnu knjižicu i samo jedan vlasnik

cena je ok u odnosu na mobile.de

Naravno uvek može korekcija

A za ove prozivke , ko mi dotera afriku u ovakvom stanju sa ovom opremom ja ću da je platim toliko

Evo prilike da neko zaradi

Libero, sundjer si zaboravio od sedišta, čeka te kao po dogovoru( mogu i tvoju afriku da uzmem nazad ako nisi zadovoljan)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2055 postova

pa ima istine u tome, ali ne u potpunosti

pregovori su trajali od februara meseca, nudio je 2800eura, pa smo se čuli posle par meseci, nudio je 3300eura. U medjuvremenu sam dao kofere drugu i gume.Iskreno, tada sam imao samo taj motor i nije mi se prodavao i nije bio na oglasima, što nije spomenuo. Na kraju je pristao za 3500 i pitao me da li ide zadnji kofer koji je naravno išao. Pošta još dvojica drugova imaju afrike, ja sam lično naručio 3 seta tkc 80 . Drug ih nije montirao, i posle nekog vremena me pitao da mu ih prodam, mislim da je prošlo godinu dana, a neposredno pre toga me je zvao libero da mu prenesem motor, te sam imao njegov broj i ponudio mu gume. Skoro sam mu poslao poruku da li hoće da proda afriku da je ponovo uzmem od njega , našta mi nije odgovorio. Ja sam bio na moru, kada je preuzeo afriku od mog oca, koju su detaljno pregledali i nakon toga smo se čuli i nikada nije ništa ružno rekao. Ova afrika koju sada prodajem je kupljena u Bazelu i cena joj je bila 4900chf. Motor ima touratech xenon, touratech maglenku, gel sedište, povišeni vizir, centralni štender, grejače , darr kofere , tourazech tanktorbu, servisnu knjižicu i samo jedan vlasnik

cena je ok u odnosu na mobile.de

Naravno uvek može korekcija

A za ove prozivke , ko mi dotera afriku u ovakvom stanju sa ovom opremom ja ću da je platim toliko

Evo prilike da neko zaradi

Libero, sundjer si zaboravio od sedišta, čeka te kao po dogovoru( mogu i tvoju afriku da uzmem nazad ako nisi zadovoljan)

 

Laž, ali notorna laž, je da je ikada bila spominjana bilo koja druga cena sem 3500e. Tu su bile gume i koferi uključeni. Hoćeš printsreen-ove...?

Ali ovde već prepoznajem tvoj stil dok smo '' pregovarali''. Ja sam dobio šta sam hteo, ali želim da prenesem način na koji sam došao do iste.

Mala je ovo zemlja, ne zavaravaj se... I neka Ti je na čast.

Ovim završavam prepisku, svako dobro!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

Ja ne lažem i nežnam šta će ti ovo i kakva korist od toga

Rekao sam ti sve o motoru, i najmanju ogrebotinu sam ti prijavio

Da li sam te nešto slagao?

U početku je bilo reči da idu i koferi i gume, ali kako si se ti cenkao, tako je odlazilo jedno po jedno.

Da li sam ti obećao nešto što nisam ispunio.

Uzeo si extra motor koji si dobio samo što si bio tako uporan i sad me prozivaš tu nešto.

Prodao sam deset afrika i možda toliko bmw-a i sa svima imam korektne odnose.

Juče sam prodao afrku u pirot, 95 god, za 2200, ima servisnu, prva farba, novi diskovi i gume, zašto to niko nije prokomentarisao, možda je i to preskupo.

Dva dana pre nove godine sam prodao rd04 u extra stanju za 2000e

Prodao sam i bmw 1100gs, mislima da je djunta komentarisao da je povoljno

Trgovina je to, 200e više nego što mene košta i ja sam zadovoljan

Libero, neka te uzdravlje služi afrika, hvala na reklami( i najgora reklama je dobra reklama)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2055 postova

 

Da li sam te nešto slagao?

U početku je bilo reči da idu i koferi i gume, ali kako si se ti cenkao, tako je odlazilo jedno po jedno.

Da li sam ti obećao nešto što nisam ispunio.

Uzeo si extra motor koji si dobio samo što si bio tako uporan i sad me prozivaš tu nešto.

 

 

Brale, svakom po zasluzi.

Počeši se po glavi, ja se nikada nisam cenkao, pogotovo ne za nešto što volim...

Svako dobro...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja