Jump to content

Moto Zajednica

Harley-Davidson majica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

NOVA original Harley-Davidson majica, made in USA, stigla letos iz Amerike.

Nažalost, meni je prevelika pa ide na oglas.

Veličina XL

cena : 3500 din

Slike govore sve...

 

majica1.jpg

 

majicale1110a.jpg

 

majicaprednjaslika.jpg

 

majicale1110akrupno.jpg

 

etiketa1.jpg

 

majicaetiketa2-1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Vidiš, ja recimo ne bih dao za ovakvu majicu ni 2000 din. Kad neko to ne nosi njemu je mnogo i 500 dinara. Majica je plaćena 49,99$ i bila je tada na sniženju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ne znam cemu cudjenje. Poznato je koliko su originalne stvari sa znakom HD-a skupe. Da li vrede toliko? Po meni licno ne... ali to im je 'standard' i ne treba se cuditi :) Oni koji voze HD uglavnom imaju kesha toliko da im majica od 3.500din nece biti skupa :):takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Cena je takva, kakva je. Kome je skupo neka ne kupi.

Ovde je, cini mi se vaznije pitanje velicine. Americki XL nije isti kao kod nas. Tako da bi mogao malo da je premeris da bi znali kolika je ona u stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

PO

Ne znam cemu cudjenje. Poznato je koliko su originalne stvari sa znakom HD-a skupe. Da li vrede toliko? Po meni licno ne... ali to im je 'standard' i ne treba se cuditi :) Oni koji voze HD uglavnom imaju kesha toliko da im majica od 3.500din nece biti skupa :):takoje:

 

Marketing je cudo, a ovce su za sisanje! P.S, Srle 69 nista licno, srecno sa prodajom!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Jeste njihov XL veći od našeg standardnog.

 

Evo dimenzija:

 

- raspon između šavova na ramenima gde počinju rukavi je 57 cm

 

- od okovratnika do dole (dužina majice) sa prednje strane mereno je 70 cm.

 

Kažem opet radi poređenja, ja sam visok 178cm i težak 85 kg i meni je široka u ramenima, a dugačka mi je do pola butine. Mislim da i treba da bude malo duža (ali ne kao meni) i tako su je i sašili, jer kada sedneš na motor da se ne bi izvukla iz pantalona i da ti ne bi bila gola leđa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Jeste njihov XL veći od našeg standardnog.

 

Evo dimenzija:

 

- raspon između šavova na ramenima gde počinju rukavi je 57 cm

 

- od okovratnika do dole (dužina majice) sa prednje strane mereno je 70 cm.

 

Kažem opet radi poređenja, ja sam visok 178cm i težak 85 kg i meni je široka u ramenima, a dugačka mi je do pola butine. Mislim da i treba da bude malo duža (ali ne kao meni) i tako su je i sašili, jer kada sedneš na motor da se ne bi izvukla iz pantalona i da ti ne bi bila gola leđa.

 

Хитно на дијету!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Da je samo HD majica, mozda bih i razmislio, ali posto je vec iz USA...- :bljak:

Msm da nam ovde nije potrebna NJIHOVA opsednutost NJIHOVIM brendovima, prihvatanje NJIHOVOG mentaliteta, NJIHOVA ispranost mozgova, niti zelja da se pomogne NJIHOVIM nacionalnim interesima, time sto ce je ovde neko preplatiti... :aha:

Koliko bi, realno, platili 100% pamucnu majicu sa Srpskim simbolima??? Sigurno ne bi ni pomislili o cifri od 2000+Din.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Da je samo HD majica, mozda bih i razmislio, ali posto je vec iz USA...- :bljak:

Msm da nam ovde nije potrebna NJIHOVA opsednutost NJIHOVIM brendovima, prihvatanje NJIHOVOG mentaliteta, NJIHOVA ispranost mozgova, niti zelja da se pomogne NJIHOVIM nacionalnim interesima, time sto ce je ovde neko preplatiti... :aha:

Koliko bi, realno, platili 100% pamucnu majicu sa Srpskim simbolima??? Sigurno ne bi ni pomislili o cifri od 2000+Din.

to ti kazem...mos misliti...svaka cast na majicama i kvalitetu ali brate....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Da je samo HD majica, mozda bih i razmislio, ali posto je vec iz USA...- :bljak:

Msm da nam ovde nije potrebna NJIHOVA opsednutost NJIHOVIM brendovima, prihvatanje NJIHOVOG mentaliteta, NJIHOVA ispranost mozgova, niti zelja da se pomogne NJIHOVIM nacionalnim interesima, time sto ce je ovde neko preplatiti... :aha:

Koliko bi, realno, platili 100% pamucnu majicu sa Srpskim simbolima??? Sigurno ne bi ni pomislili o cifri od 2000+Din.

to ti kazem...mos misliti...svaka cast na majicama i kvalitetu ali brate....

Nisam opsednut NJIHOVIM brendovima, niti me zanimaju ove ostale stvari koje si pomenuo, takodje me ne fascinira ni ova nacionalna patetika o srpskim simbolima itd.

 

Medjutim istine radi, reci cu sledece. Davne 1989. godine sam u radnji koja se nalazila preko puta RTS-a(tada TV Beograd) u Takovskoj ulici, kupio dve majce americkog proizvodjaca, koje su bile u bojama i sa amblemima americkih NFL klubova. Samo da napomenem za one koji to ne znaju to je tada bilo sasvim ok. Secam se da su bile prilicno skupe.

Elem, htedoh reci, ja bi ih i danas nosio, obzirom da nisu nigde pocepane, rasivene, a boja im je kao da su juce kupljene, medjutim (nevoljno priznajem) zena mi ne da, a i (ruku na srce) malo su mi dosadile. Hocu da kazem, ovde NE POSTOJI majca tog kvaliteta, ovo sto se kod nas prodaje su obicne krpe!

Siguran sam da i tamo postoje krpe, ali sigurno ne kostaju ovoliko koliko krpe kod nas kostaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Da je samo HD majica, mozda bih i razmislio, ali posto je vec iz USA...- :bljak:

Msm da nam ovde nije potrebna NJIHOVA opsednutost NJIHOVIM brendovima, prihvatanje NJIHOVOG mentaliteta, NJIHOVA ispranost mozgova, niti zelja da se pomogne NJIHOVIM nacionalnim interesima, time sto ce je ovde neko preplatiti... :aha:

Koliko bi, realno, platili 100% pamucnu majicu sa Srpskim simbolima??? Sigurno ne bi ni pomislili o cifri od 2000+Din.

 

Hoćemo li onda da propagiramo Japan sa Kawasakijem, Suzukijem i Hondom, ili možda pak Nemačku sa BMW-om, a nije loša ni Italija sa Aprilijom, Gilerom, Augustom... Možda ipak Sloveniju sa Tomosom pošto su nekako najbliži nama.

Znači, ako neko prodaje BMW, on propagira Nemačku i sve negativno vezano za njih.

A ko je nama kriv što mi nemamo nacionalnu marku motora pa da mi nekome prodajemo naše majice po paprenim cenama.

 

Hoću da kažem da ovo nije nikakvo propagiranje nekoga i nečega. Alo, bre, ljudi, samo prodajem jednu markiranu skuplju majicu koja meni ne treba. Gde vi odoste u dubinu i politiku. Sad će da ispadne još da je ovo NATO majica i da je provokacija ovde na forumu uperena protiv žrtava NATO agresije!

 

Oladite malo, nisam okačio oglas da bi se ovde vodila rasprava o mentalitetu i mozgovima stanovnika neke države ili o svetskom mentolskom marketingu, nego samo da prodam jedan odevni predmet vezan za motore i da dođem do neke kinte.

Ako nećete da kupite, nemojte da mi OFF-ujete oglas, nego otvorite temu u nekoj rubrici pa tamo raspravljajte o čemu god hoćete.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pazi, brat mi je u HD prodavnici na Arubi kupio majicu, kačket, narukvicu, privezak... ne verujem da bi se toliko istrošio na mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Pazi, brat mi je u HD prodavnici na Arubi kupio majicu, kačket, narukvicu, privezak... ne verujem da bi se toliko istrošio na mene :)

Pazim !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Cena nije fiksna, može dogovor, ponudite koliko mislite da po vama vredi ova majica pa ćemo videti...

Ponude isključivo na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja