Jump to content

Moto Zajednica

12 jezera, 11 dana i skoro 3 države

Recommended Posts

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Znaci Putopis za 5+

 

Drago mi je sto si pokazao da Vespom moze da se obidje svasta nesto, i da ni malo losiji putevi nisu mogli da te sprece da posetis, vidis i fotkas prelepu prirodu.

Ovo je najlepsi putopis o Vespa voznji koji sam do sada procitao, a o fotkama...pa dovoljno je samo fotke videti i naravno, upisijem putanju, pa jedan dan sigurno cu se provozati ovim putevima.

 

Pozdrav i naravno

VozimoSvuda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Vidim da vam se putopis svidja. :moto3: :moto3: :moto3:

 

Ocekivao sam da ce biti zanimljiv, bar zbog fotografija, ali ovo prevazilazi sva moja ocekivanja.

 

Nista onda, pravim plan za sledeci. A, da, plan i motor ne idu u istoj recenici. :zvizduk:

 

Onda cu odrediti cilj, pa cu planirati u hodu! :zvizduk:

 

@Maryan

Ma nece... Valjda! :moto3::staa:

 

@Goshke

Verovao ili ne, kit objektiv nemam! :staa2:

A bilo mi glupo da cimam nekog da zajmim. ::)

Mnogo mi je falilo sire staklo. Jedan 17-40 bi legao k'o dupe na nosu! Ovde ide mentalna zabeleska (Sejo moja u daljini, salji pare i ne brini)! :moto3:

 

@NOTORIUS

Dogovoreno za Dubrovnik!

 

@jasminko VIR

Rado bih na ovakvu avanturu krenuo i GS-om. :moto3:

A sada ozbiljno, nikakav problem nisam imao sa Vespijanom na ovom putesestviju. Jedino kada sam pozeleo malo veci motor su uzbrdice i onaj deo kada su mi se uvalili sleper ispred u kanjonu. Dobro, i nekada malo kroz krivine. Ima lepih i dugackih gde mi je falilo malko snage.

Sad cu dobro da zalivam Vespu da poraste bar u nekakvog Dominatora, Afriku pa kasnije mozda u Stroma ili f800. :lol:

 

@predsednik mcg

Ovakve fotografije se pokazuju samo i ISKLJUCIVO uz pivo negde u Ribici, Lipi, Intermecu i slicnim lokalima tu kod vas! :zdravo:

 

@sinke

Imao sam tvoj broj za slucaj da mi treba nekakva pomoc od Durmitora ka primorju, jer sam znao da ste ti i Uros isli ovim putevima, videh u putopisu pre nego sam krenuo. ;)

 

@Peki

Drago mi je da jesam! :takoje:

 

@Phantom UK

Napravio sam oko 1000 fotografija, verovatno cu jos neke srediti pa cu ih zakaciti negde na net, a link cu sibnuti ovde. :moto3:

Kao sto rekoh Jasminku, falilo je malo snage, ali sam se snalazio sa ovim sto imam. Obecavam kada predjem na vecu kubikazu jos lepsi putopis! :takoje:

 

@urosAT

Kul, ako te sef nahvata, daj i njemu da procita. :lol:

 

Hvala svima ostalima na pohvalama! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Bravo Kornišonac, iskreno, duhovito, lepe slike - šta'š bolje :)

 

...možda neki gulaš da izujedamo dok gledamo slike :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo Kornišonac, iskreno, duhovito, lepe slike - šta'š bolje :)

 

...možda neki gulaš da izujedamo dok gledamo slike :zvizduk:

 

Gulas uvek moze! Neki lep dan posle vikenda? :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

Svaka cast!!! Super avantura, super fotke, super pisanje! 0takoje.gif samo nastavi!!!

 

Vecinu tvoje rute sam sa devojkom prosao i ove i prosle godine (mi smo isli do Herceg Novog). Tvoje pisanje me je podsetilo, prosle godine u povratku nas je uhvatio pljusak u kanjonu Tare, i to na samom pocetku kako smo krenuli od mosta na Djurdjevica t.

To mi je najstresnijih sat vremena voznje od kad vozim, potoci po putu, sve vreme druga - treca, kocenje samo motorom, i obilazis odrone po putu - kamencuge i do velicine fudbalske lopte. Komentar moje devojke je bio "au sto ove planine izgledaju ljutito po ovakvom vremenu".

Ove godine smo u putu ka moru prosli kroz kanjon po prelepom vremenu i bilo je pravo uzivanje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja