Jump to content

Moto Zajednica

Odlicno smo prosli

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

Danas oko 12, silazim niz brdo sa suprugom i decko ispred mene vozi golfa, 15 na sat. Ukoci, ukocim i ja, iz drugog smera ide kombi, ne mogu zaobici golf nikako.

 

Decko odjednom ubaci u rikverc, ja poceo da sviram, pokusam malo da odem u nazad ali dzaba, motor 100kg, zena i ja na njemu, uzbrdica jako ostra i bum, slomi mi covek prednji blatobran.

 

Izlazi decko (rekao bih 15-16 godina) i mnogobrojna (zenska) familija. Gledaju auto, njemu nista, meni blatobran na zemlji. Komentari su bili:

 

"Pa zasto ides iza mene!?" - izvini, jel treba da letim iznad tebe?

"Pa mnogo si se pribio uz nas" - govori bakica od 60-65 godina - bio sam na 2 metra od njih pre nego sto je ubacio u rikverc i krenuo.

"20 evra?! Ma dacu ti 500 kinti i to je to" - objasnjavam decku da su cele plastike 250 evra i da za 500 dinara ne mogu ni ulje da kupim.

Na moje pitanje "PA STO NISI GLEDAO!?" - odgovara "Pa nisam..."

 

Pitam se sta bi bilo da sam bio 10 metara iza njega... razbio bi me.

 

Jedva nekako izmuvam 2000 dinara jer sam pretio policijom, mali ocigledno nije svestan da ce najebati ko zuti ako ih zovem pa ga stariji ubedjuju da se ne segaci nego da ce platiti.

 

Cena novog blatobrana je 2500, video kad sam dosao kuci ali cu u svakom slucaju iseci deo koji je polomljen, nije puko ceo, samo prednji deo pa cu da zaoblim.

 

Daj boze da je imao dozvolu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Pa da nije hteo da vi njemu platite,i sta je hteo uzbrdo u rikverc dileja0stabre.gif

Dobro je da vama nije bilo nista a steta je minimalna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

Nisu iz Kraljeva, koliko sam shvatio dolazili su tu kod nekog pa su promasili ulaz u dvoriste. Zato je isao u rikverc. U svakom slucaju je kriv 100%.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Pazi u toj situaciji je on kriv 100%,ali u slucaju da ima polozeno i da kaze da si ti udatio njega odpozadi i ovi njegovi iz kola posvedoce isto kao on(a ima ih vise i verovatno bi njima verovali) caskom ispadnes kriv iako nisi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobro je što vas nije oborio, moglo je svašta da se desi. Kupi novi blatobran i uvek četvore oči čim sedneš na motorče :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: R1100GS

Pazi u toj situaciji je on kriv 100%,ali u slucaju da ima polozeno i da kaze da si ti udatio njega odpozadi i ovi njegovi iz kola posvedoce isto kao on(a ima ih vise i verovatno bi njima verovali) caskom ispadnes kriv iako nisi....

 

Mene je u istoj situaciji udario tip kolima u moja kola od pozadi, kasnije kad je dosla policija tvrdio da sam ja isao u rikverc i izazvao nesrecu.

Srecom po mene imalo je dosta slucajnih prolaznika svedoka koji su posvedocili u moju korist.

 

Tako da naravoucenije za u buduce,ako si siguran da nisi kriv, sta god da se desi i najmanji udes, povuci rucnu, pali sva cetri zmigavca, zovi policiju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Vala zemo, dobro ste prošli, ali baš. Nek je vama glava na ramenima i sve kosti na broju, branik će se rešiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ovo me podseti na scenu sa pumpe pre jedno 5-6 godina

 

Dvoja kola su ispred mene. Čiča u škodi 130 L je završio tankovanje pre lika ispred sebe, ubacuje ladno u rikverc i kreće da se isparkirava. Svirao sam i urlao.... ladno me je pomerio sa sve motorom 1.5m u nazad. Isparkirao se i odvezo se a da se nije ni okrenuo.

 

Šta bi bilo da sam bio na ćopavoj ne smem ni da pomislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Odlično si ti prošo pravo da ti kažem što vas nije oborio,svašta bi tu puklo.

Meni jedna devojka, nema ni mesec dana, prilikom isparkiravanja PREGAZILA motor na ulici i vukla ga onako 2 metra ispod kola, dok sam uzimao nešto na kiosku.

Nije ga videla kaže nije bio tu pre 2 minuta, a što sve škripi iza, mislila da joj branik struže o ulicu...

Sad ne prilazim kolima nikako, ni u saobraćaju, a kad stajem, na trotoar ga dižem što dalje od kola..

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Odlično si ti prošo pravo da ti kažem što vas nije oborio,svašta bi tu puklo.

Meni jedna devojka, nema ni mesec dana, prilikom isparkiravanja PREGAZILA motor na ulici i vukla ga onako 2 metra ispod kola, dok sam uzimao nešto na kiosku.

Nije ga videla kaže nije bio tu pre 2 minuta, a što sve škripi iza, mislila da joj branik struže o ulicu...

Sad ne prilazim kolima nikako, ni u saobraćaju, a kad stajem, na trotoar ga dižem što dalje od kola..

:)

 

Jesi li je pitao da li će da ide po uput za psihijatra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

Kao što i sam kažeš, odlično ste prošli. Boli njega i sve slične da gledaju. Ko stoka, zna gde je krenuo, a šta je između njega i odredišta koga briga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...mene je tako udario na semaforu kombi pogrebne službe... 1zvizduk.gif

Ne znam koji mi bi da stanem tačno iza njega, da me ne vidi u retrovizore, a budala pošto je nagazio na pešački i pošto iza sebe vidi kola na 5m (a mene između ne vidi 0ljut2.gif) krene u rikverc!

Ja truba truba, krenem da grebem nogama pod da vučem motor nazad al džaba, popeo mi se na točak.

Ništa puklo ni polomljeno, sreća pa mu je branik elastičan.

Izađe lik i izvinjava se, a ja se razmišljam: "Beži baksuze jedan, gde baš ti da me udariš!" 1lol.gif

 

A meni da je ovako klinac bio drzak, imao bi sreće da ne dobije dandaru... "ti dam 500 kinti..." mršupčkumtrnu! 0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja