Jump to content

Moto Zajednica

Drzac za gps/telefon (kaci se kao i retrovizor)

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

 

Ah ne, ono sto mora imati jeste mogucnost da se kaci na sraf od retrovizora buduci da na skuteru nemam gde drugde (skuter od 50ccm, znas o cemu pricam),a za ovu nepromocivu foliju manje - vise mi je svejedno, to je lako naci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5690 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zašto bi naopako tema išla u lock :zbunjen: Koristiš Forum da bi rešio neki svoj problem. Javi ti se nekoliko ljudi sa rešenjem, ti si rešenje našao i tražiš da tema ide u lock? Zar nije poštenije da uslikaš to što si nabavio i tako drugim ljudima pružiš neka moguća rešenja ako imaju slične dileme i pitanja? Forum ne služi isključivo da se traži pomoć nego da se pomoć i pruži drugima. Ako bi svi zaključavali teme bez prikaza rezultata nekih pretraga i rešenja, Forum bi slabo imao smisla, zar ne?

 

Uslikaj i prikaži to što si nabavio a kao što si i napisao broj šalji na PP :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

Nasao sam identican drzac kao sa slike u prvom postu (samo bez ove zastite). Rekao ljudima da ako im treba, saljem broj coveka na PP. Ne vidim dalji razvoj diskusije :)

 

U svakom slucaju, problem resen, ko ima isti, nek mi se obrati na PP za broj (ako covek ima jos na lageru).

 

Svako dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Jel to stitis identitet coveka pa ne stavljas broj javno?

Postavi slobodno ovde sliku drzaca, broj telefona, oglas... bilo sta. Ti si kupio i resio problem, tako da nista licno nisi ugrozen.

Evo ja zelim da kucam u google pretragu i lepo bi bilo da dobijem informaciju odmah, a ne da ti kucam PP, pa ti kad se vratis sa letovanja mi odgovoris. Znam da ti nije tesko, ali opet je to nepotrebno cimanje.

Al ako bas insistiras, posalji mi na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

Jel to stitis identitet coveka pa ne stavljas broj javno?

Postavi slobodno ovde sliku drzaca, broj telefona, oglas... bilo sta. Ti si kupio i resio problem, tako da nista licno nisi ugrozen.

Evo ja zelim da kucam u google pretragu i lepo bi bilo da dobijem informaciju odmah, a ne da ti kucam PP, pa ti kad se vratis sa letovanja mi odgovoris. Znam da ti nije tesko, ali opet je to nepotrebno cimanje.

Al ako bas insistiras, posalji mi na PP

 

Nema sanse da javno delim privatni broj coveka i da njegov broj izlazi u google pretrazi bez njegovog dopustenja (na kraju krajeva, i sa dopustenjem, nisam ja firma za marketing). Isto tako ne bih zeleo i da se moj broj nalazi tamo gde ga ja nisam ostavio. Koga interesuje, poslao mi je PP a kao sto sam rekao, postavicu slike kada paket stigne. Stigao je danas, sve sam sredio i postavio ali slike nisam mogao da postavim u toku dana.

 

Morao sam da preradim prsten jer je moj retrovizor siri (tacnije ima neki metalni nastavak koji je siri) pa sam posetio komsiju limara koji je resio problem. Ispod drzaca i retrovizora stavio parce unutrasnje gume za bicikl da se ne bi ostetila plastika kormana.

 

Otprilike da cu morati da zalepim super lepkom deo koji se kaci na drzac jer vrlo lako spada sa njega (na malo jace rupe), jako jeftino i nesigurno odradjeni "osiguraci" koji drze taj nastavak koji drzi telefon / gps.

 

Sve u svemu - za te pare (730 dinara) sam zadovoljan.

 

 

 

post-29432-0-48897900-1379468606_thumb.jpg

post-29432-0-62594600-1379468666_thumb.jpg

post-29432-0-56020400-1379468691_thumb.jpg

post-29432-0-48944800-1379468763_thumb.jpg

post-29432-0-86660000-1379468801_thumb.jpg

post-29432-0-85139400-1379469164_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Imam isti ovakav ovakav nosac, samo se kaci za sipku kormana, tako da verovatno necu kupovati ovo. Ono sto bih tebi posavetovano jeste da skalpelom iseces bocne sundjere ovako kako sam ja uradio, kako bi telefon drzalo da ne ispada na gore, a pritom znatno bolje stegne uredjaj.

 

post-11839-0-52897100-1379491808_thumb.jpg

 

U svakom slucaju, mehanizam slabo drzi, tako da ti preporucujem neko dodatno ucvrscivanje da ne bi edlove telefona jurio po kanalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Sprint Falcon

Malo je na nezogdno mesto jer zaklanja kontrolnu tablu. 0zbunjen.gif

 

Da li ima neku zastitu od kise?

 

Nema zastitu. Inace planiram da kupim onaj univerzalni vizir, veliki, pa nece biti problem da se podigne gore. U svakom slucaju, obrtomer znam napamet tako da mi nije potreban :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja