Jump to content

Moto Zajednica

krash barovi i nosaci za varadera

Recommended Posts

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Tnx drug,prico ja sa Sebom on kaze ovako.,,Druze mogu da napravim i pravio je bas za ovaj moj tip ali na mestima gde je predvidjeno da se kaci crash bar Honda stavila male srafove,dal rece fi 5 ili sa kratkim navojem uglavnom nesluzi nicemu osim sminke ili eventualno neke padove u mestu na meku podlogu tipa trava ,zemlja i td.I kosta upola nego da kupim Givijev ......Svaka cast Sebi na iskrenosti....

  • add.png

Napisao @Crni pre godinu dana u Varadero sekti... Mozda to sad vise nije tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Kod zgrade Tanjug-a je redovno parkirana jedna crna Honda Varadero sa 'ebe kevu krash barovima (Kacenje nije za nosac maske vec za ram)! Svrati pa uslikaj/pogledaj pa ce ti sve biti jasno! Na moju cu preko zime iste takve da montiram! Pravice mi ih drugar,ima iskustva pa ako hoces kada radi moje moze da uradi jos jedan par!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Ta kod tanjuga izgleda kao da je poplava izbacila... E sad,možda je tehnički u odličnom stanju

Nije u odlicnom stanju :moto3: Semerinzi pishaju,diskovi van dimenzija,sva zamazana...vode nije videla 5 godina...ali taj lik je chera i kaze da ga nikada nije izdala(ima 40-45 godina,rmpalija od 2 metra i 140 kg,video me kako zagledam oko motora pa zamalo nisam po pi...dobio,kad sam objasnio da gledam roll barove bio krajnje ljubazan)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Pade prije par dana moj Varadero u mjestu, dok sam ga podizao na centralni. Sjebao ki majstor centralni prilikom izrade drugog ... tako da mogu bacit oba.

Da nijebilo crash bar-a polomise se plastike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Ah crash bar :) Jeste da mi motor nikad nije pao u mestu, a vadio sam ga iz minusa, ali crash bar je najbolja investicija.

Mikeli nisi nista sjebao na sebi ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Mad Max, izvini .... ja tek sad vidim ovo pitanje.

Sve je ok i sa motorom i samnom. Ja gw ne mogah zadrzati da ne padne jer je krenuo na drugu stranu kontra mene...

Krash bar je odlican na svim tezim motorima, pogotovo kada se nadjes sa full opremom na makadamu, u koloni dje se sporo vozi i uostalom na svim mjestima dje veliki motori lakse padaju. Sa krash barom nema nikakve stete, a bez njega ode i do 200 e i vise za cas posla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja